reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
@mayfly czyli dla niezbyt wysokich bardziej nadaje się typ C tej podusi? Też muszę sobie zamówić bo śpię obłożona poduszkami, a nogi bolą mnie niemiłosiernie 😬
@M_P_90 jestem straaaasznie ciekawa czy może już zaczynasz czuć jakieś delikatne ruchy Maleństwa?
nie wiem, czy to ruchy, ale czuję czasem takie jakby pękające od wewnątrz bąbelki 🙈🙈😁
 
Mam jeszcze inne pytanie. Interesowałyscie się może zakupem poduszek ciążowych? W kształcie litery C czy L? Polecacie konkretną markę, wkład, kształt? Można je tez wykorzystać po porodzie do karmienia a na ten moment do wygodnego spania :)
Ja kupiłam na allegro taka 170cm
(edit )ja mam 180 cm wzrostu, i dla mnie C byłby za krotkie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aspiryna w dawce przeciwzapalnej, przeciwbólowej i przeciwgorączkowej ( tzn ok 300 mg lub wyżej dla dorosłego) nie jest zalecana w ciąży, szczególnie w pierwszym i trzecim trymestrze. Natomiast w dawce 75 mg ( taką ma Acard) wykazuje inne działanie i nie wpływa negatywnie na rozwój płodu. Nie masz się co martwić, połowa ciężarnych bierze acard ;)
Dziękuję ❤🙂
 
Ja zaniosłam na posiew i pytalam czy z tej samej próbki można zrobić ogólne badanie moczu i okazało się że nie.
Bo to na posiew to dłużej badają i sprawdzają czy wychoduja bakterie.

Ja oststnio robiłam w Alab Laboratoria całkiem prywanie, to poszlam ze moczem w pojemniczku z apteki, pani mi tam dała ich 2 specjalne pojemniki i kazała przelać, bo jeden sam prożniowo sie napelnił od drugiego!
 
reklama
Nie chciało pokazać 😁 nogi skrzyżowane i podkurczone

Bardzo ♥ miałam pierwotnie nie robić pappa, ale Panie w rejestracji mnie przekonały, że lepiej zrobić skoro już mam w pakiecie. Ale jestem tak naładowana pozytywną energią po samym USG, że to co wyjdzie za tydzień już nie jest mi straszne 😁
Teraz tylko 3 tygodnie do następnej wizyty ♥
Ja w mojej czarodziejskiej kuli chyba widze chlopca;)
 
Do góry