reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Co za zdzierstwo! Chociaż dziś znajoma mówiła mi, że ona u swojej ginki w Łodzi płaci 280 zł za wizytę bez usg... Ja z usg w tym samym mieście płacę 180 zł. Przesadzają już trochę 🤦‍♀️
Żartujesz?! To juz jest naprawdę nieludzkie😱 a swoją droga czemu koleżanka tak sie trzyma tej ginekolog? Przecież na tych samych warunkach, bez usg to i na NFZ można chodzić.... ja płace 200zl z usg, również usg genetyczne bez dopłaty i ginekolog ma u siebie właśnie sprzęt nowoczesny, wiec myśle, ze jest dobrze😉 a w 1 ciazy to jeszcze na luxmed przyjmował, wiec juz w ogóle miałam luksus.
 
reklama
Co za zdzierstwo! Chociaż dziś znajoma mówiła mi, że ona u swojej ginki w Łodzi płaci 280 zł za wizytę bez usg... Ja z usg w tym samym mieście płacę 180 zł. Przesadzają już trochę [emoji2356]
Ja za wizytę z USG płacę 280 [emoji1751][emoji1751] też uważam że to gruba przesada ale cóż zrobić [emoji1745]
 
Co za zdzierstwo! Chociaż dziś znajoma mówiła mi, że ona u swojej ginki w Łodzi płaci 280 zł za wizytę bez usg... Ja z usg w tym samym mieście płacę 180 zł. Przesadzają już trochę 🤦‍♀️
Jezu to mój lekarz jest Aniołem.. ja za wizytę z USG, cytologia place 100zl.. może dlatego,że ma mega tłumy pacjentek, do tego stopnia,że nowych już nie przyjmuję.. przed ciążą jak musiałam częściej przyjść, albo przepisywał jakieś leki to wiele razy nie brał nic..
 
słuchaj, w torcie najważniejszy jest smak, bo co z tego, że ładny jak w smaku taki sobie albo wręcz niejadalny? 🤔🤔😉😉 niektóre z cukierni takie są, wygląd super, a smak mocno przeciętny 😳😳🙄 ...budyniowy brzmi super!.😋😋😋😍😍 niedawno robiłam takie ciasto, które miało jedną masę budyniową miętową na bazie budyniu waniliowego i landrynek miętowych i było rewelacyjne w smaku 😋😋👌😍😍
Jesteście terrorystki 🤣🤣🤣 @M_P_90
i @Kobzik 😝😝😝 Robicie takie piękne torty🤩🤩🤩 kocham torty, ze bede o nich śnić i slinic sie przez sen🎂🎂 🎂! A kto zaczał, no kto @Patii_666 👍🍰🍰🍰.
U Mamy jest Sis i robi właśnie mix brownie, murzynka z orzechami włoskimi, powiedziałam ze ma zrobić więcej i mi przywiezc najdalej w środę 😋😋!
Jutro zrobię sobie chociaz budyn i poleje sokiem malinowym! Bo weekend dopiero sama ciasto strzelę 😋👍🥧!
 
Żartujesz?! To juz jest naprawdę nieludzkie😱 a swoją droga czemu koleżanka tak sie trzyma tej ginekolog? Przecież na tych samych warunkach, bez usg to i na NFZ można chodzić.... ja płace 200zl z usg, również usg genetyczne bez dopłaty i ginekolog ma u siebie właśnie sprzęt nowoczesny, wiec myśle, ze jest dobrze😉 a w 1 ciazy to jeszcze na luxmed przyjmował, wiec juz w ogóle miałam luksus.
Ta ginka ma rzeszę wiernych pacjentek, którym prowadzi wszystkie ciąże. I mojej koleżance także prowadzi kolejną ciążę. Ona nie wyobraża sobie nikogo innego 🙂 A i sprzęt ma też u siebie pierwsza klasa więc to pewnie dodatkowy atut.

Ja za wizytę z USG płacę 280 [emoji1751][emoji1751] też uważam że to gruba przesada ale cóż zrobić [emoji1745]
Kamiśka, ale masz już USG w cenie więc i tak lepiej 😊 Tak jak napisałaś, przesada ale co zrobić 🤷‍♀️ Kręcą swoje lukratywne biznesy na ciążach 😄 A jak patrzę na ceny odzieży ciążowej to też zastanawiam się czy ktoś przypadkiem nie stracił kontaktu z rzeczywistością ustalając te ceny 😂
 
Jesteście terrorystki 🤣🤣🤣 @M_P_90
i @Kobzik 😝😝😝 Robicie takie piękne torty🤩🤩🤩 kocham torty, ze bede o nich śnić i slinic sie przez sen🎂🎂 🎂! A kto zaczał, no kto @Patii_666 👍🍰🍰🍰.
U Mamy jest Sis i robi właśnie mix brownie, murzynka z orzechami włoskimi, powiedziałam ze ma zrobić więcej i mi przywiezc najdalej w środę 😋😋!
Jutro zrobię sobie chociaz budyn i poleje sokiem malinowym! Bo weekend dopiero sama ciasto strzelę 😋👍🥧!
Budyń 😍😍😍 To jest myśl!
 
nie wiem jak wy dziewczyny, ale ja to rosnę z dnia na dzień...😱😱😱 dzisiaj jak się zobaczyłam w lustrze to byłam w szoku, że ten brzuszek już jest taki duży 😱😱🙈🙈 chciałam sobie kupić sukienkę na święta, ale no chyba jeszcze się wstrzymam, bo kupię i wyjdzie, że w grudniu się w nią nie zmieszczę 😱😳🙈😂
Super bruszek!!!
Mi dzis tez widać brzuszek, no ale Ty drobniutka jesteś to inaczej się rozkłada, jak założę jakis ciuch do upublicznienia 🙈to zrobię foto, narazie jestem w za duzych dresach, ale takich ze mi sie tu taczka zmieści 😂😂😂!!!
 
nie wiem jak wy dziewczyny, ale ja to rosnę z dnia na dzień...😱😱😱 dzisiaj jak się zobaczyłam w lustrze to byłam w szoku, że ten brzuszek już jest taki duży 😱😱🙈🙈 chciałam sobie kupić sukienkę na święta, ale no chyba jeszcze się wstrzymam, bo kupię i wyjdzie, że w grudniu się w nią nie zmieszczę 😱😳🙈😂
Wooo, pokaźny brzunio ❤️ ja to 15 tydzień a plaska jak deska. Od początku ciąży tylko kilogram więcej 🤷
 
reklama
Dla mnie to trochę dziwne jak lekarz nie ma usg w gabinecie, pierwszy raz spotkałam się z tym właśnie w enel-med, poszłam zestresowana z plamieniem, a ona mogła mi wystawić tylko skierowanie na usg, mimo, że pokój z usg był obok gabinetu. Niby w trybie pilnym, ale oczywiście brak terminów, najbliższy za 7 dni. Siedziałam pół dnia i odświeżałam stronę, żeby załapać się na coś wcześniej, zwolnił się jeden na następny dzień. Pojechałam więc znów, a mam ponad 20 km, do tej samej placówki, tym razem pokój obok niż ten dzień wcześniej. Po usg lekarka napisała wskazanie - do pilnej konsultacji z lekarzem prowadzącym, i znów polowanie na wizytę do lekarza prowadzącego, gdzie oczywiście brak terminów 🤦‍♀️
No mnie to nie dziwi od lat tak jest tak w prywatnej opoece med.w Wawie. Mialam latami abonament w Centrum Medyczne Damiana, teraz Luxmed i w obydwu tak samo, wizyta, USG oddzielnie i to błędne koło i polowanie na wizyty, dodarkowo jak sie pracuje to poluje się na wizyty rano lub po południu. 🤷‍♀️
 
Do góry