reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny, nie mam zdjęcia.. 😔

Ale.. Dzidzia ma 4,3 cm nadgoniła 4 dni serduszko 167 chyba, albo 157 🤷‍♀️
Mało ruchliwe to dziecię po matce, ale walnął mi fikolka na koniec. Nogi i ręce na miejscu i widziałam palce!! I stopę!! ❤️❤️❤️❤️
Super:) Moje wczoraj nogi prostowało a na biciu serducha sie poplakalam😊
 
reklama
Mój wielki brzusio 🙈😍
 

Załączniki

  • 20201006_173628.jpg
    20201006_173628.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 93
A jakie masz bhcg i pappa.. Bo ja też mam tylko te wyniki.. I szukam odpowiedzi brak
Ja mam PaPP-A 4,69 IU/l, a HCG wolna podjednostka beta 92,30 IU/l. Nic wiecej na razie nie wiem, mam nadzieje ze ta beta nie bedzie jakas za wysoka. Na razie musze poczekac, mam nadzieje ze jutro uda mi sie uzyskac odpowiedz- jutro moja gin zapozna sie z wynikiem.
 
reklama
Ja mam PaPP-A 4,69 IU/l, a HCG wolna podjednostka beta 92,30 IU/l. Nic wiecej na razie nie wiem, mam nadzieje ze ta beta nie bedzie jakas za wysoka. Na razie musze poczekac, mam nadzieje ze jutro uda mi sie uzyskac odpowiedz- jutro moja gin zapozna sie z wynikiem.
No ja też zadzwonię do tego lekarza bo tydz minął.. I mam tylko wyniki.
 
Do góry