reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja mam rozmowe z położną w 8 tygodniu, przez telefon i tam będziemy ustalać wizyty usg itp. Wczoraj ogarnęłam to.. Usg pewnie jeszcze później ale już mi się humor zmienił i stres zniknął :) Zaufam systemowi tak jak poprzednio.
Hej a ona do ciebie dzwonila?czy ty do niej?ja do poloznej dzwonilam w piatek i zostawilam wiadomosc i nic,jestem 5+5
 
reklama
Jak dzis nie dostane jakiegos konkretnego znaku od fasolki ze tam jest to stwierdze ze jej tam nie ma...zero objawow
 
Hej a ona do ciebie dzwonila?czy ty do niej?ja do poloznej dzwonilam w piatek i zostawilam wiadomosc i nic,jestem 5+5
Jak dzis nie dostane jakiegos konkretnego znaku od fasolki ze tam jest to stwierdze ze jej tam nie ma...zero objawow


Ja dzwoniłam do GP i to oni wybrali datę wolną w kalendarzu. To zależy od rejonu jaki sposób umawiania. Zadzwoń do nich jeszcze raz może.

Co do objawów to mój ból podbrzusza sie skończył. Wczoraj miałam migrene tak jak w pierwszej ciąży a dzis czuje się lekka, objawów brak. Każdy jest inny, nie stresuj się tak 😘
Zrób sobie test clear blue może dla uspokojenia nerwów. Ile teraz powinnas być? Do 6 tygodnia on dosc miarodajny jest.
 
Jak dzis nie dostane jakiegos konkretnego znaku od fasolki ze tam jest to stwierdze ze jej tam nie ma...zero objawow
Ja bym chciała się czuć tak dobrze,jak wczoraj po południu. Jeśli ma mnie tak brzuch boleć co noc,to nie dam rady.

Wiem,że nie każdy się ze mną zgodzi,ale wolałabym być po wizycie i dostać zwolnienie. Uważam (Ale to moje zdanie), że ciąża to nie czas biegania do pracy,tylko odpoczynku. Ciąża to nie choroba-niby prawda,ale zaleca się nie dźwigać, przy komputerze tylko 4h najlepiej...

I to ukrywanie przed współpracownikami,jak namawiają na wyjście na piwko i tak dalej..
 
No właśnie ciąża to nie choroba a co właśnie mają powiedzieć te co długo mają mdłości nie raz całodniowe itd. Ogólnie źle słabo się czują itd nie można wszystkiego robić jak przed ciąża, szybko się kobiety męczą a pod koniec ciąży to już ledwo się człowiek kula.
 
Ja bym chciała się czuć tak dobrze,jak wczoraj po południu. Jeśli ma mnie tak brzuch boleć co noc,to nie dam rady.

Wiem,że nie każdy się ze mną zgodzi,ale wolałabym być po wizycie i dostać zwolnienie. Uważam (Ale to moje zdanie), że ciąża to nie czas biegania do pracy,tylko odpoczynku. Ciąża to nie choroba-niby prawda,ale zaleca się nie dźwigać, przy komputerze tylko 4h najlepiej...

I to ukrywanie przed współpracownikami,jak namawiają na wyjście na piwko i tak dalej..
Ja myślę że to kwestia indywidualna jak kobieta się czuję w ciąży, ja w pierwszej pracowałam do końca 6 miesiąca praca stojąca po 11godzin, nogi puchły mi przeokropnie ale ja się dobrze czułam i niee chciałam siedziec w domu, w tej czuje się okropnie a dopiero zaczęłam 6tydzien,nie mogę funkcjonować, więc nie wiem jakbym chodziła do pracy.. Więc jeśli kobieta czuje się na sile niech pracuje jak nie to nie..
 
Dziewczyny myślicie o detektorze tetna plodu? Ja w pierwszej nawet nie myślałam że takie coś można kupić, miałam 4usg przez całą ciaze i żadnych obaw, a teraz myślę o tym detektorze czy nie kupić, tylko boję się że nie będzie łapał tetna i będę wiecznie w stresie.. Nie wiem czy to dobry pomysł 😜
 
Dziewczyny myślicie o detektorze tetna plodu? Ja w pierwszej nawet nie myślałam że takie coś można kupić, miałam 4usg przez całą ciaze i żadnych obaw, a teraz myślę o tym detektorze czy nie kupić, tylko boję się że nie będzie łapał tetna i będę wiecznie w stresie.. Nie wiem czy to dobry pomysł 😜
Tez mialam 4 usg, nie kupowalam detektorow i nie czytalam na necie co siemoze stac. To bylo w 2018
 
No tez się zastanawiałam nad tym detektorze tetna płodu, zawsze wrazie wątpliwości można sprawdzic o bije serduszko czyli żyje bo wiadomo człowiek na wizyty się doczekać nie umie, czas się dłuży i dla świętego spokoju zawsze se może sprawdzić
 
reklama
Do góry