reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
My już po wizycie u genetyka , jednak po rozmowie z nim decydujemy się na amnio ryzyko jest minimalnie 0,1 % od razu pobiorą mi też kariotyp , więc będziemy mieć zbadane 400 chorób i wad. Amnio będzie robił mi bardzo doświadczony specjalista ale i tak drżę ze strachu [emoji17][emoji17] godzina 0 ,20ego października 3dni po moich 30urodzinach [emoji17][emoji17] w tym roku niestety świętowania nie będzie [emoji17] nie tak wyobrażałam sobie moja 30tke....
Kochana przytulam,ale bedziesz juz wiedziec napewno i to jeszcze tyle innych chorob bedziesz miec wykluczone,a mozna spytac czemu jednak nie dna test z krwi?
 
Dzięki kochane [emoji8][emoji8][emoji8]

To prawda z amnio jest dużo mitów , samo pobieranie płynu owodniowego trwa dosłownie sekundy , Wszystko pod kontrolą bardzo dokładnego USG... Ufam im i wierzę ,ze wszystko będzie dobrze... Muszę się przestać stresować bo przez stres cukier mi szaleje... Mimo że zaczynałam od 6 jednostek insuliny a teraz mam 9 to i tak cukier na czczo ponad 100... Ech Wszystko pod górkę [emoji17]
To prawda stres podnosi cukier,ale powinnas mniec wybaczone kazdy by sie stresowal
 
Powiem Wam, że miałam duże opory, żeby go zamówić. W poprzedniej ciąży zamówiłam go od razu po pierwszej wizycie w 5 tc szczęśliwa i niczego nie świadoma. Szybko niestety wylądował w koszu po następnej wizycie w 8 tc, bo okazało się puste jajo. Także teraz mam jakiś taki lęk czy znowu nie zapesze. Ale już jestem po prenatalnych i liczę że limit złych rzeczy został wyczerpany.
I tego się trzymajmy! Jak widzisz nie jedyna masz takie opory, ja też czekam na potwierdzenie...
 
Kochana przytulam,ale bedziesz juz wiedziec napewno i to jeszcze tyle innych chorob bedziesz miec wykluczone,a mozna spytac czemu jednak nie dna test z krwi?
Bo DNA wykrywa te najczęstsze, a tu mam 400 i tak jak napisałam że przy moim wieku i zerowym obciążeniu genetycznym a wynikach z pappa i USG to nie muszą być te oczywiste.... Więc jakby nifty nic nie wykryło to i tak pewnie byśmy się decydowali na amnio , dwa razy stres mi nie koniecznie potrzebny.
 
Hej,ja dzis poszlam na pol dnia do pracy i zapomnialam telefonu,normalnie tragedia,chociaz taki detox dobrze mi zrobil.teraz wszystko nadrobilam.Powiedzialam dzis w pracy kolezance i tak sie zdziwila i ucieszyla i milion pytan heh,ale mowi ze nie widac po mnie tak bardzo.mam ochote na mielone ale nie mam ochoty sie za nie zabrac,i tak leze i mysle co zrobic:)
 
Bo DNA wykrywa nie całe 100 najczęstszych , a tu mam 400 i tak jak napisałam że przy moim wieku i zerowym obciążeniu genetycznym a wynikach z pappa i USG to nie muszą być te oczywiste.... Więc jakby nifty nic nie wykryło to i tak pewnie byśmy się decydowali na amnio , dwa razy stres mi nie koniecznie potrzebny.
Jak trzeba to trzeba! Będziesz mieć możliwie najlepsze potwierdzenie! Trzymam kciuki i wierzę, że wszystko będzie w porządku! 😘
 
reklama
Hejka, u mnie jakoś buro ponuro, miałam zły sen snilo mi się że mój m mnie zdradził i jakoś mam zły humor [emoji1787][emoji2372]
Ja mam 14+5 i nadal rano wymiotuję.. [emoji2961]
Znalazłam wózek z firmy z której jestem bardzo zadowolona, babeczka chce go sprzedać za 100e niby tylko dwa razy używany, nowy stoi 3tys zł, stan na zdjęciu super, i chyba zobaczę go w sobotę, no bo się bardzo opłaca a tych wózków jestem pewna.. Idealne na miasto! Kolor myślę że taki ok dla dziewczynki i chłopaka, więc nie będzie problemu [emoji848]tylko ciekawe co mój na to powie.., [emoji848][emoji848] gratulacje dla wszystkich dziewczyn co miały wizyty! [emoji7][emoji7]
Mi się wczoraj śniło, że moja mnie zdradził i nas zostawił i miałam do niego ogromny żal, bo tak się cieszyłam, że nasze dzieci maja pełną rodzinę (ja nie miałam) a on nas zostawił. Te sny w ciąży są okropne.
Dzięki kochane [emoji8][emoji8][emoji8]

To prawda z amnio jest dużo mitów , samo pobieranie płynu owodniowego trwa dosłownie sekundy , Wszystko pod kontrolą bardzo dokładnego USG... Ufam im i wierzę ,ze wszystko będzie dobrze... Muszę się przestać stresować bo przez stres cukier mi szaleje... Mimo że zaczynałam od 6 jednostek insuliny a teraz mam 9 to i tak cukier na czczo ponad 100... Ech Wszystko pod górkę [emoji17]
Będzie dobrze, zobaczysz :* forumowe ciotki trzymają kciuki, nie ma innego wyjścia
 
Do góry