reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Tak właśnie może być, może to taka zazdrość, że im się nie udaje, a wam tak...czasem trzeba poczekać, bo myślę, że coś za tym się kryje...czasem to zwykła zazdrość, a czasem ból, bo mogą być jakieś problemy z zajęciem w ciążę, o których nie chcą mówić...
Pamietam że wtedy gdy ta koleżanka byla w ciąży a ja jeszcze nie to pisala do mnie praktycznie codziennie, teraz mimo że ja w ciąży jakoś sie nie narzucam ale były już spotkania umówione i zawsze im coś wypadało 😣chyba trzeba przeczekać zobaczyć co dalej wyniknie 🙁
 
Jak z jakością w sinsay? Słyszałam różne opinie, a tutaj nie mam sinsay
Body i spodenki miłe w dotyku. Mam koleżankę, która używa ciuszków Sinsay u swojego 7 miesięcznego synka i jak najbardziej poleca - nic się po praniu nie dzieje. Uważam, że za taką cenę (około 40 zł za 5 bodziaków) to jakość jest naprawdę spoko :). Wiem tylko, że Sinsay miewa skopaną rozmiarówkę przy tych większych rozmiarach, więc warto (oczywiście jak masz facebooka) poczytać opinie mam o różnych produktach na grupie " I Love Sinsay ❤️ Dla Dzieci - Fox & Bunny" :)
 
Body i spodenki miłe w dotyku. Mam koleżankę, która używa ciuszków Sinsay u swojego 7 miesięcznego synka i jak najbardziej poleca - nic się po praniu nie dzieje. Uważam, że za taką cenę (około 40 zł za 5 bodziaków) to jakość jest naprawdę spoko :). Wiem tylko, że Sinsay miewa skopaną rozmiarówkę przy tych większych rozmiarach, więc warto (oczywiście jak masz facebooka) poczytać opinie mam o różnych produktach na grupie " I Love Sinsay ❤ Dla Dzieci - Fox & Bunny" :)
Dzięki wielkie ❤
 
czy któraś z was jeszcze nosi ciuchy sprzed ciąży,
ja jeszcze nic ciazowe go nie mam
Ja noszę cały czas ciuchy normalne jakie miałam. Jak na razie po mnie zbytnio nie widać ciąży - jedynie wieczorami mam większy brzuch, a tak to rano bardziej to wygląda jak delikatnie wzdęty /jak po zjedzeniu śniadania :). Planuje zakupić w późniejszych okresie jakieś takie bluzeczki ciążowe na długi rękaw (coś w takim stylu jak tutaj https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0837680004.html ) i pewnie jakieś spodnie jak już przestanę się mieścić w te które mam :)
 
Pomyśl ile w takim razie pieniędzy oszczędzisz😁 ja sie właśnie tak pocieszam. Bardzo chciałam druga dziewczynkę, ale chyba bym zbankrutowała na tych pięknych ciuszkach. A ze będzie drugi chłopiec to i ciuchów mam dużo, i właśnie z zabawkami może i łatwiej... chociaż powiem Ci, ze ostatnio mały ma fazę na autka „Bruder” bo dostał w prezencie, a jedno takie auto spokojnie ok.100zl wzwyż kosztuje...
A co do rodzajów to nie ma autek. Są koparki, betoniarki, traktory, auta osobowe (różne modele) także wiesz, wybór jest...😜
U nas tak samo będzie ekonomicznie bo po starszym synu mam sporo dobrych ubranek tak samo wózek czy łupinke do auta,z wiekszych rzeczy to łóżeczko musimy kupić bo młody śpi w swoim a za mały na te większe no i pokoik wyszukować😁
 
Ja noszę cały czas ciuchy normalne jakie miałam. Jak na razie po mnie zbytnio nie widać ciąży - jedynie wieczorami mam większy brzuch, a tak to rano bardziej to wygląda jak delikatnie wzdęty /jak po zjedzeniu śniadania :). Planuje zakupić w późniejszych okresie jakieś takie bluzeczki ciążowe na długi rękaw (coś w takim stylu jak tutaj https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0837680004.html ) i pewnie jakieś spodnie jak już przestanę się mieścić w te które mam :)
Ja tylko spodnie nosze ciążowe (trochę luźne są), bo miałam z pierwszej ciazy i wygodnie, bo nie gniota. Ale bluzki normalne swoje jeszcze nosze. Co do ciuchów ciążowych z hm to polecam bardzo i fajnie, ze potem maja wzięcie i można je sprzedac (na jakimś vinted czy Allegro). Tylko widzę jednak duża różnice cenowa. 2,5 roku temu jak kupowałam to były tańsze, a teraz widzę zwykły tshirt 59 zł😐 ale opłaca sie te dwupaki właśnie
 
Body i spodenki miłe w dotyku. Mam koleżankę, która używa ciuszków Sinsay u swojego 7 miesięcznego synka i jak najbardziej poleca - nic się po praniu nie dzieje. Uważam, że za taką cenę (około 40 zł za 5 bodziaków) to jakość jest naprawdę spoko :). Wiem tylko, że Sinsay miewa skopaną rozmiarówkę przy tych większych rozmiarach, więc warto (oczywiście jak masz facebooka) poczytać opinie mam o różnych produktach na grupie " I Love Sinsay ❤ Dla Dzieci - Fox & Bunny" :)
Tak to prawda z tą rozmiarowka ja mam dla mojego kilka rzeczy jakos super, tak samo dla mnie jak kupowałam to grosze a nie psują się w praniu, ale rozmiarowka różna np sweterek 104 krotkawy a spodnie 104 za długie w porównaniu do 104 pepco czy hm to są ogromne 😅 ale to nic bo urosnie :)


Co do zabawek dla dzieci ja chowam aktualnie dużo, widzę że im mniej ma tym więcej się bawi, jestem za klockami, puzzlami, jakimiś układankami, niestety dziadek ma faze na samochody i kupuje jakieś 3 tygodniowo ale liczę na to że jak urodzi się wnuczka to zbastuje bo nie będzie wiedział co jej kupowac 😅😅😅 chociaż ostatnio powiedział że przecież dziewczynki też mogą bawić się autami 🤪🤪🤪
 
reklama
Do góry