reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziekuje każdej Was za dobre słowa, jesteście wspaniałe 😘postaram czasem się odzywać, gdyby pojawil się watek zamknięty to pamietajcie o mnie bo wrócę napewno jak tylkp to wszystko troche ochlonie, sami jestesmy w ogromnym szoku bo kobieta okaz zdrowia i tak nagle 😢
Przykro mi bardzo. Przytulam Cię mocno! Trzymajcie się oboje...
 
Owszem to jego prywatny gabinet ale na wizyty chodzę na NFZ i każdy się dziwi że jak chodzę na NFZ to dlaczego place za badania. Ja się na tym nie znam kompletnie więc wykonuje to co on zaleca i tyle jednak na ostatniej wizycie byłam rozczarowana ze nie miałam usg. Tak to jest jak człowiek nie zna się.
Tez nie jestem znawca w tym temacie ale pierwszy raz spotykam sie by chodzac do ginekologa na nfz i płacić za badania. Ja chodze na nfz i jedyne za co zaplace to ewentualnie dodatkowe usg i badania prenatalne w 3 trymestrze bo one nie są refundowane.
 
Ostatnia edycja:
O jaa ale węch wróci nie?

Ja nie wymiotuje ale za każdym razem twardo przy myciu zębów ciąga a dziś 16+0 [emoji1751][emoji1751][emoji1751]

Bardziej się stresowałam amniopunkcją niż czekaniem na wyniki z tym jestem pogodzona i będę odliczała cierpliwie [emoji6]
Wszystko ok przebiegło ? Ja dziś 16+1 także idziemy łeb w łeb ❤️❤️
 
Hej dziewczyny 😘
Starałam się Was nadrobic po weekendzie i wczoraj, ale macie takie tempo, że czasem po cały dniu to ciężko 😂 ale to dobrze znaczy że rozmowy się kręcą ☺️ ja wczoraj cały dzień byłam wyłączona bo układałam dietę dla mojego taty, chce wziąść się za siebie i schudnąć, nie ma dużo zbędnych kilogramów ale dumna jestem że dba o siebie ☺️
Powiem Wam, że ostatnio mam jakiegoś doła, siedzę cały czas prawie w domu, mąż w pracy, jak tylko ładna pogoda to lecę na spacer z psem chociaż tyle wyjdę z domu, ale najgorsze że pojawia się wirus w bliskim środowisku i ze względu na maluszka muszę ograniczyć kontakt z rodziną, dla mnie to ciężkie bo jestem bardzo rodzinna i mam bardzo dobry kontakt z rodzicami, a teraz przez najbliższe dni nawet się nie zobaczymy 😞 wczoraj tata mi przywiózł barszcz czerwony bo zrobił (jego barszcz jest genialny) i zostawił mi na wycieraczce przed drzwiami, żeby nie wchodzić i mnie nie narażać. Dobrze że chociaż są te telefony i internet ☺️
No ale z innej beczki ja dziś zaczynam 14 tydzień, za 2 tygodnie mam wizyte u mojego ginekologa, ja chodzę do Luxmedu i też mam oddzielnie wizyte i oddzielnie usg, na szczęście chodzę na abonament to tak mnie to nie rusza finansowo. Wgl miałam dziś dziwny sen że mam już 14 tydzień i chyba za mały brzuch, aż wstałam rano i męża pytałam czy nie jest za mały haha 😂

Kochane trzymam kciuki za wszystkie wizyty i powodzenia oraz miłego dnia dla Was wszystkich 😘
doskonale Cię rozumiem tez mi przykro przez tą izolacje a nie zanosi się ze będzie lepiej. Mam mieszane uczucia ze się nie widujemy z nikim do tego te za bardzo jeszcze nikt nie wie bo tak to byśmy wyjaśnili co i jak. ( nie mówimy nic bo poprzednim razem dużo osób wiedziało i później odkręcanie tego po stracie to był najgorszy czas)
Ale ... czas szybko mija wiec się pocieszam ze i teraz minie szybko i dzięki Wam dziewczyny tu na forum :)
 
Tez nie jestem znawca w tym temacie ale pierwszy raz spotykam sie by chodzac do ginekologa na nfz. Ja chodze na nfz i jedyne za co zaplace to ewentualnie dodatkowe usg i badania prenatalne w 3 trymestrze bo one nie są refundowane.
Ja chodziłam do wielu innych na NFZ i nie płaciłam za badania a u tego co jestem to płacę. Muszę się jego aż zapytać jak to jest z tym wszystkim.
 
My już po wszystkim w domku , kamień z serca , że już mamy to za sobą. Umówili od razu na echo serca na 12.11 i na połówkowe na 28.11 [emoji3590]

Dziękuję jeszcze raz kochane za wszystkie ciepłe słowa i kciuki [emoji3590][emoji3590] wasze wsparcie było nieocenione [emoji3590] cieszę się że mamy taki zgrany team [emoji7][emoji7]


Aaaa i wczoraj wieczorem poczułam pierwszy raz ruchy dzidzi [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Cudownie! Wyniki będà ok, zobaczysz :) Jejku, jak ja bym chciała poczuć mojà Pchełkę, żeby nie czekać na każde USG jak na ścięcie (i zbawienie zarazem) 🤣
 
Wszystko ok przebiegło ? Ja dziś 16+1 także idziemy łeb w łeb [emoji3590][emoji3590]
Na ta chwile Wszystko ok tętno dzidzi identyczne przed badaniem i po [emoji4] teraz nospa co 4 godziny i staram się leżeć jak najwięcej , żeby nie wywołać skurczów. Najbliższe dwie doby będą najważniejsze.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Chce się zapytać czy któraś z was też tak ma może, że np bardzo chciała córeczkę a okazało się że synek i ciężko się z tym pogodzić albo odwrotnie? Tylko proszę nie hejtowac

Ja bardzo chciałam dziewczynkę i wiedziałam, że nie mam raczej szans na drugà ciàżę, więc teraz albo nigdy. Gdyby był chłopak też bym się cieszyła, ale to marzenie o córeczce zawsze by gdzieś we mnie zostało. Na szczęście los się do mnie uśmiechnàł i czekam na swojà Pchełkę z utęsknieniem :)
 
Do góry