reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny! Jeden dzień mnie nie było a czytania na pół dnia 😋
Ja od wczoraj w stresie! Dziś idę na USG prenatalne. Boję się bardzooooo!
Jeszcze od rana głowa mnie boli. Normalna migrena, pół głowy i oko 😕 To chyba ze stresu. 😫
Trzymam kciuki✊✊✊ i przesyłam duuużo pozytywnej energii.
Zobaczysz wszystko będzie dobrze a przede wszystkim zobaczysz swoją dzidzie.
 
reklama
Hejka. Dzis sie trochę wystraszyłam:(. Jak sie obudzilam poczulam stały bol w podbrzuszu taki rozpierajacy. Brzuch mi jakby z jednej syrony stwardnial. Jak sie ze tak powiem zalatwilam odpuscili.Nie wiem czy to jelita czy macica. Dziwny bol w dole jakby rozciąganie czuje w sumie od dwoch dni. Dobrze ze mam dzis lekarza bo sie zdenerwowalam😑Ktoras z Was dxiewczyny ma takie dziwne bole brzucha?Na szczescie nie plamię,ale czuję taki dziwny dyskomfort.😔
Ja przed 2ka w wc czuje ból, naprawdę bywa ze mi slabo sie robi!!!
 
Cześć dziewczyny! Jeden dzień mnie nie było a czytania na pół dnia 😋
Ja od wczoraj w stresie! Dziś idę na USG prenatalne. Boję się bardzooooo!
Jeszcze od rana głowa mnie boli. Normalna migrena, pół głowy i oko 😕 To chyba ze stresu. 😫
Mocno kciuki zaciśnięte 🤞! Czekamy na wspaniałe newsy i zdjęcia ! Mama jest dobrze ❤😘😍👍😛!
 
reklama
Te ciotka, a kiedy Ty spisz i odpoczywasz?! W nocy mam spam, bo Dzidziu spamuje like'ami i odpowiedziami, rano to samo 🤣
Ty w ogóle czasem śpisz? Człowiek robot 🤣🤣🤣
Wstaje do pracy, wczoraj późno sie położyłam i nie moglam usnac, to spamuje 🤪!
Jest u mnie Mama późnym wieczorem dostała wiadomość, ze jej bliski kuzyn wczoraj zginął na motorze i martwie się o nią bo od 2 dni skacze jej ciśnienie, a ta wiadomość juz dołożyła jej mega stresu.

Po pracy poloze sie spać. 👍
 
Do góry