reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

A jaki miałyście wynik bety? U mnie w 30dc (cykle 28 dniowe) 408.42, jutro powtórka tylko się zastanawiam czy godzina pobrań też będzie miała duży wpływ? Wczoraj byłam o 10, jutro będę koło 8. Oczywiście znowu mam stres, że będzie zły przyrost. W ogóle myślę nad tym czy w ogóle robić, czy nie olać tego i zaoszczędzić sobie stresu
 
reklama
A jaki miałyście wynik bety? U mnie w 30dc (cykle 28 dniowe) 408.42, jutro powtórka tylko się zastanawiam czy godzina pobrań też będzie miała duży wpływ? Wczoraj byłam o 10, jutro będę koło 8. Oczywiście znowu mam stres, że będzie zły przyrost. W ogóle myślę nad tym czy w ogóle robić, czy nie olać tego i zaoszczędzić sobie stresu
Powinno minąć 48h od jednego do drugiego pomiaru, więc najlepiej robić mniej więcej o tej samej godzinie jeśli jest możliwość, bo później jest stres, że za mały przyrost, a okazuje się, że minęły 44h i wynik już może się troszkę różnić
 
Ja przez te mdłości to jestem prawie pewna, że to dziewczynka jest, bo takich przebojów z synem to nie miałam i jak rozmawiam z koleżankami to one też nie miały mdłości przy ciążach z synami, a przy ciążach z dziewczynkami miały i ogólnie kiepskie samopoczucie im doskwierało
To zobaczymy czy nam się sprawdzi 😜
 
Hej. W którym tygodniu widziałyście bijące serduszko? Mam pierwszą wizytę 7t+4d i zastanawiam się czy bedzie wtedy szansa na serduszko czy może lepiej przesunąć wizytę jeszcze o tydzień. W styczniu przeszłam zabieg łyżeczkowania w 8 tyg(puste jajo), więc teraz kwestia serduszka jest dla mnie stresująca 😔


Mam podobnie, tylko u mnie zarodek przestał się rozwijać i łyżeczkowanie w 9 tygodniu.

Umówiłam się na 7+6 wydaje mi się, że na spokojnie zobaczymy już wtedy.

Co do bety ja zbadałam dla spokoju - trochę pomogło. Ale decyzja należy do Ciebie. Tylko pamiętaj.. Spokojnie, tylko to nas uratuje!
 
To zobaczymy czy nam się sprawdzi 😜
No jestem sama ciekawa, bo śniło mi się przed usg, że jestem w ciąży bliźniaczej z dziewczynkami, mojej znajomej też się śniło, że prowadzę wózek z dwiema dziewczynkami xD no i z kalendarza chińskiego wychodzi mi dziewczynka, a z synem mi się ten kalendarz sprawdził i wielu moim znajomym też :D aha no i okazało się na usg, że faktycznie byłyby bliźniaki, ale ostatecznie zostało jedno dzieciątko :) <3
 
Powinno minąć 48h od jednego do drugiego pomiaru, więc najlepiej robić mniej więcej o tej samej godzinie jeśli jest możliwość, bo później jest stres, że za mały przyrost, a okazuje się, że minęły 44h i wynik już może się troszkę różnić
Tylko nie mam możliwości iść koło 10:00 pobrać, żeby było równe 48 h 😔
 
Hej. W którym tygodniu widziałyście bijące serduszko? Mam pierwszą wizytę 7t+4d i zastanawiam się czy bedzie wtedy szansa na serduszko czy może lepiej przesunąć wizytę jeszcze o tydzień. W styczniu przeszłam zabieg łyżeczkowania w 8 tyg(puste jajo), więc teraz kwestia serduszka jest dla mnie stresująca 😔
Znam to ja tydzien temu na wizycie jak usłyszałam serduszko to wylam nie moglam sie uspokoić bylo to 6+2
 
reklama
Ja przez te mdłości to jestem prawie pewna, że to dziewczynka jest, bo takich przebojów z synem to nie miałam i jak rozmawiam z koleżankami to one też nie miały mdłości przy ciążach z synami, a przy ciążach z dziewczynkami miały i ogólnie kiepskie samopoczucie im doskwierało
Mam syna. Rzygalam jak prosiak, także to zależy od kobiety i znowu - każda ciąża jest inna. Nie chodzi o to, czy to chłopiec, czy dziewczynka ;)
 
Do góry