reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Mój mnie dzisiaj przez sen złapał za rękę i tak maca łokieć i wyżej, ja próbuję ją zabrać, a ten dalej to samo xD w końcu zabrałam i poszłam spać, a jak rano mu o tym powiedziałam to mówił, że śniło mu się, że sprawdzał czy tulejki w zawieszeniu dobrze siedzą 😂
Padlam i nie mogę że śmiechu hahaha 😂😂😂😂😂
 
reklama
Lilka macha rączka do ciotek z Babyboom 😁😁😁😍
Potwierdzone dzisiaj, że to dziewczynka, także "a nie mówiłam!" 😁😁😁❤❤❤
Pięknie współpracowała, pokazała i rączki i nóżki i główkę i nawet co ma między nóżkami i jest na 200% mała kobietka! 😍😍😍😍💖💖💖
Tak się cieszę, że chyba dzisiaj nie zasnę 🙈🙈🙈😂😂😂
O jak cudnie! 🥰🥰🥰🥰🥰
 
Cześć dziewczyny 🙂
U mnie jak na razie same miłe sny , a to śni mi się ze pije wódkę ( chociaż wolałabym winko) z koleżanka 😉 albo ze już jestem po porodzie i karmie swoje dziecko I przy okazji inne dzieci na porodówce bo miałam tak dużo pokarmu 🤣

Mnie tez bardzo pomagała teraz cola na mdłości wiec trochę jej wypiłam ale najlepsza colę jaka piłam była zaraz po porodzie . Ja naprawdę rzadko pije colę ale wtedy była jedynym moim życzeniem i wypiłam ja w ukryciu bo bałam się pielęgniarek ...

9 lat temu tez miałam być kwietniowa mama , urodziłam pod koniec marca i bardzo mi tez przydały się dresy z bluza rozsuwana (kupiłam w lidlu i tez polecam tak jak body i śpiochy ) a w domu córkę ubierałam w body z gołymi nóżkami ale ja przez pierwszy miesiąc może dłużej jak spała trzymałam mała w rożku . Lubiła być otulona 🙂
 
@maartulka - różnica w ilości przypadków lato jesień jest drastyczna, a temat covidowy medialny. Ja mieszkam na Śląsku i u nas od zawsze był ten problem. Do przewidzenia niestety było, że po wakacjach będzie pogrom.

Co do ubierania dzieci, to myślę, że w kwietniu można się niestety spodziewać wszystkiego. Pamiętajcie, że gorzej dziecko przegrzać niż wychłodzić.

[/QUOTE]
I właśnie to najbardziej mnie denerwuje ze właśnie było to do przewidzenia , ze
przypadków w okresie jesienno zimowym będzie więcej . A w Polsce zaskoczenie !
i nie mogę patrzeć jak te karetki sa zawracanie i szpitale nie chcą przyjąć ludzi z różnymi schorzeniami ale głównie z covidem.
A przecież powinnismy przez okres letni Bardziej się przygotować , np. powinny powstać szpitale polowe w których leczą tylko na COVID żeby ich nie odsyłali z kwitkiem . Ale niestety wszystko za późno ...
Ciężki temat trzymam kciuki żeby jakoś się to poukładało do kwietnia ✊
 
reklama
Ja uwielbiam tego mema, ostatnio pokazałam mojej mamie jak mi truła, żebym małemu czapeczkę ubrała😁

Zobacz załącznik 1189083
W przedszkolach jest podobnie , pamietam jak córka miała z 4-5 lat i miała wycieczkę z przedszkolem . Dzwoni do mnie dyrektorka i mówi ze nie mogą znaleźć czapki córki , wiec jej mówię ze jest maj , 15 stopni i słońce swieci i nie nakładam w taka pogodę czapki . Spoko , przyjęła do wiadomości ale oglądam zdjęcia później z tej wycieczki i patrzę ze na każdym zdjęciu córka z przewiązana apaszka na głowie prawdopodobnie swojej pani przedszkolanki .lubimy piecuszyc dzieci 😉
 
Do góry