reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

O wow nie spotkalam sie z czyms takim,mojemu czesto obcinam,moze jakas konsulatcja?.ja sie u mojego martwie postacia paznokcia bo jest taki pofalowany z gruzdkami nie gladki,doczytalam ze to moze byc oznaka luszczycy,ma troszke w pewnych momentach sucha skore
No właśnie spytam jak będę przy okazji u lekarza albo na bilansie na dwa latka, bo raczej teraz w koronę mnie nie przyjmą z tym że dziecku paznokcie nie rosną i to jedyny objaw.. Paznokietki ładne płaskie bez czegoś dziwnego. U nas zaczyna się z korona szczyt od tygodnia i zaczyna się znów panika, obostrzenia, myślę że nawet na święta nie pojedziemy do jego rodziców do Niemczech bo będzie zakaz albo kwarantanna.. 🤦‍♀️
 
reklama
Tak, no właśnie u rąk i z włosami problemu nie ma.. Tylko te nogi, dla mnie to nie był kłopot bo wiadomo łatwiej [emoji1787]no ale teraz zaczęłam sie zastanawiać, podaję mu tran, witaminy, w tamtym miesiącu miał robiona morfologie i żelazo i żadnych braków nie było [emoji2372]jak będę u lekarza to się spytam, bo nic innego się nie dzieje.. tak mnie zaciekawiło.. [emoji848]
Mojej młodej też słabo rosną paznokcie na nogach obcinam jej raz na pół roku a może i jeszcze dłużej [emoji6] jakoś nigdy się tym nie przejmowałam [emoji6] mi też dosyć wolno odrastają 1,5 miesiąca temu miałam robioną hybrydę na stopach i mam minimalne odrosty [emoji4]
 
Mama jest już u Ciebie? 😊 We wtorek masz USG, dobrze pamiętam? To będzie razem z wizytą czy samo badanie?
Dziękuję 😘 Czuję się jak na kacu 😅 Mam zawalone zatoki i głowa mi pęka. W związku z tym również mam dzień lenia. Chłopcy posprzątali, zrobili obiad i troszczą się o mnie przynosząc herbatkę.
Fajnie, że mężczyźni działają!! Bidula, że zatoki męczą, wiem co to znaczy, bo to jedyna chorobsko, ktora potrafiła mnie dopaść nawet w czerwcu po żaglach 🙈🙈🙈! Chodzenie po schodach to jakis kosmos dla mnie był 🙈! Leż i pachnij, a chlopaki niech walcza o Twoja uwagę 😍!

Tak Mama jest od wtorku dogadza mi, pyszne zupy, dziś ciasto drożdzowe 😋, spedzamy razem czas, wspaniale mi z nią, bo M.nie ma (dzis tesciowa wróciła do szpitala, rozwalila szwy po operacji ).

Tak, we wtorek mam USG przed czwartkowa wizytą, lekarka chce pomiary ginekologiczne, a ja się cieszę że zobaczę Dzidzię ❤!
A Ty kiedy teraz wizytujesz😃?
 
Mam pytanie do dziewczyn, które już mają poród/porody za sobą ... czy korzystałyście ze szkoły rodzenia ? Polecacie czy może raczej odradzacie i uważacie, że to niepotrzebne ? Oczywiście w czasie pandemii większość zajęć odbywa się zapewne online, ale ciekawa jestem Waszych opinii czy warto się taką szkołą rodzenia zainteresować :)
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn, które już mają poród/porody za sobą ... czy korzystałyście ze szkoły rodzenia ? Polecacie czy może raczej odradzacie i uważacie, że to niepotrzebne ? Oczywiście w czasie pandemii większość zajęć odbywa się zapewne online, ale ciekawa jestem Waszych opinii czy warto się taką szkołą rodzenia zainteresować :)
Ja bardzo polecam. O wielu rzeczach nie miałabym pojęcia, a czytając wyrywkowo artykuły w necie nie miałabym tak usystematyzowanej wiedzy jak po szkole rodzenia😉 wiadomo, pewnie są lepsze i gorsze szkoły, lepsze i gorsze prowadzące, ale ja byłam bardzo zadowolona. Chodziłam do szkoły przyszpitalnej, prowadzonej przez położna, dzieki czemu od razu jakies znajomosci sie zawarło i potem w szpitalu rodziłyśmy w jednych terminach, w jednej sali leżałam z koleżanka ze szkoły, a położna ze szkoły nam dużo pomagała😉
 
Do góry