reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hej, nie udzielam się od kilku dni czy nawet tygodni ale podczytuje Was czasami :) w większości jesteście juz po Usg przesiewowym, ja niestety na to Usg muszę jeszcze czekać 9dni :) cieszę się że wszystko u Was dobrze:)
U mnie poki co również nie narzekam odebralam te wszystkie wyniki krwi, moczu itp i jak narazie wszystko książkowo, czekam teraz z niecierpliwością na usg, nieraz dopadają mnie czarne myśli ale jakoś mniej
Dzis mam 11+0, według usg 11+6, tydzień temu widzialam dzidzie i bylo ok, niestety mdlsoci są dalej ale mniej :) niechęć do jedzenia dalej - nawet jak widzę na zdj jedzenie to mi niedobrze 😅 a na wadze plus 2kg, chyba dziecko z całą macica się rozpycha bo czuję się jakbym miała za chwilę pęknąć a zoladek skurczył się do rozmiarów orzecha 😅 też macie takie uczucie jakby Wasze jelita rozpychały się do góry? :)
W dalszym ciągu wygladam wręcz tragicznie 😁 to akurat się nie zmieniło mam nadzieję że za te 9 dni poznam kto mieszka w moim brzuchu :)
Pozdrawiam Was i wysyłam zdjęcie mojego brzuszka
Ja mam wrazenie ze moja macica sie od srodka rozpycha....no i jest to bolesne. Brzuszek piękny😍
 
reklama
Do góry