reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Witajcie nie było mnie 1.5tyg a tu tyle lektury do nadrobienia.
Po urlopie wypoczęta ale za to z chorymi zatokami :(
Dziewczyny czy Wy też jesteście tak mocno zmęczone za zasypiacie prawie na stojąco? Do tego od rana mam tak wysoki puls jakby mi serce miało z klaty wyskoczyć. Moja doktorka na urlopie a wizytę mam dopiero za 2 tyg :(( trochę jestem poddenerwowana bo wcześniej takiego czegoś nie miałam.
Witam serdecznie dziewczyny którym wyskoczyły 2 kreseczki na testach ❤
Tak ja też tak mam puls 96 gdy siedzę i po10minutach zmierzę spada tylko do 87..ale ciśnienie mam ok, tez jestem bardzo zmeczona jeszcze upały mnie wykańczają, nie mam sił nic robić najchętniej bym cały dzień leżała bo jak wstaje to mi słabo.. No ale tak się nie da..
 
Cześć Dziewczyny, ja wczoraj miałam stres bo padła decyzja, że mam już stosować insulinę. Ale dałam radę - nie było źle, nie bałam się bólu, ale tego że coś zrobię nie tak. Dziś już rano cukier troszkę lepszy zobaczę jak jutro i mam zwiększać po 1 jednostce aż do właściwych wartości. W sumie to czuję się już spokojniejsza bo widmo insuliny mnie przerażało. Widzę, że dużo osób bardzo się denerwuje wizytami- mi ostatnie lata dały w kość (do mojej wieloletniej niedoczynności tarczycy doszły endometrioza, potem poronienie i przy okazji cukrzyca). Teraz staram się podchodzić na chłodno do tego co będzie- ze swojej strony robię co mogę, przyjmuję leki, mam dietę a los pokaże co dalej. Będę się cieszyć na późniejszych etapach. A stres jest najgorszy i on może najbardziej zaszkodzić (u mnie np. wariują cukry, a na pewno i u zdrowych wszystko wtedy wariuje). Tylko spokój może pomóc! Pozdrawiam Wszystkich!
 
Tak ja też tak mam puls 96 gdy siedzę i po10minutach zmierzę spada tylko do 87..ale ciśnienie mam ok, tez jestem bardzo zmeczona jeszcze upały mnie wykańczają, nie mam sił nic robić najchętniej bym cały dzień leżała bo jak wstaje to mi słabo.. No ale tak się nie da..
Ja puls na siedząco mam w granicach 115.
W poprzedniej ciąży do tego nadciśnienie, więc brałam tabletki na serce i na ciśnienie.
Jestem ciekawa na dzisiejszej wizycie czy lekarz bedzie mi kazał brać znowu.
Jeśli dzisiaj na wizycie nie będzie nic widac, tylko pusty pęcherzyk, to już będzie 4 raz puste jajo.
Szczerze mówiąc aż myślę, że to po prostu niemożliwe, żeby tyle razy było, także mam myśli raczej bardziej optymistyczne niż pesymistyczne. :)
 
Ja puls na siedząco mam w granicach 115.
W poprzedniej ciąży do tego nadciśnienie, więc brałam tabletki na serce i na ciśnienie.
Jestem ciekawa na dzisiejszej wizycie czy lekarz bedzie mi kazał brać znowu.
Jeśli dzisiaj na wizycie nie będzie nic widac, tylko pusty pęcherzyk, to już będzie 4 raz puste jajo.
Szczerze mówiąc aż myślę, że to po prostu niemożliwe, żeby tyle razy było, także mam myśli raczej bardziej optymistyczne niż pesymistyczne. :)
A lekarz coś mówił o wysokim pulsie? Będzie dobrze tym razem, trzymam kciuki😍
 
A lekarz coś mówił o wysokim pulsie? Będzie dobrze tym razem, trzymam kciuki😍
Jak bylam w prawidłowej ciąży z córką, to kazał brać tylko te leki na serce i na ciśnienie, a teraz nie wiem. Idę w ogole pierwszy raz do tego lekarza, jest dyrektorem szpitala u nas w mieście, i ordynatorem ginekologii i położnictwa. Mam nadzieję, ze będzie konkretny :)
Za tydzień mam wizyte na nfz u lekarza.
W ogóle jak byłam z córką w ciąży i miałam nadciśnienie, lekarstwa nie pomagały, to lekarz mi wypisał skierowanie do szpitala, bo bo to był juz 39tydzien, to do szpitala dostalam sie z ciśnieniem jakos 175/100, a w szpitalu lekarka, która mnie przyjmowała powiedziała, że takie ciśnienie to jest nic, i że mają pacjentki z wyższym, poczułam się wtedy troche zignorowana..
Skąd jesteście, dziewczyny? :) Ja śląsk, okolice Pszczyny :)
 
Jak bylam w prawidłowej ciąży z córką, to kazał brać tylko te leki na serce i na ciśnienie, a teraz nie wiem. Idę w ogole pierwszy raz do tego lekarza, jest dyrektorem szpitala u nas w mieście, i ordynatorem ginekologii i położnictwa. Mam nadzieję, ze będzie konkretny :)
Za tydzień mam wizyte na nfz u lekarza.
W ogóle jak byłam z córką w ciąży i miałam nadciśnienie, lekarstwa nie pomagały, to lekarz mi wypisał skierowanie do szpitala, bo bo to był juz 39tydzien, to do szpitala dostalam sie z ciśnieniem jakos 175/100, a w szpitalu lekarka, która mnie przyjmowała powiedziała, że takie ciśnienie to jest nic, i że mają pacjentki z wyższym, poczułam się wtedy troche zignorowana..
Skąd jesteście, dziewczyny? :) Ja śląsk, okolice Pszczyny :)
To już miałaś bardzo wysokie ciśnienie.. To daj znać koniecznie co teraz lekarz powie.
Ja z Kołobrzegu, ale 5lat w NL już..
 
reklama
Ja puls na siedząco mam w granicach 115.
W poprzedniej ciąży do tego nadciśnienie, więc brałam tabletki na serce i na ciśnienie.
Jestem ciekawa na dzisiejszej wizycie czy lekarz bedzie mi kazał brać znowu.
Jeśli dzisiaj na wizycie nie będzie nic widac, tylko pusty pęcherzyk, to już będzie 4 raz puste jajo.
Szczerze mówiąc aż myślę, że to po prostu niemożliwe, żeby tyle razy było, także mam myśli raczej bardziej optymistyczne niż pesymistyczne. :)
O matko, aż 3 razy miałaś puste jajo? Czy lekarze cos diagnozowali dlaczego tak mogło być? A może miałaś w 1 ciazy cc? Tak sie pytam, bo wczoraj na wizycie tez mi wyszedł pusty pęcherzyk, ale jest niby jeszcze szansa. W każdym razie jestem po cc i mam w bliźnie niszę. Naczytałam sie, ze to może stanowić problem dla kolejnych ciąż, ale mój lekarz tak tego nie przedstawiał...
 
Do góry