reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hejka. Dzis sie trochę wystraszyłam:(. Jak sie obudzilam poczulam stały bol w podbrzuszu taki rozpierajacy. Brzuch mi jakby z jednej syrony stwardnial. Jak sie ze tak powiem zalatwilam odpuscili.Nie wiem czy to jelita czy macica. Dziwny bol w dole jakby rozciąganie czuje w sumie od dwoch dni. Dobrze ze mam dzis lekarza bo sie zdenerwowalam😑Ktoras z Was dxiewczyny ma takie dziwne bole brzucha?Na szczescie nie plamię,ale czuję taki dziwny dyskomfort.😔
Ja od wczoraj od 14godz do teraz miałam ból z lewej strony w macicy i okolicy jajnika że wyprostować się nie mogłam ale właśnie mi przeszło 👍 Jutro mam wizytę i tez mam nadzieje ze wszystko ok
Myśle że to normalne ,dziecko rośnie ,wszystko się tam rozciąga
Daj znać po wizycie
 
reklama
Jeny dziewczyny jaki ja miałam głupi sen dzisiaj. Śniło mi się, że mogłam od dołu malucha karmić, przez rurkę jakiś mlekiem czy czymś takim, wiecie wsuwałam, a on sobie brał i ssał 😅 I nagle wyskoczył, normalnie w ręce złapałam z pępowiną i musiałam wpychać go z powrotem do środka 😳
 
Cześć dziewczyny! Jeden dzień mnie nie było a czytania na pół dnia 😋
Ja od wczoraj w stresie! Dziś idę na USG prenatalne. Boję się bardzooooo!
Jeszcze od rana głowa mnie boli. Normalna migrena, pół głowy i oko 😕 To chyba ze stresu. 😫
Na pewno ze stresu... W przeddzień o dzień wizyty zawsze pęka mi głowa. Trzymam mocno kciuki i daj znać po badaniu 😊 Będzie dobrze 😊
 
Wstaje do pracy, wczoraj późno sie położyłam i nie moglam usnac, to spamuje 🤪!
Jest u mnie Mama późnym wieczorem dostała wiadomość, ze jej bliski kuzyn wczoraj zginął na motorze i martwie się o nią bo od 2 dni skacze jej ciśnienie, a ta wiadomość juz dołożyła jej mega stresu.

Po pracy poloze sie spać. 👍
Ojej, współczuję 😔
Przesyłam uściski mamie, niech mocno sie trzyma 😘
 
Cześć dziewczyny! Jeden dzień mnie nie było a czytania na pół dnia [emoji39]
Ja od wczoraj w stresie! Dziś idę na USG prenatalne. Boję się bardzooooo!
Jeszcze od rana głowa mnie boli. Normalna migrena, pół głowy i oko [emoji53] To chyba ze stresu. [emoji31]
Nie stresuj się na zapas , będzie dobrze [emoji4][emoji4][emoji3590]
 
Jeny dziewczyny jaki ja miałam głupi sen dzisiaj. Śniło mi się, że mogłam od dołu malucha karmić, przez rurkę jakiś mlekiem czy czymś takim, wiecie wsuwałam, a on sobie brał i ssał 😅 I nagle wyskoczył, normalnie w ręce złapałam z pępowiną i musiałam wpychać go z powrotem do środka 😳
Ja z córką miałam taki sen, że wyglądała jak kot i mogłam ją sobie wyciągać z brzucha, kiedy chcialam, a brzuch mialam przeźroczysty, ze wszystko widzialam, co robi 🤣 a barwy sierści miala czarno białe 🤣🤣🤣
 
Hejka. Dzis sie trochę wystraszyłam:(. Jak sie obudzilam poczulam stały bol w podbrzuszu taki rozpierajacy. Brzuch mi jakby z jednej syrony stwardnial. Jak sie ze tak powiem zalatwilam odpuscili.Nie wiem czy to jelita czy macica. Dziwny bol w dole jakby rozciąganie czuje w sumie od dwoch dni. Dobrze ze mam dzis lekarza bo sie zdenerwowalam😑Ktoras z Was dxiewczyny ma takie dziwne bole brzucha?Na szczescie nie plamię,ale czuję taki dziwny dyskomfort.😔
Spoko Laseczka, nic się nie martw! Mnie co jakiś czas brzuch boli, a co do rodzaju bólu to pełna gama: jak nie wbijana szpila to rozpychanie, rozciąganie, miażdżenie albo rozrywanie. Myślę, że Twój ból na pewno miał związek z jelitami skoro ustąpił po skorzystaniu z toalety. Nic przyjemnego ale musimy mieć na uwadze, że Dzidziusie teraz szybko rosną i rozpychają się na całego. A to niestety może boleć. Fajnie, że masz dziś lekarza bo nie będziesz się niepotrzebnie stresowała 😊
 
Tak jest Słoneczko ☺😘 Atmosfera czysta jak łza. Nawet colę mi kupił mój ukochany, co także wpłynęło znacząco na poprawę naszych stosunków 😄 Serniczek z czekoladą zjedzony, był wyborny! Jutro w planach szarlotka 🤗
Kochana, a Ty jak się czujesz? Czy jest jeszcze u Ciebie Twoja Mami❤? I jak Twoja teściowa? Podkurowali ją? Bo pewnie to też rzutuje na masę Waszych spraw...
Wiedziałam że chłopaki staną na Wysokosci zadania 👍👍👍😍! Tak trzymać!!!
Ja czuję się bardzo dobrze, wczoraj wizyta u prowadzacej zadowolona, dlala kolejne badania, mocz, krew, a toxo mam robić co 6 tygodni! Utrzymuje mi luteine doustną.

Mimi jest u mnie do soboty, później jestem sama bo Mąż u tesciowej, od środy jest w domu, ale mimo ze zaczyna domowa rehabilitację, to nie potrafi dźwignąć sie sama o wstać. Mówiłam ze ta operacja nie pomoze, dla kogos kto mam 84 lata, 104kg wagi, 158cm wzrostu! Ale ona najmadrzejsza, teraz ma antybiotyki na rozwaloną ranę i ponownie zszytą. Zatem temat rzeka, bo tetaz pija piwo, którego nawazyli. Nie rozumiem ze syn się nie sprzeciwił, tylko jej wtoruje.

No pięknego dnia życzę i słodkiego oczywiście ❤😍🍰😋🍩🍫🍭🧁 wszyyyystkim Mamom i trzymam kciuki za wizytujace dziś Mamy 🤞!
 
reklama
Do góry