reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hej dziewczyny ja będę pewnie jakiś czas mniej albo wcale nieobecna na forum , dziś zmarła moja teściowa i mąż mnie teraz potrzebuje,nie wiem jak dalej bedzie co tera będzie sama jestem przerazona tym co nas czeka :( dziewczyny jak jest z pogrzebem ?czy kobieta w ciąży może iść? Bo różnie się mówi :(ehh
Bardzo mi przykro - trzymaj się i dbaj o siebie teraz. Chyba co do pogrzebów są obostrzenia tez jakieś. Szczególnie w czerwonej strefie
 
reklama
@mama.Antosia wyrazy współczucia! :( Co do pogrzebu to myślę, że to tylko przesądy. Chyba, że chodzi o ewentualne emocje, które mogą wpłynąć na dzieciaczka. Ja bym poszła.
Tak samo niby z dzieckiem do roku czasu nie można chodzić na cmentarz - jak młoda miała pół roku to zmarł mój dziadek i poszliśmy wszyscy razem.
 
To u was jest jakoś inaczej niż u nas w Luxmedzie, bo ja prowadzę ciążę w ramach pakietu, który ma mój mąż w pracy, płacimy 100zł msc i mamy w pakiecie wszystkie badania i wizyty u różnych specjalistów i u nas w gabinetach ginekologicznych wszędzie, w każdej placówce Luxmedu jest sprzęt do usg, nie trzeba u nas osobno się umawiać na wizytę i osobno na usg, dlatego jestem zaskoczona, że w innych miastach jest inaczej 🤔
No ja w ramach pakietu też mam konsultacje, badania, badania laboratoryjne, rehabilitacje itp w pakiecie, ale poza zwykła konsultacja na wszystko inne muszę mieć skierowanie w tym usg 😀 no u Ciebie na pewno jest to lepiej rozwiązane, no ale ja mam ten pakiet praktycznie darmo bo płace za niego punktami z dodatkowej platformy, czyli nawet nie ze swojej pensji, także nie narzekam xD
 
Hej dziewczyny ja będę pewnie jakiś czas mniej albo wcale nieobecna na forum , dziś zmarła moja teściowa i mąż mnie teraz potrzebuje,nie wiem jak dalej bedzie co tera będzie sama jestem przerazona tym co nas czeka :( dziewczyny jak jest z pogrzebem ?czy kobieta w ciąży może iść? Bo różnie się mówi :(ehh
Bardzo mi przykro😟 co do pogrzebu to jest tak przesad po prostu. Aleee jest tez przesad, żeby nie nosić łańcuszka, nie obcinać włosów i wiele wiele innych. Dla mnie to bzdura te przesady i na pewno bym poszła. Mąż na pewno będzie Cię potrzebował... Jesli juz miałabym nie isc to brałabym pod uwagę realne powody jesli jakies by były
 
Hej dziewczyny :) ! U mnie od soboty pojawiły się bóle kości ogonowej, które przeszły w ból pachwiny przez co chodzę jak kaczka 🙄 . Postanowiłam przyśpieszyć moją wizytę i udało mi się zapisać na środę na 9:00 do mojej ginekolog - chciałam sprawdzić czy wszystko jest ok i nic tam się nie dzieje z dzieckiem niedobrego bo te bóle przyszły tak nagle. Nie mam żadnych plamień ani nic , więc podejrzewam, że te bóle są związane z tym, że dziecko rośnie, ale miałam możliwość przyśpieszyć wizytę, więc idę w środę :D



W Wawie polecam Multi Med - w gabinecie ginekologicznym oprócz standardowego badania przy każdej wizycie miałam USG (do tej pory dopochwowe).
Prenatalne miałam również w Multi Med, ale w placówce na Waryńskiego (tam mają lepszy sprzęt).



Ja dzisiaj byłam obejrzeć nowego Primarka w Warszawie w Galerii Młociny i polecam jak ktoś ma możliwość się tam przejechać :) T-shirty i bluzki z długim rękawem w przedziale 13-17 zł :) - myślę, że te większe rozmiary będą super na późniejszy okres ciąży :) . Oprócz tego sporo swetrów / bluz w niewygórowanych cenach. Dział dla dzieci też jest super 😍 😍
W Primarku kupiłam sobie majciochy ciążowe, są rewelacyjne i chetnie poszłabym jeszcze kupić, ale czy tam dalej są takie mega kolejki do wejścia? Dla dzieci też super ciuszki :D Dla siebie to ja nic nie widziałam ciekawego, ale teraz to mi nic nie pasuje :( na wszystko jestem na niee :(
 
@Kamiśka :)
[emoji173][emoji173][emoji173] ściskam kciuki, serce mocno bije i myślami jestem z Tobą!
Dzidzia[emoji173] rośnie i ma się świetnie, bo jest zdrowa! Tak czuje [emoji8]!
Z Bogiem [emoji8][emoji8][emoji8]!
Dzidziu [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Boże trzęsę się jak galareta.... Naszły mnie wątpliwości czy ja dobrze robię [emoji29][emoji29][emoji29]

Mama.antosia Boże bardzo współczuję Tobie i całej rodzinie , trzymajcie się [emoji17][emoji17][emoji8]
 
@mama.Antosia wyrazy współczucia! :( Co do pogrzebu to myślę, że to tylko przesądy. Chyba, że chodzi o ewentualne emocje, które mogą wpłynąć na dzieciaczka. Ja bym poszła.
Tak samo niby z dzieckiem do roku czasu nie można chodzić na cmentarz - jak młoda miała pół roku to zmarł mój dziadek i poszliśmy wszyscy razem.
O tym cmentarzu to nie słyszałam nawet...jak mój synek miał chyba miesiąc to byliśmy z Nim na cmentarzu u moich rodziców.
 
reklama
Bardzo mi przykro,wspolczuje calej rodzinie xx
Ja byłam w ciąży jak zmarł mój ojciec, potem byłam w ciąży jak zmarł mój dziadek w obu ciążach byłam na pogrzebie.....nie wiem jak z obostrzeniami teraz ale uważaj na siebie. W9adomo będą emocje, ale masz pod sercem nowe życie i na nim się skup.
 
Do góry