reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Moja droga, przez 3 tygodnie piłam około 1,5 l fanty, tylko i wyłącznie fanty, tylko to mi przechodziło przez gardło, zadna woda, herbaty, soki. Musiała być fanta i to tylko w pół litrowych butelkach i tylko z gwinta 😀
naprawdę ulżyło mi, że jest nas więcej 😁😁😁🙈😂 najlepsze jest to, że przed ciążą ja prawie wcale nie piłam gazowanych napojów, a teraz to jakbym się wściekła na tą Pepsi 🙈😳😱😂
 
reklama
ja się w sumie nie boje ze boli tylko Tego ze ja totalnie nie wiem co mam robić. I boje się ze nie będę współpracować i ze będę coś robić źle a można lepiej. Piszecie tez ze warto znać swoje prawa wiec warto się w to zagłębić. Ale z drugiej strony to ile My mamy wiedzieć. Oczywiście planuje iść do szkoły rodzenia i mam nadzieje ze tam dowiem się co i jak :)
No to jak planujesz isc do szkoły rodzenia to spokojnie, dowiesz sie wszystkiego😉 ja tez niewiele wiedziałam, nie miałam nawet pojęcia, ze są fazy porodu, skurcze zwykle i parte itd. W szkole rodzenia wszystkiego sie dowiedziałam
 
Ja za chwilę pęknę w szwach po dużej porcji czekoladowych lodów [emoji1] Kamiśka, a Ty możesz jeść lody? Czy to kompletnie odpada?
P.S. Chciałam inaczej sformułować pytanie ale po chwili zdałam sobie sprawę, że to zabrzmi dwuznacznie [emoji23]
Hahahahaah Monia lodów to myślę , że tak o ile produkują lody bez cukru , no chyba że sama zrobię [emoji23][emoji23][emoji23][emoji2958]
 
Mój bratanek 12 letni w marcu cały czas miał zawalony nos.. do rodzinnego nie mogli się dostać, jeden antybiotyk za drugim, bo zapalenie zatok (oczywiście przez telefon), mój brat się wkurzył i zrobił awanturę, bo młody coraz gorzej miał z oddychaniem przez nos.. udało się wymusić wizytę u laryngologa- ten jak go zobaczył to mówi: "Panie prędko do szpitala przecież to dziecko ma guza, który mu wybija przez podniebienie", zanim porobili badania u nas, wysłali na onkologię do Poznania to młody miał już przerzuty na kości rzuchwy, a ten nowotwór okazał się być mięsakiem granulocytarnym (jak chcecie możecie poczytać na FB prowadzę mu profil o nazwie Drużyna Adriana), dziś powinien być już po 6 cyklach chemioterapii.. jest po 2.. 🙄 szkoda gadać.. po prostu inne choroby przestały istnieć..
Boże drogi... I właśnie z takich powodów nie potrafię nie emocjonować się sytuacją, którą spowodował COVID... Litości! Przepraszam ale nikt mnie nie przekona, że z powodu tego wirusa (wirusa grypy notabene), trzeba podejmować środki tak radykalne, że ich konsekwencją będzie albo smierć, albo odebranie szansy na zdrowie pacjentów z tak poważnymi schorzeniami jak nowotwory. Pomodlę się za Twojego Bratanka, odwiedzę profil na FB i wierzę z całego serca, że Adrianek będzie zdrowym i beztroskim młodzieńcem ❤️
 
naprawdę ulżyło mi, że jest nas więcej 😁😁😁🙈😂 najlepsze jest to, że przed ciążą ja prawie wcale nie piłam gazowanych napojów, a teraz to jakbym się wściekła na tą Pepsi 🙈😳😱😂
W pierwszej ciazy, pod sam koniec tak mnie wzięło na fante, ze nie szło tego opanować. Byłam w szpitalu na wywołaniu 4 dni zanim zrobili w końcu cc. I przez te 4 dni mąż mi ciagle przemycał ta fante albo sama kupowałam w automacie i najpierw wszystkie korytarze obczajalam czy nie idzie jakaś położna😂
 
W pierwszej ciazy, pod sam koniec tak mnie wzięło na fante, ze nie szło tego opanować. Byłam w szpitalu na wywołaniu 4 dni zanim zrobili w końcu cc. I przez te 4 dni mąż mi ciagle przemycał ta fante albo sama kupowałam w automacie i najpierw wszystkie korytarze obczajalam czy nie idzie jakaś położna😂
ja tak się kitrałam z rosołem jak mi rodzice przywieźli pierwszego dnia po cc, a miałam zaleconą dietę, która składała się z paskudnego kleiku ryżowego i sucharków 🙈🙈🙈😱😳
 
A czy on mial jakies inne objawy kiedys?czy tylko ten nos zapchany?to jest straszne jak rak spotyka dzieci
No właśnie do marca zdrowy chłopak biegający za piłką.. wyglądał po prostu na mega przeziębionego, przyznam,że z początku sama myślałam,że to zatoki.. tym bardziej,że u nas w rodzinie nie było do tej pory nowotworów..
 
reklama
Moja mama urodziła nas trójkę i jak opowiada jak było wtedy to czuję luksus dzisiejszych czasów 😂 jeszcze ja jak się rodziłam to jako tako ale moje rodzeństwo na początku lat 80' to mam wrażenie że wtedy kobiety były odzieranie z godności... :(
Moja Mama ❤rodziła nas z Siostrą ❤ bliźniaczki SN! Oczywicie ze nie wiedziała do porodu, ze jest nas 2! I pewnie ze ma uszkodzoszenia po tym do dziś. Obecnie kazdy lekarz twierdzi, ze powinna byla mieć CC! A asystowalo jej 11 osób z ordynatorem. Teraz to inna bajka!
 
Do góry