reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny czy tylko ja nje używam tych jednorazowych ciuszków do badania u Gina? Nie lubię ich, wolę ubrać coś dłuższego i wtedy nie ubieram tych jednorazowych
W ogóle się w to nie ubieram tylko w laczki żeby nie musiał stop podziwiać albo skarpet. Cipka jak cipka i tak ją zobaczy. W ogóle ostatnio zaprosił mnie na samolot na badanie, no spoko rozbieraj sie, wskakuje na lotnika i patrzę...lewa nogą gładka a prawa nie. Zapomniałam jednej nogi ogolić...nawet nie chce wiedzieć co pomyślał 🙈
 
reklama
Chyba 19 z hakiem, tu w NL tylko tak się wykonuje od 18-20,t.c, wiem wiem że w Pl im później tym lepiej, no ale tutaj jest inaczej póki co nie mogę narzekać, prowadzę tu druga ciąże i jest ok, więc chyba wiedzą co robią, co kraj to obyczaj 😜
Ja mam za tydzień wizytę 18+3 i pytałam czy to już będą połówkowe to powiedział że nie, że jeszcze poczekamy bo za wcześnie. Potem gdzieś wyczytałam że właśnie połówkowe im "później" tym więcej widać
 
Ja sie nastawialam na dziewczynke,i jak na poczatku bylam pewna to mi tak troche teraz przeszło i juz sama nie wiem co myslec.maz mysli ze chlopak bedzie,syn mysli ze bedzie szczeniak haha.(wciaz nie wie)
Nasze rodziny posikaja sie z radosci jak bedzie dziewczynka,bo jeszcze nie ma.jest 3 wnuczkow za to.corka miala by duzo uwagi rodzinny,i tego bym dla niej chciala.wiem ze jak bedzie syn to oo fajnie,a jak bedzie corka to oooo matko bosko jak cudownie.
 
Cześć :)

Od wczoraj straciłam węch, ciekawe uczucie :p
W ogóle drugi trymestr, a ja kolejny raz z wymiotami, czuję się oszukana :p

@Kamiśka :) - dobrze, że już po. 3 tygodnie to dużo czasu, ale też pamiętam jak pisałaś o amnio, a to już za Tobą.
A powiedz mi czujesz np ze cos jest slodkie lub slone?ale np nie czujesz ze to czekolada tylko ze slodkie??rozmawiallismy o tym w pracy i sie zastanawiam
 
Cześć :)

Od wczoraj straciłam węch, ciekawe uczucie [emoji14]
W ogóle drugi trymestr, a ja kolejny raz z wymiotami, czuję się oszukana [emoji14]

@Kamiśka :) - dobrze, że już po. 3 tygodnie to dużo czasu, ale też pamiętam jak pisałaś o amnio, a to już za Tobą.
O jaa ale węch wróci nie?

Ja nie wymiotuje ale za każdym razem twardo przy myciu zębów ciąga a dziś 16+0 [emoji1751][emoji1751][emoji1751]

Bardziej się stresowałam amniopunkcją niż czekaniem na wyniki z tym jestem pogodzona i będę odliczała cierpliwie [emoji6]
 
Nie źle, ja jeszcze ani razu nie miałam badania ginekologicznego w tej ciąży [emoji6] raz byłam na samolocie na początku jak mi cytologię pobierał.
Naprawdę.. Moja zawsze sprawdza i mówi że będzie tak robić do końca ciąży... Podoba mi się to. Bo zawsze mówi tutaj jest wszystko ok... Potem usg i to samo.. Jestem z pani wkoncu zadowolona.. 😊
 
reklama
Skoro dał Ci płatne badania to chyba jest prywatny i usg też płatne. Na NFZ pytanie jak z terminami teraz...
Owszem to jego prywatny gabinet ale na wizyty chodzę na NFZ i każdy się dziwi że jak chodzę na NFZ to dlaczego place za badania. Ja się na tym nie znam kompletnie więc wykonuje to co on zaleca i tyle jednak na ostatniej wizycie byłam rozczarowana ze nie miałam usg. Tak to jest jak człowiek nie zna się.
 
Do góry