reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hej :)

Mnie wczoraj cały dzień męczyła gorączka i potężny ból głowy, Zosię to samo :( Dziś już lepiej, ale i tak ciężko.

Ja nie odbieram źle rad innych osób - myślę, że chcą dobrze, a przynajmniej tak to interpretuję. Mnie się już kilka osób spytało, czy nasze czwarte dziecko to wpadka, ale mnie to generalnie śmieszy. Nie biorę takich rzeczy do siebie, bo i po co.
Fajne masz podejście do rad innych, ja niestety tak nie umiem. Wychodzę z założenia że jak będę chciała się kogoś poradzić to poprostu poproszę go o to. Tak samo ja nie napastuje innych swoimi poradami ale zapytana zawsze staram się pomóc. Denerwuje mnie to gdy ktoś tak poprostu wciska mi swoje złote myśli i nie reaguje na moją niechęć lub brak zainteresowania...ale podejścia ludzi nie zmienię więc staram się teraz poprostu nie słuchać lub unikać takich osób lub przynajmniej unikać sytuacji które dają możliwość drugiej stronie do mądrowania się😉
 
reklama
Hello Dziewczyny!
Witam Was w 16+2 z brzusiem! 🙈
Przesyłam Wam trochę Tunezyjskiego słoneczka 🌞
Jutro już wracamy 😭 podobno w Polsce zimnoooo...
Będę miała dużo do nadrobienia czytania Was po powrocie! 😂
Trzymajcie się cieplutko i pojutrze wracam do forumowej aktywności! 💪
Buzioooole 😘
 

Załączniki

  • 5C54C05A-D76F-494A-9CC3-9068361A7EBC.jpeg
    5C54C05A-D76F-494A-9CC3-9068361A7EBC.jpeg
    538,9 KB · Wyświetleń: 107
Piękne 😍 Podziwiam!
Dziękuję 😊😊😊😍
Naprawdę szybko idzie nauka, jest dużo filmików na yt gdzie kobietki pokazują krok po kroku jak szydełkować 😊😊😁 ja miałam największy problem z tym, że one wszystkie robią prawą ręką, a ja jestem mańkut, więc musiałam pokombinować jak to zrobić lewą ręką 🙈🙈🙈😂😂😂
 
@Martxx1 więc mi dermatolog przepisała do codziennej pielęgnacji: demakijaż Bioderma Sensibio H20, do mycia Cetaphil emulsja, po myciu Cetaphil PS lub CeraVe, La Roche Posay Toleriane Ultra lub Extreme. A na trądzik różowaty Skinoren krem i Zineryt (ale to chyba na receptę). Generalnie czekam z wszystkim do 2 trymestru ;)

To ja jedynie się męczę z okrutnym swędzeniem miejsc intymnych 😭 To od luteiny dopochwowej i dopóki biorę to infekcje nawracają, a lekarz nic mi nie może dać w pierwszym trymestrze. W pierwszej ciąży też miałam ale nie kojarzę, by było to aż tak nasilone :(
 
reklama
Hello Dziewczyny!
Witam Was w 16+2 z brzusiem! 🙈
Przesyłam Wam trochę Tunezyjskiego słoneczka 🌞
Jutro już wracamy 😭 podobno w Polsce zimnoooo...
Będę miała dużo do nadrobienia czytania Was po powrocie! 😂
Trzymajcie się cieplutko i pojutrze wracam do forumowej aktywności! 💪
Buzioooole 😘
Obiecała foteczkę i słowa dotrzymała 😄 Ślicznie się prezentujesz w tym słoneczku, wśród palm ze swoim brzusiem 😊❤️ Wykorzystaj na maxa ten ostatni dzień wakacji 😘
 
Do góry