reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny myslalyscie może o zakupie adaptera do pasów w aucie??? Mohlybyscie coś polecić od wczoraj szukam czegoś na allegro ale nie mam pojęcia które wybrać.
Wizyty mamy bardzo daleko i po wczorajszej wyprawie stwierdzilam że koniecznie muszę kupić bo strasznie opina brzuch.
 
Jak Wy tu szybko piszecie 😂 @Czarna 36 ja mam tak samo, dosłownie widać mi na brzuchu jak pracują jelita... A rano przed toaletą to takie napieranie, rozciąganie i czasem mocny ból. Ale ja jestem bardzo drobna, wszystko w naszym organizmie się zmienia, dzieciątko rośnie, macica też i wszystkie narządy musza znaleźć swoje miejsce. Tak sobie to tłumaczę :)
 
Dziewczyny myslalyscie może o zakupie adaptera do pasów w aucie??? Mohlybyscie coś polecić od wczoraj szukam czegoś na allegro ale nie mam pojęcia które wybrać.
Wizyty mamy bardzo daleko i po wczorajszej wyprawie stwierdzilam że koniecznie muszę kupić bo strasznie opina brzuch.
Ja mam, cała pierwsza ciąże korzystałam i teraz tez juz używam. Kupiłam adapter Besafe. Ten zapisany na klamrę. Teraz trochę żałuje, ze nie kupiłam trochę droższego na isofix, bo wtedy można go tez montować na tylnym siedzeniu. W pierwszej ciszy siedziałam zawsze z przodu i wydawało mi sie to bez sensu, ale teraz jeżdżę często z tylu z drugim dzieckiem i by sie takie cos przydało
 
Ja mam, cała pierwsza ciąże korzystałam i teraz tez juz używam. Kupiłam adapter Besafe. Ten zapisany na klamrę. Teraz trochę żałuje, ze nie kupiłam trochę droższego na isofix, bo wtedy można go tez montować na tylnym siedzeniu. W pierwszej ciszy siedziałam zawsze z przodu i wydawało mi sie to bez sensu, ale teraz jeżdżę często z tylu z drugim dzieckiem i by sie takie cos przydało
a od którego momentu polecacie adapter?
 
Hej ja od wczoraj mam problemy z. Podbrzuszem wieczorem czułam się jakoś ciężko itd a dziś czuję jak mnie rwie, rozciąga się kłuję zabolało mnie tak że w pół mnie zgieło wzięłam se nospe i se leżę. Jeszcze wiecznie kicham, smarkam ta alergia mnie wykonczy a nie mogę nic brać...
Mam cos podobnego od wczoraj, a mam taki zarąbisty tydzień, nerwowy, w pędzie, że
w pierwszej ciąży , ,mimo nizszej wagi i zdecydowanie mniejszej ilości tkanki tłuszczowej na brzuchu , nie dało rady, miałam dołem.
teraz się nawet nie nastawiam na USG przez brzuch :)
 
a od którego momentu polecacie adapter?
Myśle, ze juz można używać... na ten moment pas przebiega idealnie przez sam srodek macicy co może być niebezpieczne... a adapter tą dolną cześć pasa przesuwa ku dołowi, wiec nie naciska juz tak na macice i jest ona bezpieczniejsza. Ja juz jeżdżę z adapterem, ale jak chcecie pewniejsze info to poszukajcie u producenta itd.😉
 
reklama
Do góry