reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Cześć!
Super, gratuluje 😍😍😍 kolejna córcia! Jaki tutaj wysyp kobietek mamy 😍
Powiedz coś więcej o sobie - czy to pierwsza ciąża? I na kiedy masz planowany termin? Jak samopoczucie?
Dziękuję za wszystkie gratulację i Wam również gratuluję dzieciaczków 😆🥰. To będzie moje pierwsze dziecko. Termin porodu z OM na 8.04, z USG na 7.04. Samopoczucie coraz lepsze. Od 10 tyg męczyły mnie mdłości i objawy refluksu przełykowego. Teraz objawy są mniej wyrażone, ale zdarzają się 😕. Dodatkowo przyplątała się cukrzyca ciążowa i pilnuję rygorystycznie diety. Co jest dla mnie zupełnie nowością, bo wcześniej jadłam na co miałam ochotę.
 
reklama
My już po wizycie u genetyka , jednak po rozmowie z nim decydujemy się na amnio ryzyko jest minimalnie 0,1 % od razu pobiorą mi też kariotyp , więc będziemy mieć zbadane 400 chorób i wad. Amnio będzie robił mi bardzo doświadczony specjalista ale i tak drżę ze strachu [emoji17][emoji17] godzina 0 ,20ego października 3dni po moich 30urodzinach [emoji17][emoji17] w tym roku niestety świętowania nie będzie [emoji17] nie tak wyobrażałam sobie moja 30tke....
 
Hejka, u mnie jakoś buro ponuro, miałam zły sen snilo mi się że mój m mnie zdradził i jakoś mam zły humor 🤣🤷🏼‍♀️
Ja mam 14+5 i nadal rano wymiotuję.. 🤮
Znalazłam wózek z firmy z której jestem bardzo zadowolona, babeczka chce go sprzedać za 100e niby tylko dwa razy używany, nowy stoi 3tys zł, stan na zdjęciu super, i chyba zobaczę go w sobotę, no bo się bardzo opłaca a tych wózków jestem pewna.. Idealne na miasto! Kolor myślę że taki ok dla dziewczynki i chłopaka, więc nie będzie problemu 🤔tylko ciekawe co mój na to powie.., 🤔🤔 gratulacje dla wszystkich dziewczyn co miały wizyty! 😍😍
 
My już po wizycie u genetyka , jednak po rozmowie z nim decydujemy się na amnio ryzyko jest minimalnie 0,1 % od razu pobiorą mi też kariotyp , więc będziemy mieć zbadane 400 chorób i wad. Amnio będzie robił mi bardzo doświadczony specjalista ale i tak drżę ze strachu [emoji17][emoji17] godzina 0 ,20ego października 3dni po moich 30urodzinach [emoji17][emoji17] w tym roku niestety świętowania nie będzie [emoji17] nie tak wyobrażałam sobie moja 30tke....
Wszystko będzie dobrze Kochana, trzymam za Ciebie mocno kciuki ✊✊✊❤️
A jak właśnie wszystko okaże się dobrze i dzieciaczek okaże się 100% zdrowy (czego z całego serca Ci życzę) to będziesz miała piękne 30 urodziny ❤️ I już wtedy w pełni będziesz mogła cieszyć się ciąża 😊✊✊✊
 
My już po wizycie u genetyka , jednak po rozmowie z nim decydujemy się na amnio ryzyko jest minimalnie 0,1 % od razu pobiorą mi też kariotyp , więc będziemy mieć zbadane 400 chorób i wad. Amnio będzie robił mi bardzo doświadczony specjalista ale i tak drżę ze strachu [emoji17][emoji17] godzina 0 ,20ego października 3dni po moich 30urodzinach [emoji17][emoji17] w tym roku niestety świętowania nie będzie [emoji17] nie tak wyobrażałam sobie moja 30tke....
Spokojnie kochana zrobicie badanie i będziecie świętować! Zobaczysz że będzie wszystko ok, my tu będziemy kciuki trzymać i nie ma innej opcji! Też czytałam że amino nie takie straszne jak je piszą.. Jeszcze w tych czasach.. Jeszcze troszkę stresu i będziesz miała spokojna głowę do końca terminu, tego ci życzę i trzymam kciukasy😍😍😍✊
 
My już po wizycie u genetyka , jednak po rozmowie z nim decydujemy się na amnio ryzyko jest minimalnie 0,1 % od razu pobiorą mi też kariotyp , więc będziemy mieć zbadane 400 chorób i wad. Amnio będzie robił mi bardzo doświadczony specjalista ale i tak drżę ze strachu [emoji17][emoji17] godzina 0 ,20ego października 3dni po moich 30urodzinach [emoji17][emoji17] w tym roku niestety świętowania nie będzie [emoji17] nie tak wyobrażałam sobie moja 30tke....
Myślę, że wszystko będzie dobrze ;) poswietujecie, jak dostaniecie wynik, trochę później ;)
 
Dzięki kochane [emoji8][emoji8][emoji8]

To prawda z amnio jest dużo mitów , samo pobieranie płynu owodniowego trwa dosłownie sekundy , Wszystko pod kontrolą bardzo dokładnego USG... Ufam im i wierzę ,ze wszystko będzie dobrze... Muszę się przestać stresować bo przez stres cukier mi szaleje... Mimo że zaczynałam od 6 jednostek insuliny a teraz mam 9 to i tak cukier na czczo ponad 100... Ech Wszystko pod górkę [emoji17]
 
Hej, ja tak miałam. Jakoś właśnie w 6 tygodniu zaczęłam plamić, poszłam do gina, był sam pęcherzyk ciazowy. Po tygodniu kolejne usg i było juz serduszko (plamilam nadal), a potem po kolejnym tygodniu znowu wizyta, serduszko nadal ładnie biło (to juz były 2 tygodnie plamienia). A było to jako 7+2. Lekarz kazał sie nie przejmować, ale oszczędzać w miare. I powiedział, ze wg niego to są takie plamienia implantacyjne związane z zagnieżdżaniem zarodka. Mimo, ze w necie wyczytasz, ze trwają tylko ok.3 dni😜 Czy sie dobrze skończyło to sie okaze w kwietniu😉 ale od tygodnia juz nie plamie, teraz zaczynam 10 tydzień, 10 września mam wizytę i zobaczymy co tam słychać. Ale tez sie nadenerwowalam i w sumie obawy jakies nadal mam
Cześć Dziewczyny! Wpadłam na chwile na ten wątek, bo potrzebuje słów otuchy, a widzę, że ten sam temat się już przewijał. Jestem obecnie w 6 tyg. ciąży (5+2) i zaczęłam plamić. Na bieliźnie widać dosłownie niewielkie plamki bezowe (kolor kawa z mlekiem - wybaczcie szczegółowość), a przy podcieraniu na papierze pojawia sie śluz brązowy (taki rozciągliwy). Jutro na szczęście mam umówiona wizytę u lekarza, ale nie daje mi to kompletnie spokoju, szczególnie, ze mam za sobą jedno poronienie w 8 tyg. Powiedzcie proszę, ze to nie musi oznaczać nic złego i ze znacie przypadki lub znacie to z autopsji i zakończenie było szczęśliwe. Brzuch mnie już rozbolał z tego stresu. 😢 Dodam jeszcze, ze biorę progesteron (Progesteron Besins) od tygodnia (3 tabletki dziennie), wiec nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy.. Dziękuję z góry za słowa otuchy!
 
reklama
My już po wizycie u genetyka , jednak po rozmowie z nim decydujemy się na amnio ryzyko jest minimalnie 0,1 % od razu pobiorą mi też kariotyp , więc będziemy mieć zbadane 400 chorób i wad. Amnio będzie robił mi bardzo doświadczony specjalista ale i tak drżę ze strachu [emoji17][emoji17] godzina 0 ,20ego października 3dni po moich 30urodzinach [emoji17][emoji17] w tym roku niestety świętowania nie będzie [emoji17] nie tak wyobrażałam sobie moja 30tke....
Będzie dobrze ❤️❤️
 
Do góry