reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Bardzo dziękuję za życzenia 🥰🥰🥰
Wszystkiego najlepszego!😘 zdrówka przede wszystkim, reszta zawsze sie ułoży😉

Hej dziewczyny! Jest dopiero po 10, a ja juz mam za soba grzech spożywczy😜 zezarlam ogromnego śledzia z duża ilością cebulki, a potem zagryzlam chałka z nutella...😱 teraz mi sie cały czas odbija i walcze o przetrwanie😁
 
reklama
Wszystkiego najlepszego!😘 zdrówka przede wszystkim, reszta zawsze sie ułoży😉

Hej dziewczyny! Jest dopiero po 10, a ja juz mam za soba grzech spożywczy😜 zezarlam ogromnego śledzia z duża ilością cebulki, a potem zagryzlam chałka z nutella...😱 teraz mi sie cały czas odbija i walcze o przetrwanie😁
Ja to nie mam zachcianek.. 🙄
 
Tez jestem ze Śląska, a nie orientujesz się może jak jest w Gliwicach?
Poprzednio rodziłam w starym szpitalu w Zabrzu, ale teraz po przeprowadzce jakoś do tego Zabrza mam dalej :) Bardziej nastawiam się na Gliwice/Knurów :)


Mój Małż ma tak samo :) ledwo po coś sięgnę, już słyszę - „co jesz? Ja tez chce” :)
Zdecydowanie jesteśmy w ciąży razem :D

Hej ja też że Śląska :) jakieś pół godz do Katowic mam :) co do porodówki w Knurowie to siostra w lutym rodziła i jak nam, zdjęcia wysyłała to oddzial ginekologiczny położniczy to masakra czasy PRL, w sensie o opiece nie gadała jak było ale chyba zadowolona była. Ja będę rodziła w Żorach rodziłam już dwójkę dzieci tam zadowolona byłam z opieki itd i tym razem też tam chce rodzic :) Nawet na stronie internetowej pisze ze podczas pandemii mąż może z tobą rodzic potem po porodzie być dwie godz No i tyle bo potem odwiedzin nie ma No ale lepsze to niż nic bo w niektórych szpitalach to mąż ciebie i dziecko widzi jak wychodzicie ze szpitala, czyli nie ma go podczas porodu.
[/QUOTE]

Ja jesli obejdzie sie bez hipotrofii to chce rodzic w myslowicach, 2h po porodzie do domku, a jesli z problemami to Ruda slaska :)
 
Aaa i któraś pisała że wymiotuję w 16+ to witam w klubie, ja już myślałam że mam to za soba bo było kilka dni cicho, a weszłam tylko w 16tydzien i spowrotem, dziś mam 16+3 i to samoo🤮🤮kiedy to się skończy, 🤔🤔
17+2 i moja odpowiedź to nigdy. Mój rekord był 3 dni bez a dziś znów po porannej herbatce z cytryną.
 
Ja to nie mam zachcianek.. 🙄
U mnie to tez nie była jakaś mega zachcianka😉 po prostu śniadanko takie zacne sobie ogarnelam😁 właściwie w tej ciazy chyba tylko raz miałam straszna zachciankę na ogórka kiszonego i w sumie to tyle.
A ze pisałam o jedzeniu słodyczy to po prostu u mnie standard, niezależnie od ciazy, wiec nie traktuje tego jak ciążowej zachcianki 😜
 
Dziewczyny w macie jakiś sprawdzony przepis na tort? Mój mały ma za chwilkę urodzinki i tak się zastanawiam czy nie spróbować sama zrobić 🤔🤔, póki co to chwilowy pomysł 🤣ale może bym skorzystała ze sprawdzonego przepisu..
My urodziny za miesiąc najprawdopodobniej będą tylko babcie i dziadek i chrzestna na urodzinkach. Myslalam nad pieczeniem tortu ale znając moje beztalencie to wole zamowic w cukierni sprawdzony 😅 moje wyczyny to tylko kopiec kreta (z torebki) biszkopt i murzynek. Z czego jeden murzynek wogole mi nie wyszedl. Polecam dla takich jak ja ciasto bez pieczenia: 3bit.

Obudzilam się przed 7, pojechalam na badania, do kadr i do przychodni. W przychodni okazalo się że lekarz nie ma dla mnie chwili żeby wypisac samo zwolnienie i mają do mnie dzwonić. Najgorsze jest to że jestem bardzo śpiąca i boli mnie głowa. Odliczam czas do drzemki syna żeby położyć się z nim, ale znając zycie będą dzwonić z przychodni w tym czasie..

@Mama2018mama Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka😙
 
Hej ja też że Śląska :) jakieś pół godz do Katowic mam :) co do porodówki w Knurowie to siostra w lutym rodziła i jak nam, zdjęcia wysyłała to oddzial ginekologiczny położniczy to masakra czasy PRL, w sensie o opiece nie gadała jak było ale chyba zadowolona była. Ja będę rodziła w Żorach rodziłam już dwójkę dzieci tam zadowolona byłam z opieki itd i tym razem też tam chce rodzic :) Nawet na stronie internetowej pisze ze podczas pandemii mąż może z tobą rodzic potem po porodzie być dwie godz No i tyle bo potem odwiedzin nie ma No ale lepsze to niż nic bo w niektórych szpitalach to mąż ciebie i dziecko widzi jak wychodzicie ze szpitala, czyli nie ma go podczas porodu.

Ja jesli obejdzie sie bez hipotrofii to chce rodzic w myslowicach, 2h po porodzie do domku, a jesli z problemami to Ruda slaska :)
[/QUOTE]
2 godziny po porodzie do domku ale fajnie. Teraz to by to było dla mnie idealne rozwiązanie, chociaż może bałabym się o nowonarodzoną dzidzie, w szpitalu to zawsze poobserwują.
 
No i niestety po wczorajszym rannym pobraniu krwi miałam spartolony dzień, zaraz po powrocie do domu pobiegłam w objęcia sedesu, a wieczorem zwróciłam babkę ziemniaczaną którą zamówiłam u męża. Najbardziej jednak w kwestii zwracania martwi mnie pozbywanie się płynów, ja i tak mało piję choć się bardzo staram, ale zazwyczaj nie przekraczam 1,5 litra... 😑 Jak jest u Was? W ogóle znacie kogoś kto nie pił tych zalecanych 2-2,5 litra i wszystko było ok z dzieckiem? Przyznam że to moja główna bolączka teraz.

Udanej niedzieli 🌷
Ja mam butelke wody na trzy dni😱😱 mąż sie wkurza ale w miedzyczasie to herbatka to soczek...nie lubie wody a na prenatalnych niby wyszło,że wody poniżej normy. W poprzedniej ciąży pod koniec miałam mało wód ale że młody uparciuch nie chcial w terminie wyjsc to na drugi dzień miałam mieć wywołany( na szczescie w mocy skurcze przyszły). Nie przybierał ma wadze od czterech tygodni przez to małowodzie i powoem wam że trzeci porod dziecko z najmniejszą wagą a najbardziej bolesny....zobaczymy jaki będzie ten..
 
reklama
Do góry