reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja sobie obiecywałam, ze imienia drugiego dziecka nikomu nie powiemy, bo w 1 ciazy mnie wkurzyli, ale ostatecznie wyszło tak, ze nikt sobie nie wyobraża, żeby Kazik nie był Kazikiem i chyba postanowili juz sie nie wtrącać😜 zreszta do Kazika teraz to mało imion by pasowało, przecież nie dam drugiemu synowi na imię np.Martin jak jest juz Kazik😁 wiec jak usłyszeli, ze będzie Tadziu to sie wszyscy ucieszyli😉 chyba tez przekonali sie, ze jakie imię by nie było to to dziecko będzie jedyne i juz. Nie ma sensu wyszukiwać dorosłych o takim imieniu (co robili przy Kaziku i dlatego sie czepiali).
Kazika z Listów do M kojarze, zawsze fajnie mi sie ogląda ten film😁
A Lilia jest bardzo ładne, tez brałam pod uwagę przy ewentualnej dziewczynce. Lilka i Lila tez fajnie brzmią. Jagna z kolei super by do Mieszka pasowała😁 ale skoro męża kolej to trzeba sie cieszyć, ze i tak ładnie wybrał 😜
Kaziu i Tadziu super pasuje 😊😊😊😁😁😁😍😍 No właśnie Jagna mi mega pasowała do Mieszka, ale no jak kolej męża i taka była umowa to musiałam ustąpić 🙈🙈😝😝 dobrze, że nie Jadzia, bo tak na początku chciał, ale coś mu do końca nie pasowało..uff... 😅😅😅 Lilia jest ładne, odmian jest mnóstwo tego imienia, ale nam jakoś najbardziej się podoba nazwa jak kwiat, tymbardziej, że Lilie to jedne z moich ulubionych kwiatów 😊😊😊
Ja "Listy do M" uwielbiam i już mi mąż obiecał, że na nową część idziemy w listopadzie do kina 😍😍😍❤❤❤
 
reklama
Kolorów ubranek dla chłopców jest mnóstwo - ja gustowałam w bielach błękitach zieleniach szarościach ale i żółty czy pomarańcz lub czerwony dla ożywienia zestawu. Możesz zestawiać do woli, ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia.
Bezowe, kremowe, białe, błękitne, czerwone, granat :)

Wiem, że kolorów jest mnóstwo, ale jak oglądam te wszystkie ciuszki dla chłopca, to albo mi się nie podobają albo są dla dziewczynki :D jeny chyba lepiej by było żeby to była dziewczynka, bo chłopiec będzie w damskich ciuszkach chodził 😂 nawet jak chodziłam wcześniej po sklepach żeby kupić coś dla syna kuzynki, to nie widziałam nic. Teraz ma też córkę, to chociaż dla niej łatwiej. Nawet z zabawkami mam problem. Bo ileż można kupować auta? Dla dziewczynki jak się chce jakąś pierdólkę kupić do się kupi gumki do włosów, spinki, a to malowidła dla dzieci, a to opaskę, portfelik, koraliki, pamiętnik, szkatułkę, długo by wymieniać. Dla chłopca mam ogromny problem
 
Może sami mają problem z zajściem w ciążę? Sama musiałam mocno ograniczyć niektóre znajomości z koleżankami które miały dzieci, żeby jakoś przetrwać (wiele lat staraliśmy się o dziecko), po prostu psychika w pewnym momencie wysiada, a spotkania gdzie rozmawia się tylko o dzieciach to już było ponad moje siły
No właśnie bardzo trafnie to ujelas bo tak może być 🤔
 
No właśnie nie wiem czy tu nie chodzi o to że oni maja jedno dziecko i chyba chcieli też juz drugie ,jak sie dowiedziala o naszej ciąży to nie wiem może ma jakiś żal że nam sie już udało
Tak właśnie może być, może to taka zazdrość, że im się nie udaje, a wam tak...czasem trzeba poczekać, bo myślę, że coś za tym się kryje...czasem to zwykła zazdrość, a czasem ból, bo mogą być jakieś problemy z zajęciem w ciążę, o których nie chcą mówić...
 
Hej dziewczyny :D ! Ja mam dzisiaj wolne i od rana siedzę i przeglądam strony z rzeczami dla dzieci 🙈.
Widziałam, że przewinął się tutaj temat wózków. Mnie właśnie zaciekawił Anex i za kilka tygodni chce podjechać do jakiegoś sklepu zobaczyć te wózki na żywo.
Mimo, że płeć jeszcze nie jest na 100 % potwierdzona (u mnie "raczej" chłopiec) to zdążyłam już kupić parę ciuszków w kolorach unisex :D (ciężko przeglądając w sklepach takie mini ciuszki nic nie kupić :D).
Co do wagi - u mnie w tej chwili jest + 1 kg na plusie , ale nie przejmuje się bo wiem, że w ciąży nieuniknione będzie przybieranie na wadze (dzisiaj 15+5 tc).
 
Wiem, że kolorów jest mnóstwo, ale jak oglądam te wszystkie ciuszki dla chłopca, to albo mi się nie podobają albo są dla dziewczynki :D jeny chyba lepiej by było żeby to była dziewczynka, bo chłopiec będzie w damskich ciuszkach chodził 😂 nawet jak chodziłam wcześniej po sklepach żeby kupić coś dla syna kuzynki, to nie widziałam nic. Teraz ma też córkę, to chociaż dla niej łatwiej. Nawet z zabawkami mam problem. Bo ileż można kupować auta? Dla dziewczynki jak się chce jakąś pierdólkę kupić do się kupi gumki do włosów, spinki, a to malowidła dla dzieci, a to opaskę, portfelik, koraliki, pamiętnik, szkatułkę, długo by wymieniać. Dla chłopca mam ogromny problem
Pomyśl ile w takim razie pieniędzy oszczędzisz😁 ja sie właśnie tak pocieszam. Bardzo chciałam druga dziewczynkę, ale chyba bym zbankrutowała na tych pięknych ciuszkach. A ze będzie drugi chłopiec to i ciuchów mam dużo, i właśnie z zabawkami może i łatwiej... chociaż powiem Ci, ze ostatnio mały ma fazę na autka „Bruder” bo dostał w prezencie, a jedno takie auto spokojnie ok.100zl wzwyż kosztuje...
A co do rodzajów to nie ma autek. Są koparki, betoniarki, traktory, auta osobowe (różne modele) także wiesz, wybór jest...😜
 
Pomyśl ile w takim razie pieniędzy oszczędzisz😁 ja sie właśnie tak pocieszam. Bardzo chciałam druga dziewczynkę, ale chyba bym zbankrutowała na tych pięknych ciuszkach. A ze będzie drugi chłopiec to i ciuchów mam dużo, i właśnie z zabawkami może i łatwiej... chociaż powiem Ci, ze ostatnio mały ma fazę na autka „Bruder” bo dostał w prezencie, a jedno takie auto spokojnie ok.100zl wzwyż kosztuje...
A co do rodzajów to nie ma autek. Są koparki, betoniarki, traktory, auta osobowe (różne modele) także wiesz, wybór jest...😜

Mam w domu 6latka i cala kolekcje brudera, koparki, traktory, przyczepy, kombajny, sprzet, ale to i tak lepiej niz corcia i 10 lalka i 3 wozek z kolei, i takie fajne lalki a nie chinskie dziadostwo to tez lekko 2stowki
 
Byłam dzisiaj u położnej. Przytyłam całe 300g od 1 września. Kolejna wizyta za 8 tyg. Długo strasznie. Słuchałyśmy tętna dziecka, było na poziomie 130-140z hakiem czyli tak jak u mnie na detektorze.

Mamy chłopców, jakie kupowałyście kolory ubrań dla nich? Nie chciałabym za bardzo wzorzystych ubrań, bardziej stonowane kolory, ale wszystko co dziewczęce mi się tylko podoba ;) Jeszcze nie znam płci, ale zastanawiam się nad chłopięca wyprawką, bo dla dziewczynki nie będzie problemu. Chłopca to chyba tylko w białe będę ubierać 😂

Sinsay ma teraz fajne rzeczy dla dzieci :) Ja kupiłam ostatnio taki zestaw bodziaków i spodenki :)
 

Załączniki

  • 20201014_124755.jpg
    20201014_124755.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 57
reklama
Pomyśl ile w takim razie pieniędzy oszczędzisz😁 ja sie właśnie tak pocieszam. Bardzo chciałam druga dziewczynkę, ale chyba bym zbankrutowała na tych pięknych ciuszkach. A ze będzie drugi chłopiec to i ciuchów mam dużo, i właśnie z zabawkami może i łatwiej... chociaż powiem Ci, ze ostatnio mały ma fazę na autka „Bruder” bo dostał w prezencie, a jedno takie auto spokojnie ok.100zl wzwyż kosztuje...
A co do rodzajów to nie ma autek. Są koparki, betoniarki, traktory, auta osobowe (różne modele) także wiesz, wybór jest...😜
W sumie racja, nie pomyslałam o tym :D to może niech będzie ten chłopiec 😂

Mam w domu 6latka i cala kolekcje brudera, koparki, traktory, przyczepy, kombajny, sprzet, ale to i tak lepiej niz corcia i 10 lalka i 3 wozek z kolei, i takie fajne lalki a nie chinskie dziadostwo to tez lekko 2stowki

Jak wiesz czym się chłopiec interesuje to łatwiej wybrać. Ja nigdy nie mogłam trafić w zainteresowania tego chłopca, bo on codziennie był kimś innym. Raz spiderman raz batman raz pirat ;p

Sinsay ma teraz fajne rzeczy dla dzieci :) Ja kupiłam ostatnio taki zestaw bodziaków i spodenki :)

Jak z jakością w sinsay? Słyszałam różne opinie, a tutaj nie mam sinsay
 
Do góry