reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Super , że zajrzałaś 😃! Doskonale wynik książkowe a do USG też zleci👍! A wyniki będą także wzorowe 👍! Zobaczysz Dzidzię ❤ ponownie i dłużej, bo USG prenatalne dłużej trwa!!! Odezwij się koniecznie po!!!😘
Ooj tak wczoraj miałam wrażenie że jestem nadeta od środka i to idzie w górę!!!
Śliczny brzuszek😍, ja mam wiesz tak rano taki brzuszek, no większy, ale do ukrycia, a w ciagu dnia co raz większy, by wieczorem mieć naprawdę już duzy, ciążowy.

Czy Wam też rośnie wraz z dniem by rano byc mniejszy? Czy jelita tak wypuchaja?🤔😃
.mi to chyba jelita wypychaja . Z rana to mało co widać. Przed lustrem widać zaokrąglenie, w ciągu dnia rośnie i rośnie. W pracy podatnicy jak przychodzą to sami się pytają czy jestem w ciąży, A dziewczyny się śmieją, żeby wciągnąć brzuch 😂🙈😂🙈
 
Ja mam bliźnięta i może troszeczkę zaokrąglony brzuszek,( 11+4 )
Ale będę cieżarówą, ale to nie istotne najważniejsze żeby były dzieciątka zdrowe.
Widzielismy się dziś na USG rosną jak na drożdżach małe dwie perełki.
Super a masz fotę tych perełek? 😍
Tyyle dziś wizyt a tka mało fotek 🤔☹️
 
Czesc Wam 😘 mój dzisiejszy zakup z biedry. Któraś z was tez kupiła? 😀
 

Załączniki

  • 64A08900-D235-44F7-AC2B-7EE620D286BC.jpeg
    64A08900-D235-44F7-AC2B-7EE620D286BC.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 66
reklama
Super a masz fotę tych perełek? 😍
Tyyle dziś wizyt a tka mało fotek 🤔☹️
Dziś nie dostałam. Jedziemy do kliniki na kontrolę w czwartek to może zrobią fote to się podzile z Wami 😀
Widzieć dwa serduszka niesamowite przeżycie to jest 😍 Pamiętam jak Pani doktor powiedziała że :Wie Pani o tym że ma Pani dwoje dzieci to myślałam że spadne z tej lezanki z wrażenia 🙂🙂
 
Do góry