reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Jaki macie appki ciazowe?polecacie jakas?ja to tylko w sumie mam ja zeby mi pokazywala ktory tydzien nic tam nie czytam
 
reklama
Lily rose tez mi sie podoba.ja mam ciezkie nazwisko polskie i imie musi byc latwe;)
A to rozumiem. Myśle, że angielskie imiona by też kiepsko pasowały do mojego polskiego nazwiska.
Popatrz sobie na listę angielskich i sobie zobacz ile masz możliwości.
Alexander, (po polsku też można przez x), Izabela, Amelia, Sara, moje imię- Lidia.. dość spoko są i nie trudne.
 
A to rozumiem. Myśle, że angielskie imiona by też kiepsko pasowały do mojego polskiego nazwiska.
Popatrz sobie na listę angielskich i sobie zobacz ile masz możliwości.
Alexander, (po polsku też można przez x), Izabela, Amelia, Sara, moje imię- Lidia.. dość spoko są i nie trudne.
Heh no cos sie wymysli,nie bedzie latalo takie "to" ;) Ja mam na imie Aleksandra i w Uk zawsze pisza Alexandra hah
 
Mieszko fajne,powiem ci ze nie znalam tego imienia(no poza Mieszko I),ale poznalam naszych sasiadow w bloku(oni tez Polacy) i jej maz ma na imie Mieszko.Z jakiej czesci Pl jestes?on jest z Wroclawia.Pytam bo wydaje mi sie ze niektore imiona sa popularne w jakis regionach,np kiedys pojechalam z kumpela do wsi pod Zakopanem to jak mowilam ze mam na imie Ola to kazdy mowil ze dziwne imie...hah gdzie na pomorzu to standard
Ja jestem z Wielkopolski i może faktycznie coś w tym jest, że w niktórych rejonach pewne imiona są bardziej popularne, ale akurat Mieszko to nawet u nas rzadkość i wszędzie gdzie mówimy jak syn ma na imię to słyszymy, że takie nietypowe i jakie fajne :)
 
Dziewczyny a wam apki też mówią o trzech różnych terminach porodu.... Jedna 10.. Druga 12 a trzecią 13... Z czego takie rozbieżności....
A masz wszędzie zaznaczony ten sam dzień ostatniej miesiączki i ten sam cykl np. 28 dni, bo to wygląda tak jakbyś miała różne długości cykli w każdej apce inną
 
Ze starych imion podobaja mi sie jeszcze Dagna i Ligia. W poprzedniej ciazy dla chlopca mi sie podobalo strasznie Konrad-ale nie bylam swiadoma, ze zdrobnieniem od Kondar jest Kondzio😂i takim sposoobem przestalo mj sie calkowicie podobac😂
Mój kuzyn mi dzisiaj powiedział, że jemu się podoba Ligia, a ja do dzisiaj nawet nie miałam pojęcia, że takie imię istnieje xD no Kondzio to trochę kiepsko tak jak Gucio jest ładne, ale Gustaw już nie bardzo :p
 
reklama
Do góry