reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja już obliczałam mi gdzieś wyjdzie usg na połowę listopada 🧐 dziś w sklepie panie się pytały czy dziewczynka będzie, nie sądziłam że aż mi już tak brzuch widać..🤔Ehh nic się nie poradzi jak tylko czekać i czekać ale chociaż już pewniak będzie 💪
Ja połówkowe mam dopiero 2 grudnia to jeszcze tyyyyyyllllllleeeee dni, a ja tak nie lubię czekać
 
Co do szwu - wg mojego ginekologa lepszym rozwiązaniem jest pessar, bo szew niestety może szyjki nie utrzymać. Pessar ma ten minus, że łatwiej o zakażenia. Ja miałam w dwóch ciążach pessar, w trzeciej udało się bez. Szyjka leci mi po 20 tygodniu w każdej ciąży.
 
Ja połówkowe mam dopiero 2 grudnia to jeszcze tyyyyyyllllllleeeee dni, a ja tak nie lubię czekać
Ja mam 6 listopada i weź wytrzymaj. Ale myślę że 2 tyg iść prywatnie w 3d ze względu też na tą rzekomą przegrode macicy..
Ale jakoś mi się wierzyć nie chce, ze to przegroda. Przede wszystkim to wada wrodzona. Kolejna sprawa jest taka, że w listopadzie zr miałam laparoskopie i oglądał mi lekarz w trakcie macice wzdłuż i wszerz. Jak w maju poroniłam, to żeby wykluczyć ciążę pozamaciczną zrobiono mi w szpitalu także usg 3d. Więc kompletnie nie wierze, ze zaden lekarz by nie zauważył. W ciągu pół roku miałam dziesiątki usg..
 
Cześć dziewczyny, nas teraz mało bo dwa dni do ślubu. Lekki stres.. przez ta cała koronę.. 😑

Kamiśka wszystko będzie dobrze i trzymaj się 😘😘😘
Tulcia, u mnie już Sobota ;) mam nadzieję, że będziedz mieć taki ślub jak sobie wymarzyłaś, albo nawet jeszcze piękniejszy i że to będzie pasmo radości, przyjemności i wzruszeń . Wszystkiego najlepszego i duuuużo miłości dla Was 💗
 
reklama
Do góry