reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

A macie tak ze jak sie polozycie to nic was brzuch nie boli??zawsze wieczorem cos tam mnie bolalo a dzis nic:(jak ja bym juz chciala zeby kazda z nas byla w 12 tyg i miala te poczatki za soba,i te objawy lub ich brak
 
reklama
I najlepiej już czuła ruchy dziecka i była spokojna 😜
Poczekaj, zacznie sie - „dziś nie czułam ruchów” albo „strasznie dziś sie rusza, może okręca sie pępowina?” Poza tym dojdą u niektórych przedwczesne skurcze, twardnienia brzucha itp. Mi twardnial juz w 16 tygodniu w poprzedniej ciazy, mnóstwo razy w ciagu dnia i o dziwo szyjka sie nie skracała, a poród po terminie😜 i tak btw.kolejny ukłon dla mojego lekarza, który nie faszerował mnie żadnymi nospami, luteinami itd., tylko kontrolował wszystko i uświadomił, ze taki mój urok i ze chyba tylko w Polsce (robił doktorat w USA) sie tak faszeruje ciężarne lekami i ze często jest to w ogóle niepotrzebne.
 
Poczekaj, zacznie sie - „dziś nie czułam ruchów” albo „strasznie dziś sie rusza, może okręca sie pępowina?” Poza tym dojdą u niektórych przedwczesne skurcze, twardnienia brzucha itp. Mi twardnial juz w 16 tygodniu w poprzedniej ciazy, mnóstwo razy w ciagu dnia i o dziwo szyjka sie nie skracała, a poród po terminie[emoji12] i tak btw.kolejny ukłon dla mojego lekarza, który nie faszerował mnie żadnymi nospami, luteinami itd., tylko kontrolował wszystko i uświadomił, ze taki mój urok i ze chyba tylko w Polsce (robił doktorat w USA) sie tak faszeruje ciężarne lekami i ze często jest to w ogóle niepotrzebne.
Ja juz też się cieszę z podobnego podejścia na Is. W pierwszej ciąży się stresowałam, teraz już mniej, bo są rzeczy na które wpływu nie mam. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, czemu na is większość dzieci jaką znam urodziła się +/- 50 cm a w Polsce zazwyczaj rodzą się duzo większe dzieci, bywa że i ponad 60cm. Dziewczyny z UK jak to jest u was? Myślę czy to może przez te różne tabletki którymi matki są faszerowane?
Dlatego my obstawiamy dziewczynki, bo obie mamy synów i ciąże były bezobajowowe hehe zobaczymy [emoji85]
Dziewczyny mam dwie córki i żadnych mdlosci nie było :-p ale trzymam kciuki za córeczki u Was ;-)


Byłam z dziećmi na trolach w kinie. Obawiam się, że za chwile znów wszystko pozamykają :-(
 
Mam syna. Rzygalam jak prosiak, także to zależy od kobiety i znowu - każda ciąża jest inna. Nie chodzi o to, czy to chłopiec, czy dziewczynka ;)
Tak, ale podobno duże przyrosty bety są głównie na dziewczynke, a ja miałam bardzo duże przyrosty, co prawda wyszło, że były dwa pęcherzyki i został jednak jeden, ale mam nadzieję, że mimo wszystko beta i moje dolegliwości zwiastują córeczke :)
 
Wyszlo mi dzis (29dc) beta 466,ale progesteron tylko 6,8
Jak zacznę suplementacje od jutra, to powinno dac rade?
Kurcze, niziutki ten progesteron...jakbyś tej bety nie zrobiła to nawet bym była skłonna przypuszczać, że nie miałaś owulacji, bo po owulacji progesteron jest powyżej 10...nawet nie wiem co Ci doradzić, ale myślę, że tu jest potrzeba pilna konsultacja z lekarzem i na pewno luteina albo duphaston na podniesienie progesteronu
 
reklama
Wyszlo mi dzis (29dc) beta 466,ale progesteron tylko 6,8
Jak zacznę suplementacje od jutra, to powinno dac rade?
Ja mialam w dniu okresu duzooo mniejsza bete,a progresteron 10.8 i polecialam do ginekologa przed wylotem 24h po jakies leki i dala mi dushpaston ×2 dziennie.jak masz jakies leki to moze wez
 
Do góry