reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Czesc dziewczyny, mam nadzieje, ze u Was wszystko ok. U nas po weselu niestety wyszedł pozytywny wynik koronawirusa, ja tez zrobiłam wczoraj prywatnie i mam dodatni wynik. W zasadzie przechodzę to bezobjawowo.. mam nadzieje, ze będzie tak do końca.. jestem załamana, mam nadzieje, ze dziecku nic nie będzie..
Patrzac z perspektywy czasu na prawdę dobrze, ze zakazali wesel.. 😒 U nas kilka osób miało gorączkę jeden dzień, tak wszyscy czuja się dobrze.
Zdrowiej szybko, we wszystkim co przeczytałam w Googlach jest napisane,że maluszkowi wirus nie zagraża, co nie zmienia faktu,że z pewnością stres jest 😔
 
reklama
To prawda [emoji4] ta ciąża chyba byla po to żeby ten z góry w końcu nauczył mnie cierpliwości [emoji1787] ja to wiecznie narwana , że teraz natychmiast na wszystko chciałam mieć wpływ a tutaj wszystko ma swój termin i koniec! Nie mam wyjścia muszę się dopasować [emoji6]
rozumiem bo ja z natury jestem szybko *******....i lubie miec wszystko pod kontrolą a tak sie nie da:)
 
Czesc dziewczyny, mam nadzieje, ze u Was wszystko ok. U nas po weselu niestety wyszedł pozytywny wynik koronawirusa, ja tez zrobiłam wczoraj prywatnie i mam dodatni wynik. W zasadzie przechodzę to bezobjawowo.. mam nadzieje, ze będzie tak do końca.. jestem załamana, mam nadzieje, ze dziecku nic nie będzie..
Patrzac z perspektywy czasu na prawdę dobrze, ze zakazali wesel.. 😒 U nas kilka osób miało gorączkę jeden dzień, tak wszyscy czuja się dobrze.
Ojej...
Zdrówka Wam życzę, spokoju i szybkiego powrotu do normalności. Nie łam się kochana - nie ma informacji że wirus zagraża dziecku a tym bardziej jeśli nie masz gorączki i innych objawów. Trzymam za Was kciukasy✊✊✊
 
Hej dziewczyny ja dziś wstalam lewa noga :( snilo mi się że strasznie krwawiła i nie chcieli mnie przyjąć do szpitala czy to poronienie :( pewnie długo nie wróci mi dzis humor przez głupi sen
spoko ja juz miałam ze 3 takie sny i zawsze bylo na odwrót:) nie stresuj sie sny sa czesto odzwierciedleniem twoich obaw.....:)
 
To jest niestety właśnie stara szkoła naszych mam i babć. Raz,że same były tak uczone, dwa,że za ich czasów te zimy były o wiele bardziej srogie niż teraz...
Grube rajtki, podkoszulki i staranne wkasywanie ubrań 😄 I jeszcze opitalanty gdy mama zobaczyła, że ze szkoły wracało się bez czapki i w rozpiętej kurtce 😂
 
To jest przykre, ale jestem takiego samego zdania :( ... jeszcze kilka miesięcy temu minister publicznie wypowiadał się, że maseczki są zbędne ... później, że jednak chronią. Ja uważam, że wirus jest, ale nie tak groźny jak go przedstawiają w mediach. Szczerze ? W tej chwili bardziej się boje, że ja albo ktoś z moich bliskich zachorujemy na raka... i co wtedy ? Kto nas będzie leczył w dobie tych porąbanych procedur covidowych?
I też uważam , że cała sprawa z wirusem jest grubymi nićmi szyta - w lato nie było wirusa mimo przepełnionych plaż czy tłumów na Krupówkach... bo media miały to w nosie i nikt o tym nie mówił w każdych wiadomościach. A teraz ? Ja już nawet nie mam ochoty oglądać wiadomości bo tam jest poruszony tylko non stop ten sam temat. Wszystko to ma na celu zastraszenie społeczeństwa :/
dokładnie, ale jak zauważyłaś ja zostałam tu zlinczowana za swoje zdrowe myślenie...taki mam sposób wypowiedzi, nie należę do osób słodkopierdzących tylko do bezpośrednich i nie owijających w bawełnę...probuje przeforsować swoje rację? Oczywiście, bo mam nadzieję, że chociaż jednej osobie przez to otworzę wreszcie oczy i skłonie do racjonalnego myślenia, a jeśli ktoś tutaj głosował na obecnego prezydenta i obecny rząd to ja wam bardzo dziękuję za tą Polskę jaką teraz dzięki wam mamy, bo już nie nie będzie tak jak było dzięki waszemu wyborowi i jeśli się źle z tym czujecie to dobrze, bo powinniście...moze to nie jest forum polityczne, ale to nie ja tutaj pierwsza poruszyłam ten temat, z reszta nie pierwszy raz i widzę, że Ci co są wierzący w covid to są cacy tutaj, ale Ci co uważają inaczej to najlepiej lincz i stos dla nich...super, gratulacje po prostu
 
Nie rozumiem właśnie tego, staram się tak mocno wierzyć że będzie dobrze, zapomnieć o złych wydarzeniach, tłumaczyć sobie ze przeciez wszystko jest dobrze na usg w badaniach a przyjdzie taka noc jak dzis i jestem rozbita na malutkie kawałki :(
Mysle ze kazda z Nas tak ma....i chyba sie to nie zmieni co nie oznacza ze trzeba myslec pozytywnie. Ja sie staram chociaz roznie z tym bywa😅
 
reklama
Dla mam tak spanikowanych jak ja :
Kolejnym przełomowym momentem jest moment po badaniu USG pomiędzy 11-13 tygodniem- uważa się, że jeżeli nie rozpoznamy w tym badaniu odchyleń od normy lub wad to ryzyko poronienia staje się najniższe w całej ciąży i wynosi ok 1%.

Mnie to Przekonuje i uspokaja ☺️☺️☺️
Tez to czytałam chyba wpisujemy podobne zapytania🤣🤣🤣🤣
 
Do góry