reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ty wiesz jak ja Ciebie rozumiem ;) ja na insulinie nocnej już 9 jednostek a nadal cukier rano powyżej normy od jutra zaczynam z 10 dawkami i nie wiem czy też nie skończy się na porannej bo wystarczy że zjem jedną czy dwie małe kanapki i cukier 140 i wyżej , ostatnio po jogurcie wegańskim kompletnie bez cukru miałam 145... Także jeszcze chwila i powietrze będę na śniadanie jeść....W połowie dnia już nie mam takich problemów , ale jest ciężko cholernie ciężko [emoji22][emoji22][emoji29]
Ja chyba poowolutku bede musiala zwiekszac nocna, bo wczoraj rano 92, w nocy 89- tak na granicy. Musze poobserwowac pare dni. Co do kanapek- tak jak kiedys pisalam ja jem tylko 1 rodzaj chleba- w niektorych roxnych piekarniach w Polsce jest bo szukalam kiedys w necie- chleb Probody- on jako jedyny ma ig 35. Poszukaj moze- np. wiem ze wPoznaniu maja go Liczbanscy, gdzie indziej Putka. Przykladowo kupilam sobie ostatnio inna bulke specjalnoe dla diabetykow (ig 54) i juz po polowce bylo przekroczenie. Wiec te moje cukry w dzien sa ok tylko dlatego ze kombinuje i staje na rzesach zeby jakos bylo😉 ale ja mialam rok na wypracowanie diety, a i tak przeciez czlowiek czasem musi pobrobowac cos nowego. trzymam kciuki! Wiadomo u Ciebie jeszcze duzy stres to nie pomaga. Wspieram mocno!
 
Hmm, ale szyjka a usg prenatalne to 2 różne sprawy... aurinko miałaś badana szyjkę? Bo możliwe, ze miała, a usg mogło po prostu pójść bardzo sprawnie. Mój ginekolog ma w gabinecie super sprzęt i moje usg prenatalne w 1 ciąży nie wiem czy trwało 5 minut. Zmierzył wszystko, przeziernosc łapał nawet kilka razy. Zdążył tez rozrysować sobie jakies wykresy do tętna dziecka i w ogóle myśle, ze wyczerpał temat... jest po prostu specjalista, ma dobry sprzęt i dziecko akurat sie ładnie ułożyło. Teraz miałam wizytę z pomiarami, ale nieoficjalna, bo ten lekarz akurat nie miał uprawnień i tez bardzo szybko to poszło.
Szyjkę mi bada moja gin zawsze i u niej ogólnie czuję się zaopiekowana. Tutaj u gościa miałam jedynie zrobić USG i to zrobił. Szyjki nie sprawdzał, bo nawet samolotu nie miał w gabinecie
 
Hejka. Dzis sie trochę wystraszyłam:(. Jak sie obudzilam poczulam stały bol w podbrzuszu taki rozpierajacy. Brzuch mi jakby z jednej syrony stwardnial. Jak sie ze tak powiem zalatwilam odpuscili.Nie wiem czy to jelita czy macica. Dziwny bol w dole jakby rozciąganie czuje w sumie od dwoch dni. Dobrze ze mam dzis lekarza bo sie zdenerwowalam😑Ktoras z Was dxiewczyny ma takie dziwne bole brzucha?Na szczescie nie plamię,ale czuję taki dziwny dyskomfort.😔
 
Hejka. Dzis sie trochę wystraszyłam:(. Jak sie obudzilam poczulam stały bol w podbrzuszu taki rozpierajacy. Brzuch mi jakby z jednej syrony stwardnial. Jak sie ze tak powiem zalatwilam odpuscili.Nie wiem czy to jelita czy macica. Dziwny bol w dole jakby rozciąganie czuje w sumie od dwoch dni. Dobrze ze mam dzis lekarza bo sie zdenerwowalam😑Ktoras z Was dxiewczyny ma takie dziwne bole brzucha?Na szczescie nie plamię,ale czuję taki dziwny dyskomfort.😔
Myślę, że każda z nas to odczuwa mniej czy bardziej. Ja jestem drobna i ta macica przy rozciąganiu jest u mnie mocno odczuwalna. Ale zaraz masuje w tym miejscu i jest lepiej. Czupakabra idzie dewastować drugą stronę 😋 dzieci będą coraz większe a wraz z nimi nasze macice. Dopóki nie są to skurcze, silne bóle nie sądzę, żeby był sens panikować 😘🥰
 
Myślę, że każda z nas to odczuwa mniej czy bardziej. Ja jestem drobna i ta macica przy rozciąganiu jest u mnie mocno odczuwalna. Ale zaraz masuje w tym miejscu i jest lepiej. Czupakabra idzie dewastować drugą stronę 😋 dzieci będą coraz większe a wraz z nimi nasze macice. Dopóki nie są to skurcze, silne bóle nie sądzę, żeby był sens panikować 😘🥰
No tez tak myślę tym bardziej ze przeszlo. Najgorzej jest po nocy. Jakby się tam cos zastalo. Wtedy boli no mocno. To prawda masowanie pomaga. Moze ta macica napiera na jelita. Nowy ból nowe przeboje. Dzieki za uspokojenie. Moze moje dziecko z rana nogi prostuje i sie przeciaga kto wie😊
 
No tez tak myślę tym bardziej ze przeszlo. Najgorzej jest po nocy. Jakby się tam cos zastalo. Wtedy boli no mocno. To prawda masowanie pomaga. Moze ta macica napiera na jelita. Nowy ból nowe przeboje. Dzieki za uspokojenie. Moze moje dziecko z rana nogi prostuje i sie przeciaga kto wie😊
U mnie wczoraj w nocy dawała popalić prawej stronie glownie. Nie wiem, co mają do niej te moje dzieci. Pierwsza córka też bardziej dewastowała mi prawą stronę 😊
 
reklama
Do góry