reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Nadążyć za wami na tym forum to nie lada wyzwanie a co będzie później 🙈🙈 ja bardzo bym chciała już zobaczyć na USG moja fasolinke i usłyszec serduszko ale wiem że jeszcze za wcześnie bo beta z poniedziałku dopiero 848 więc na USG jeszcze nic nie byłoby widać 😅 muszę się uzbroić w cierpliwość. 😓
 
Z przykrością żegnam się z Wami i trzymam za Was kciuki.
Dziś w nocy doszło u mnie do samoistnego poronienia :( Jestem załamana, mam ochotę się poddać 😔
Trzymajcie się cieplutko kochane 😗
Trzymaj się kochana ja też chciałam się poddać w kwietniu jak usłyszałam że serduszko przestało bić.... Ale podniosłam się i walczyłam z całych sił o kolejna ciążę....
 
Hej, tak spotkałyśmy się na wątku ciąża po poronieniu :) widzisz, dwa miesiące wystarczyły i jestem w ciąży i zaczynam zaraz 7tc :) :) Gratuluje Tobie! Spotkałam tu jeszcze chyba dwie dziewczyny z tego wątku, ale im chyba jeszcze się nie udało zajść...u mnie to wg wyszła bliźniacza ciąża, ale ostatecznie został jeden dzieciaczek, serduszko już ładnie bije i w następną sobotę mam kolejne usg :) mnie pobolewa od samego początku podbrzusze, widać mi już lekki brzuszek i coraz bardziej bolą piersi, że powoli dotknąć ich nie idzie, a do tego mam mdłości, czego w pierwszej ciąży nie doświadczyłam, także faktycznie każda ciąża jest inna :p
Super 🥰 ja sie juz zle czuje, maz moj się wkurza bo mysli ze jestem obrazona a ja nie mam sil wcale moje ruchy sa dwa razy wolniejsze hehe, oby bylo u mnie wszystko dobrze
Gratuluję ze udalo sie tak szybko zajść :)
 
Z przykrością żegnam się z Wami i trzymam za Was kciuki.
Dziś w nocy doszło u mnie do samoistnego poronienia :( Jestem załamana, mam ochotę się poddać 😔
Trzymajcie się cieplutko kochane 😗

Trzymaj się i nie trać wiary. Kiedyś się uda :* narazie trudno w to uwierzyć, ale z czasem bedzie łatwiej. 😘
 
Z przykrością żegnam się z Wami i trzymam za Was kciuki.
Dziś w nocy doszło u mnie do samoistnego poronienia :( Jestem załamana, mam ochotę się poddać 😔
Trzymajcie się cieplutko kochane 😗
Myszko a byłaś u lekarza ? Moja koleżanka też obudziła się pewnego dnia, łóżko całe we krwi i myślals że to poronienie. Ale pojechała do lekarza i okazało się że wszystko ok z dzidziusiem. Nie wiadomo skąd krew.
 
reklama
Ja z kolei dziś rano zaczęłam lekko plamić. Nie na wciąż, tylko 2 razy po załatwieniu sie... po złych doświadczeniach z zeszłego miesiąca nie umiem być optymistka. Poszłam rano zrobić betę. W piątek robiłam, żeby wiedzieć na kiedy sie umowic do lekarza i wynosiła 1237. Wiec dzisiaj jakiś pogląd juz bede mogła mieć... wściekła tylko jestem na siebie, ze nie wpadłam na to i nie zlecilam tez badania progesteronu
 
Do góry