reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Jeśli chodzi o okres, to tez gdzieś o tym czytałam. To będzie również moj pierwszy porod. W czasach gimnazjalnych/szkoły średniej przechodzilam wlasnie takie miesiączki, ze niekiedy musialam zostac w domu, takze jestem ciekawa jak to się bedzie miało rzeczywiście do porodu..
Chyba nie ma to nic wspólnego, ja mam takie okresy, że nawet nie wiem że je mam... Nic nie czuję bolu brzucha a skurcze tak bolesne przy porodzie, że prawie mdlalam :)
 
reklama
Hej dziewczyny, czytałam was na bieżąco w weekend ale jakoś sił i chęci brak do pisania czegokolwiek, czuje jakby mnie choróbsko rozkładało, wczoraj czułam jakby mnie całe ciało paliło, dziś nie mam sił cokolwiek robić..

Co do porodu ja myślę że nie miałam najgorszego, w sobotę rano budziły mnie już skurcze, ale jeszcze w dzień dawałam rade to jeździliśmy wybrać płytki 🤣o 21przyjechala położna miałam rozwarcie 6, jak dojechaliśmy do szpitala 1,5km było już 8,przebila mi pęcherz i wszystko stanęło, mimo że siedziałam w wannie,nic nie pomogło, położna zmieniała mi pozycje niestety dla mnie była najlepsza tradycyjna.. Było mi w niej najwygodniej i najmniej bolało, no i o 01:52 urodziłam swojego brzdąca, musieli mi podać oksytocyne bo nie szły mi parte a małemu tętno spadało, trochę pękłam ale nie tak bardzo, dla dziewczyn ktore będą pierwszy raz rodzily polecam ćwiczenie oddechu bo ja go gubiłam podczas skurczy i to była masakra, jedynie miałam fajna położna która mnie naprowadzała na oddech podczas skurczy.. Teraz też zamierzam ćwiczyć a reszta jakoś pójdzie bo przecież musi 🤷🏼‍♀️🤣
I trzymam kciuki za wizytujące 😍
 
Cześć dziewczyny witam się z Wami w nowym tygodniu :) dzis u mnie od rana same przyjemności ponieważ świętuję swoje 30 urodziny [emoji4][emoji4][emoji4] syn zaśpiewał mi już z milion razy sto lat :D dostałam super prezenty a o 17 mam zamiar świętować z synem tesciowa i mezem tortilla, dla nich winkiem, goframi i szarlotka [emoji3059][emoji3059] tortów nie lubimy więc szarloteczka czeka ale mam chęć na tą tortille już bym zjadla. [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

U nas jutro takie usg standardowe u mojego gina, wizyta kontrolna :) Moj maz wczoraj przyszedł zestresowany, jak on będzie odganiał chłopaków od naszej Anastazji która mieszka jeszcze w brzuchu [emoji1787][emoji1787] jakos o syna się nie martwi [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Wszystkiego Najlepszego [emoji8][emoji4][emoji4][emoji4] jesteś 2 dni młodsza ode mnie [emoji6][emoji6] my co prawda nie świętowaliśmy bo nie chciałam... Będziemy świętować z przyjaciółmi po wynikach amnio [emoji4] ale były kwiaty i obiadokolacja tylko we dwoje i też było cudownie [emoji3590][emoji3590]
 
Cześć dziewczyny witam się z Wami w nowym tygodniu :) dzis u mnie od rana same przyjemności ponieważ świętuję swoje 30 urodziny 😊😊😊 syn zaśpiewał mi już z milion razy sto lat :D dostałam super prezenty a o 17 mam zamiar świętować z synem tesciowa i mezem tortilla, dla nich winkiem, goframi i szarlotka 🥰🥰 tortów nie lubimy więc szarloteczka czeka ale mam chęć na tą tortille już bym zjadla. 🤣🤣🤣

U nas jutro takie usg standardowe u mojego gina, wizyta kontrolna :) Moj maz wczoraj przyszedł zestresowany, jak on będzie odganiał chłopaków od naszej Anastazji która mieszka jeszcze w brzuchu 🤣🤣 jakos o syna się nie martwi 🤣🤣🤣🤣
Sto lat dużo zdrówka i spełnienia marzeń 🍾🎂🥳🥳
 
Cześć dziewczyny witam się z Wami w nowym tygodniu :) dzis u mnie od rana same przyjemności ponieważ świętuję swoje 30 urodziny 😊😊😊 syn zaśpiewał mi już z milion razy sto lat :D dostałam super prezenty a o 17 mam zamiar świętować z synem tesciowa i mezem tortilla, dla nich winkiem, goframi i szarlotka 🥰🥰 tortów nie lubimy więc szarloteczka czeka ale mam chęć na tą tortille już bym zjadla. 🤣🤣🤣

U nas jutro takie usg standardowe u mojego gina, wizyta kontrolna :) Moj maz wczoraj przyszedł zestresowany, jak on będzie odganiał chłopaków od naszej Anastazji która mieszka jeszcze w brzuchu 🤣🤣 jakos o syna się nie martwi 🤣🤣🤣🤣
O no to i ja się dołącze 100 lat 100 lat...
W dniu Twoich trzydziestych urodzin, życzę Ci, abyś w tym odwróconym, pokręconym świecie
potrafiła odnajdywać pewny grunt pod stopami.
Abyś zawsze wiedziała po co i dla kogo warto żyć i o co walczyć.
Abyś kochała i była kochana.
Życzę Ci marzeń wielkich i odważnych i odwagi by je spełniać.
Aby to o czym tak marzysz się spełniło, a to co tak kochasz, aby Twoje było.
Żyj tak, aby każdy kolejny dzień, był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością.
Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności.
Próbuj życia i układaj je w swój własny sposób.
Żyj najpiękniej jak umiesz - po swojemu.
Spełniaj się!
Żyj mądrze i dokonuj odważnych wyborów.
Próbuj, bo jeśli nie będziesz próbowała, nie będziesz wiedziała co tracisz...
Idź przez życie z odwagą w sercu,
otoczona ludźmi, których kochasz.
 
Wszystkiego Najlepszego [emoji8][emoji4][emoji4][emoji4] jesteś 2 dni młodsza ode mnie [emoji6][emoji6] my co prawda nie świętowaliśmy bo nie chciałam... Będziemy świętować z przyjaciółmi po wynikach amnio [emoji4] ale były kwiaty i obiadokolacja tylko we dwoje i też było cudownie [emoji3590][emoji3590]
O no to i ja się dołącze 100 lat 100 lat...
W dniu Twoich trzydziestych urodzin, życzę Ci, abyś w tym odwróconym, pokręconym świecie
potrafiła odnajdywać pewny grunt pod stopami.
Abyś zawsze wiedziała po co i dla kogo warto żyć i o co walczyć.
Abyś kochała i była kochana.
Życzę Ci marzeń wielkich i odważnych i odwagi by je spełniać.
Aby to o czym tak marzysz się spełniło, a to co tak kochasz, aby Twoje było.
Żyj tak, aby każdy kolejny dzień, był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością.
Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności.
Próbuj życia i układaj je w swój własny sposób.
Żyj najpiękniej jak umiesz - po swojemu.
Spełniaj się!
Żyj mądrze i dokonuj odważnych wyborów.
Próbuj, bo jeśli nie będziesz próbowała, nie będziesz wiedziała co tracisz...
Idź przez życie z odwagą w sercu,
otoczona ludźmi, których kochasz.
Sto lat dużo zdrówka i spełnienia marzeń 🍾🎂🥳🥳
Bardzo dziękuję za życzenia 🥰🥰🥰
 
Dziewczyny w macie jakiś sprawdzony przepis na tort? Mój mały ma za chwilkę urodzinki i tak się zastanawiam czy nie spróbować sama zrobić 🤔🤔, póki co to chwilowy pomysł 🤣ale może bym skorzystała ze sprawdzonego przepisu..
 
reklama
Do góry