reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Nie pochwaliłam się jeszcze wczorajszą wizytą. Więc serduszko jest, młode ma już 1cm wzrostu. Kolejna wizyta za 2 tygodnie. Wcześniej wyniki, ten cały "powitalny" zestaw za 300zł.
Chciałam wyprosić luteinę, bo miałam 2x kilkudniowe plamienia ale jednak lekarz poraz kolejny mi przypomniał, że luteina to nie panaceum. 90% powodów poronień to wady zarodka i tu progesteron nie pomoże.
Na szczęście obecnie nie plamię ale jakoś czuję, że jeszcze to wróci. Doktor mówi, że jeśli wróci, to wtedy będziemy się martwić a na razie ciąża jest prawidłowa.
Myślę sobie, że te moje plamienia mogły wynikać z dźwigania starszego synka. Teraz staram się go nie podnosić, jak nie muszę i obecnie jest spokój.

Zobacz załącznik 1162181
kochana a który masz tydz?😁
 
Dziewczyny wyluzujcie! Ja naprawdę nie wiem jak wy co chwilę możecie sobie coś wymyślać i się martwić. Dajcie dzidzi rosnąć! To wiadome że zakuję tutaj, zaboli podbrzusze, dopóki nie ma krwi lub skurczy to dajcie sobie spokój. Ja też tak mam! Tu jeden jajnik jakby miał pęknąć, tu zaraz na dole mnie zakuje.. A jeszcze ani jednego usg nie miałam i nie panikuje..
Bardziej mnie interesuje ta witamina choline, w pl można ją bez problemu kupic czy jest w multiwitaminie i jaki koszt?
Ja biore prenatal uno polecili mi je w szpitalu wlasnie dlatego ze zawierają tą choline
 
reklama
Po pierwsze gratulacje,A po drugie-to badania prywatne tyle kosztują?:(

Niestety. Ale tyle na raz wykonujesz tylko na początku ciąży, potem co miesiąc morfologia i mocz (ok. 30zł) plus ewentualnie inne zalecone przez lekarza.

Super a w ktorym tygodniu jestes juz?
kochana a który masz tydz?😁
Dziś 7+3 wg. OM, wg usg wczoraj było 7+1 więc wszystko się zgadza.
 
Do góry