reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

@NatkaT96 - witaj :)
@Sandra12310 - hmm to idź na badania, skoro tak Ci radziła. Patrząc na zdjęciu to wygląda trochę tak (jak na moje laickie oko), że coś poszerzonego jest przy karku?

Cieszę się, że udało się bilans zrobić, ale już Zosia, która skończyła we wrześniu 6 lat nie może przyjść. Różnie działają przychodnie, rozumiem ich strach, ale koronawirus to nie jedyny problem świata, a powoli tak to wygląda:/

w ogóle wczoraj doczytałam na innym wątku od jakieś fizjoterapeutki rady, że w ciąży nie wstaje się normalnie z łóżka, tylko przekręca na bok, spuszcza nogi i powoli ręką podpiera. Faktycznie, zaczęłam tak robić i mniej ciągnie.
 
reklama
Hej dziewczyny, bylam dziś na wizycie u pani doktor powiedziała mi że muszę zrobić badania prenatalne bo coś ja niepokoi u dziecka, powiedziała mi też że to może być przez to że chora byłam ostatnio, ale badanie dla pewności trzeba zrobić, to moja 2 ciąża i mam 24 lata, dla mnie to była szokująca wiadomość, może coś mi doradzicie powiecie, będę wdzięczna :) Zobacz załącznik 1185762
Zrób kochana i nic się nie martw , tu za dużo już jest martwiących
 
Hej dziewczyny, bylam dziś na wizycie u pani doktor powiedziała mi że muszę zrobić badania prenatalne bo coś ja niepokoi u dziecka, powiedziała mi też że to może być przez to że chora byłam ostatnio, ale badanie dla pewności trzeba zrobić, to moja 2 ciąża i mam 24 lata, dla mnie to była szokująca wiadomość, może coś mi doradzicie powiecie, będę wdzięczna :) Zobacz załącznik 1185762
Tu nie ma co podpowiadać , dzwoń dzisiaj i się umawiaj , prenatalne można zrobić do 13+6 a oni w gabinetach też swoje terminy mają. Powodzenia [emoji4]
 
was wszystkie z tymi czarnymi myślami to normalnie tylko przełożyć przez kolano i na tyłek dać za to wymyślanie, naprawdę...to jest ciąża, a w ciąży zdarzają się różne bóle zarówno brzucha jak i pleców, czy krocza...przestańcie panikować i zaraz się zadręczać, że coś jest nie tak...mnie też zaczęło pobolewać raz z prawej raz z lewej strony, zwłaszcza jak się zerwę za szybko z kanapy, ale to jest normalne, tam się wszystko rozciąga i ma prawo boleć
Wybacz, to moja pierwsza ciąża, dlatego tak panikuje :)
 
@NatkaT96 - witaj :)
@Sandra12310 - hmm to idź na badania, skoro tak Ci radziła. Patrząc na zdjęciu to wygląda trochę tak (jak na moje laickie oko), że coś poszerzonego jest przy karku?

Cieszę się, że udało się bilans zrobić, ale już Zosia, która skończyła we wrześniu 6 lat nie może przyjść. Różnie działają przychodnie, rozumiem ich strach, ale koronawirus to nie jedyny problem świata, a powoli tak to wygląda:/

w ogóle wczoraj doczytałam na innym wątku od jakieś fizjoterapeutki rady, że w ciąży nie wstaje się normalnie z łóżka, tylko przekręca na bok, spuszcza nogi i powoli ręką podpiera. Faktycznie, zaczęłam tak robić i mniej ciągnie.
Tak przezierność karku, ale powiedziała jak zobaczyła odrazu czy chora byłam przez ten czas. Wyjdzie na wyniku
 
Mam tą informacje pod statystyka wad genetycznych i z tego szczęścia zobaczyłam to dopiero w domu...
Ja miałam ryzyko porodu przedwczesnego 1:127 syna urodzilam po terminie a szalałam ze sprzataniem chodzeniem przytulaniem żeby wypchnąć go ze dwa tygodnie wcześniej i nic nie dało. Nie stresuj się tym.
 
reklama
Do góry