reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Tak jakby czułam sie w ciazy kilka dni po owulacji, takie uczucie niewiem jak to wytłumaczyć nie chodzi o objawy tylko takie poczucie ze jestem w odmiennym stanie, jakby przez zyly krazyla szybciej krew i gorzej wygladam jak zajde w ciążę jestem nie do poznania na twarzy taka bardziej zmęczona a jak poraniałam to taki "zimny prysznic" ze nagle zaczelam sie czuc tak normalnie, miec więcej energii i wygladac dobrze, np w ciazy ktora zatrzymala sie w 11 tyg w dniu poronienia odzyskałam smak
Akurat tymi piersiami nie przejmowałabym sie bo raz bola raz nie
Dlatego dobrze,że spytałam,bo wczoraj czułam się tak świetnie,też odzyskałam smak i miałam mnóstwo energii (np w porównaniu z poniedziałkiem,kiedy to po prostu przeleżałam całe południe). Dziś rano znów miałam okropny ból,a teraz czuje się wyśmienicie. No i właśnie od wczoraj "nie czuje" się w ciąży...
 
reklama
Dlatego dobrze,że spytałam,bo wczoraj czułam się tak świetnie,też odzyskałam smak i miałam mnóstwo energii (np w porównaniu z poniedziałkiem,kiedy to po prostu przeleżałam całe południe). Dziś rano znów miałam okropny ból,a teraz czuje się wyśmienicie. No i właśnie od wczoraj "nie czuje" się w ciąży...
Hmm a kiedy masz wizytę? Może akurat u Ciebie to nic nie znaczy trzymam kciuki zeby objawy wróciły :)
 
Witam wszystkich mam nadzieje, że szczesliwie dołącze do grona mam kwietniowych, jestem 7 dni przed okresem test pozytywny :) wedlug obliczen rozwiazaie wychodzi na 28 kwietnia :)

Czy mi sie wydaje czy oprocz staraczek spotkalysmy sie juz kiedys kilka miesiecy temu na innym forum i mowilas ze narazie sie zegnasz bo nie chcesz juz szukac objawow itp? :) ale mogę sie mylic moglam Cie z kims pomylic :)Nie wiem czy isc wcześniej do lekarza czy czekac do 7tyg bo mnie boli macica tak po calosci i z tylu(od kilku dni), mam wrażenie jakby przez noc przez to mrowienie w niej urosla ze 2 rozmiary
A co do tych zanikających objawow pamietam w 1 ciazy przeczytałam takie slowa, że codziennie nie bedziesz miec takich samych objawow mogą byc mniejsze lub slabsze :) tak wiec tego ttzeba sie trzymać, uwierzcie ze jesli coś sie podzieje zle organizm da znać, mialam 2 ciążę biochemiczne i jedna poroniona w 11 tyg, za kazdym razem tego dnia dostawalam zimny prysznic i przestawalam byc w ciazy czułam to jakby coś ze mnie zeszlo
Tak wiec trzeba wyluzować i nie doszukiwać sie objawow lub ich braku :)
Czy to oznacza, że okres miałaś jakoś około 25 lipca i już wyszedł Ci pozytywny test? Jakiej firmy testem robiłaś?
 
reklama
Do góry