reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Jesteście terrorystki 🤣🤣🤣 @M_P_90
i @Kobzik 😝😝😝 Robicie takie piękne torty🤩🤩🤩 kocham torty, ze bede o nich śnić i slinic sie przez sen🎂🎂 🎂! A kto zaczał, no kto @Patii_666 👍🍰🍰🍰.
U Mamy jest Sis i robi właśnie mix brownie, murzynka z orzechami włoskimi, powiedziałam ze ma zrobić więcej i mi przywiezc najdalej w środę 😋😋!
Jutro zrobię sobie chociaz budyn i poleje sokiem malinowym! Bo weekend dopiero sama ciasto strzelę 😋👍🥧!
Mi tak się chce domowego ciasta, zawsze co 2-3tyg robiłam jakieś albo ciastka, a teraz nie mogę się wziąć, zero mocy do takiej roboty ;) a marzy mi się murzyn, szarlotka, oponki, ciastka piwne itd xD ostatnio oglądałam jak Ewka gotuje i mężowi mówię, że do mnie by mogła przyjść i zrobić 😂
 
reklama
Dziewczyny czy dalej czujecie zmęczenie? Bo mi sie nic nie chce kompletnie. Ciagle bym leżała lub spała
Ja tak mam i wiesz co po 15 w pracy jestem kapec, a tu jeszcze 2h.
Może to zmęczenie nas trzyma bo wciąż pracujemy.
Dzis 16:55 zadzwonił do mnie prezo i pyta mnie o plany 🙈🙈🙈, no ja mówię temin porodu, rok macierzyńskiego (czy to nie oczywiste🤨) i planuje wracac, no ale co życie pokaże (może uda sie drugie dziecko ❤ - tego mu nie mówiłam 😝😝😝).
 
Dziewczyny, wpadłam tylko napisać, prenatalne usg nr 2 ok, wyniki pokrywają się z pierwszym. u gentetyk tez ok, podwyższone bhcg - ale to moze wynikac z cukrzycy i niedoczynnosci tarczycy.

Widzę ze mamy księgowe na sali ;) Własnie w sobotę pisalam egzamin II stopnia... czekam na wyniki.

Dzisiaj też miałam wizytę u diabetologa, przerażona jestem ilością posiłkow, ich porcjami. Dostałam tabelki, szperam po necie i szukam przepisów, bo mam totalny mętlik w głowie.
Chętnie podpatrzę od słodkich mam co jedzą :)

Idę poczytać co u Was :)
 
Mi tak się chce domowego ciasta, zawsze co 2-3tyg robiłam jakieś albo ciastka, a teraz nie mogę się wziąć, zero mocy do takiej roboty ;) a marzy mi się murzyn, szarlotka, oponki, ciastka piwne itd xD ostatnio oglądałam jak Ewka gotuje i mężowi mówię, że do mnie by mogła przyjść i zrobić 😂
ciasta nie moj smak ;) A to był ulubiony program mojego starszaka jak miał kilka lat - zamiast bajek Ewa gotuje, albo mango zakupy :)
 
Dziewczyny, wpadłam tylko napisać, prenatalne usg nr 2 ok, wyniki pokrywają się z pierwszym. u gentetyk tez ok, podwyższone bhcg - ale to moze wynikac z cukrzycy i niedoczynnosci tarczycy.

Widzę ze mamy księgowe na sali ;) Własnie w sobotę pisalam egzamin II stopnia... czekam na wyniki.

Dzisiaj też miałam wizytę u diabetologa, przerażona jestem ilością posiłkow, ich porcjami. Dostałam tabelki, szperam po necie i szukam przepisów, bo mam totalny mętlik w głowie.
Chętnie podpatrzę od słodkich mam co jedzą :)

Idę poczytać co u Was :)
Jakie miałaś TSH gdy stwierdzano niedoczynność?
 
Przed ciążą, 2,8,
w 4 tc 1,8 - moja endokrynolog zaleca zbicie do 1 - bo jest najlepsze dla dziecka. ( Doktor Magda- tez tak zaleca)
Badania co 3 tygodnie ( TSH i FT4 )
 
Ta ginka ma rzeszę wiernych pacjentek, którym prowadzi wszystkie ciąże. I mojej koleżance także prowadzi kolejną ciążę. Ona nie wyobraża sobie nikogo innego [emoji846] A i sprzęt ma też u siebie pierwsza klasa więc to pewnie dodatkowy atut.


Kamiśka, ale masz już USG w cenie więc i tak lepiej [emoji4] Tak jak napisałaś, przesada ale co zrobić [emoji2368] Kręcą swoje lukratywne biznesy na ciążach [emoji1] A jak patrzę na ceny odzieży ciążowej to też zastanawiam się czy ktoś przypadkiem nie stracił kontaktu z rzeczywistością ustalając te ceny [emoji23]
To prawda zwykłe legginsy 3dychy legginsy z golfem 60 [emoji1751][emoji1751][emoji1751] ja bluzki i sweterki kupiłam takie oversize i mam nadzieję że się zmieści brzucho [emoji6]
 
To prawda zwykłe legginsy 3dychy legginsy z golfem 60 [emoji1751][emoji1751][emoji1751] ja bluzki i sweterki kupiłam takie oversize i mam nadzieję że się zmieści brzucho [emoji6]
To prawda, ceny nie co powalają, ja nie lubię przepłacać.
Getry kupiłam w lidlu, jeansy z golfem na allegro ( nowe z metką, bon prixa) za 25 zł , swetry zobaczcie w Sinsay. Rozmiarówka sporo zaniżona ;)
 
reklama
@Patii_666 ja nie wiem czy w PL badają detektorem tętna. Wątpię.
W PL położna dokandnie waży mame, bada ciśnienie, wpisuję wyniki badań do karty ciąży.
U mnie taki cyrk przez koronawirusa ze dokładniej to ja sama się ważę i mierze sobie ciśnienie a pani położna za szyba siedzi i tylko jej mowie wyniki które ona wpisuje do karty ciazy :D i to jest zawsze przed wejściem do lekarza. Detektorem tętna nie bada bo lekarz na każdej wizycie co 3 tyg robi usg i sprawdza serduszko. Chodze na NFZ i zaczynam doceniac ze tak to u niego wygląda i tak często wyznacza wizyty bo jak tutaj czytam to nie jest to jednak reguła.
 
Do góry