reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny,które sa aktywne fizyczne- nadal ćwiczycie? Bo nie zdążyłam lekarza spytać :/
Ja praktykuję jogę i od tygodnia czy 1,5 nie robiłam nic, ale się źle z tym czuję...zawsze byłam aktywna
Ja przestałam ćwiczyć swoje Kołakowskie i Chodakowskie, ale codziennie spaceruję. No i robię zlecone przez ortopedę ćwiczenia na kręgosłup, tylko po nich czuję mocniej brzuch ;/ muszę wybrać się do jakiegoś fizjo i poprosić o ćwiczenia adekwatne dla kobiet w ciąży. A czy któraś z Was miała może problemy z kręgosłupem? W sensie, że jeszcze przed ciążą? Ja się obawiam, że jak zacznie mi rosnąć brzuch to nie będę w stanie nic robić poza leżeniem :/
 
Olka, myślałam, że bóle podbrzusza są normalne na początku ciąży? Czy dzieje się coś jeszcze?
Czytam te Wasze historie i aż łza się w oku kręci, że tyle ciąż kończy się poronieniem. A do tego ci lekarze...
A co najlepsze, u mnie w otoczeniu dziewczyny, które ledwo zobaczą dwie kreski na teście ciążowym od razu się wszystkim chwalą, wszyscy wiedzą. I ja nie mówię, że to źle, bo również bym chciała światu wykrzyczeć taką radosną nowine, ale jednak po tylu stratach ciężko w ogole samej w to uwierzyć i że będzie dobrze.
 
Ja przestałam ćwiczyć swoje Kołakowskie i Chodakowskie, ale codziennie spaceruję. No i robię zlecone przez ortopedę ćwiczenia na kręgosłup, tylko po nich czuję mocniej brzuch ;/ muszę wybrać się do jakiegoś fizjo i poprosić o ćwiczenia adekwatne dla kobiet w ciąży. A czy któraś z Was miała może problemy z kręgosłupem? W sensie, że jeszcze przed ciążą? Ja się obawiam, że jak zacznie mi rosnąć brzuch to nie będę w stanie nic robić poza leżeniem :/
Ja mam ogromne. Mam bardzo krzywy kręgosłup odkąd byłam dzieckiem, do tego jedną noge mam krótszą od drugiej, i przez to tez mam aż tak krzywy kręgosłup. Bardzo to odczułam podczas porodu z córką, bo nie dość, że calą ciążę kręgosłup bolał, to jeszcze przy porodzie tylko skurcze krzyżowe. :(
 
Tak... Wróciłam niedawno i jestem załamana 😔😔 Pierwszy raz poszłam na NFZ do gina. Całą poprzednią ciążę chodziłam prywatnie i nigdy nie spotkałam się z czymś takim.
NIEBO A ZIEMIA!
Lekarz mnie nawet nie dotknął. Wypisał tylko badania z krwi i jutro mam przyjść na czczo, a na USG muszę się dopiero umówić, jechać w zupełnie inne miejsce i dopiero wrócić do niego z wynikami 😢 Nie wiem ile jeszcze potrwa zanim się dowiem czy wszystko okej bo w pracowni USG nikt nie odbiera telefonu. Kupiłam jeszcze po drodze test żeby sprawdzić czy chociaż kreska będzie grubsza i na całe szczęście jest piękna. Chociaż tyle 😥
A kiedy miałaś ostatnią miesiączke?
 
reklama
A co najlepsze, u mnie w otoczeniu dziewczyny, które ledwo zobaczą dwie kreski na teście ciążowym od razu się wszystkim chwalą, wszyscy wiedzą. I ja nie mówię, że to źle, bo również bym chciała światu wykrzyczeć taką radosną nowine, ale jednak po tylu stratach ciężko w ogole samej w to uwierzyć i że będzie dobrze.
:(
Za którymś razem na pewno się uda! I niech to będzie właśnie ten raz :)
 
Do góry