reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ehh, to znaczy, że ja sobie wmawiam, bo sądziłam, że za wcześnie na test, ale to pewnie dlatego, że po prostu nie ma ciąży.
Pokażesz ten test? ;)
A ile do okresu? Dla mnie właśnie dziwne ze wyszedł ale czuje sie na ciążę
 

Załączniki

  • received_401002770874354.jpeg
    received_401002770874354.jpeg
    38,1 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Dzien dobry. Tak czytam Was i juz macie te wizyty zaklepane,a ja jestem 5+5 i nie mam nic.poloznej zostawilam wiadomosc na poczcie i nawet nie oddzwonila,musze jeszcze raz zadzwonic
 
Ja test robiłam w 4tyg.. Po ostatnim poronieniu rozregulowała mi się miesiączka jak zawsze miałam co 28 to teraz była 22 a 25....
Ale na szczęście się udało.. Poleciałam do gin.. Zrobiliśmy bhcg... Nawet usg mi zrobiła... I teraz czekam na wizytę będę mieć ja w 7tyg mam nadzieję że wszystko będzie ok
 
Ja mam rozmowe z położną w 8 tygodniu, przez telefon i tam będziemy ustalać wizyty usg itp. Wczoraj ogarnęłam to.. Usg pewnie jeszcze później ale już mi się humor zmienił i stres zniknął :) Zaufam systemowi tak jak poprzednio.
 
reklama
Ja mialam w dniu okresu duzooo mniejsza bete,a progresteron 10.8 i polecialam do ginekologa przed wylotem 24h po jakies leki i dala mi dushpaston ×2 dziennie.jak masz jakies leki to moze wez
mam duphaston, bo mialam brac od testu,ale mialam nadzieje,ze nie bedzie potrzebny,ale juz zaczelam lykac od rana
 
Do góry