reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja mam imię,które mi się podoba od lat,ale już w naszych rodzinach ktoś kto urodził wcześniej -nadal to imię,więc w sumie nie wiem,czy nazwałabym tak samo🤷‍♀️ jak dotrwam do 9mca to pewnie wtedy zdecyduje😂
Ja mam tak z Adamem,mamy w bliskiej rodzinie,a bardzo mi sie podoba i pasowaloby do uk i pl.Podoba mi sie tez Artur,ale jak slysze jak je wymawiaja w Angli to mi sie odechciewa hah
 
reklama
Dziewczyny a wam apki też mówią o trzech różnych terminach porodu.... Jedna 10.. Druga 12 a trzecią 13... Z czego takie rozbieżności....
 
Te imiona są piękne. Mój partner nie jest Polakiem, do Polski nie wracam wiec imiona nie Polskie.. ale te co wymieniłaś są piękne.
Zuzia, Kornelia i Bruno sa teraz wyjątkowo popularne. Za 7 lat w szkole będzie ich tak dużo jak kiedyś było Ewelin i Ann heh
Dziękuję :) mi najbardziej się podoba z tych Gniewko, Kostek, Jagna i Ida <3
Ale już Gniewomir mniej, a Gniewko to zdrobnienie od Gniewomir albo Gniewosz xD a za to Jagienka by super nam pasowała do Mieszka :)
Domyśliłam się po Twoich imionach, że Twój mąż to raczej chyba nie Polak :)
 
Mój syn ma na imię Mieszko, a córka miała być Zuza, ale teraz tak się zastanawiamy, czy nie powinna mieć też takiego staropolskiego imienia i bardzo mi się podoba Jagna :) a jeśli będzie drugi syn to chyba zostanie bezimienny xD
Mieszko fajne,powiem ci ze nie znalam tego imienia(no poza Mieszko I),ale poznalam naszych sasiadow w bloku(oni tez Polacy) i jej maz ma na imie Mieszko.Z jakiej czesci Pl jestes?on jest z Wroclawia.Pytam bo wydaje mi sie ze niektore imiona sa popularne w jakis regionach,np kiedys pojechalam z kumpela do wsi pod Zakopanem to jak mowilam ze mam na imie Ola to kazdy mowil ze dziwne imie...hah gdzie na pomorzu to standard
 
reklama
Ja mam synka Elijah, w Polsce wszyscy mówią na niego Eliasz. Chcialabym córkę Lilię Róże (Lily Rose) 🥰🥰🥰. Dla synka jeszcze imienia nie mam jako tako, ale podoba mi sie Isac, Ezra.. i dalej myślę.
Lily rose tez mi sie podoba.ja mam ciezkie nazwisko polskie i imie musi byc latwe;)
 
Do góry