reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Niestety. Ale tyle na raz wykonujesz tylko na początku ciąży, potem co miesiąc morfologia i mocz (ok. 30zł) plus ewentualnie inne zalecone przez lekarza.



Dziś 7+3 wg. OM, wg usg wczoraj było 7+1 więc wszystko się zgadza.
to super! Moje maleństwo w 6+6 miało 0,50 cm dziś mamy 7+6 wiec pewnie nadrobił 😁
 
reklama
Ja wiem rozumiem, pamiętajcie że głowa bardzo dużo daje.. Jak się nakręcisz to tak będzie.. Odpuście wyluzujcie a zobaczycie ze będzie dobrze, stres to najgorsze co może być.. 😍


Wiemy wiemy, czasem, przynajmniej ja potrzebuje przeczytać, "weź się kobieto uspokój, już Cię do reszty pogięło " :) obecnie już spokojniejsza 😂
 
Dziewczyny a tak z innej beczki,co robicie na obiad w takie upalne dni? Ja już mam dosyć w każdej postaci tortilli, gyros był wczoraj, chce jak najmniej gotowac(kuchenka) bo odrazu temperatura w górę mi skacze. Jakieś pomysły?
 
Witam. Pisałam że się staramy o dzidziusia i że spóźnia mi si3 @. Dziś wykonałam test i są dwie kreski, więc oficjalnie mogę do Was dołączyć. Mam na imię Paulina, jestem mamą 21 miesięcznego synka, Szymona. Termin wyliczyłam na 17 kwietnia. Do lakarza mam zamiar isc za ok. 2 tyg :)
 
Witam. Pisałam że się staramy o dzidziusia i że spóźnia mi si3 @. Dziś wykonałam test i są dwie kreski, więc oficjalnie mogę do Was dołączyć. Mam na imię Paulina, jestem mamą 21 miesięcznego synka, Szymona. Termin wyliczyłam na 17 kwietnia. Do lakarza mam zamiar isc za ok. 2 tyg :)
Super to synek praktycznie tak jak mój. Mój z października 21, a ty ile masz lat skąd jesteś? 😄
 
Dziewczyny ja już po usg w domku 🙂
Wszystko jest super!😍 Jest serduszko❤

1AF8D516-7A9D-49B0-9F45-313735C280EA.jpeg
 
Witajcie nie było mnie 1.5tyg a tu tyle lektury do nadrobienia.
Po urlopie wypoczęta ale za to z chorymi zatokami :(
Dziewczyny czy Wy też jesteście tak mocno zmęczone za zasypiacie prawie na stojąco? Do tego od rana mam tak wysoki puls jakby mi serce miało z klaty wyskoczyć. Moja doktorka na urlopie a wizytę mam dopiero za 2 tyg :(( trochę jestem poddenerwowana bo wcześniej takiego czegoś nie miałam.
Witam serdecznie dziewczyny którym wyskoczyły 2 kreseczki na testach ❤️
 
reklama
Do góry