reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

@m.art. a Szymek nie miał po urodzeniu w szpitalu badanego słuchu? - edit. już wiem.

@magnolia1505 trzymaj się dzielnie i myśl o dzidzi!! Jak byłam w 7-8 miesiącu ciąży to mój tato trafił do szpitala, w każdej chwili mógł się z nami pożegnać. Starałam się trzymać, nie jeździłam do niego, bo to 350km i bałam się też mojej reakcji na jego widok. Przez ten miesiąc gdzie było bardzo źle z nim ja nie przytyłam ani grama (gdzie w tym okresie zaczyna się największy przyrost wagi), ale na szczęście on się z tego wylizał, a z dzieckiem nic złego się nie działo. Wiem, że to jest bardzo ciężkie, ale będzie dobrze!! Musisz w to uwierzyć dla was wszystkich!
 
reklama
Niestety nie mogę sprawdzić czy mi się zgadza z synem bo on poczęty w 2018🙈
Tutaj jest na 2018 i u mnie się zgadza :D
Hmm według tego 2020 wychodzi dziewczynka... Mąż chciał chłopaka i w sumie też stwierdzam, że tak by było chyba łatwiej... :D wcześniej chciałam parkę chłopca i dziewczynkę, ale teraz... Boję się, że dziewczynki nie pokocham tak jak synusia mamusi :D
 
@Kaarcia moja też mówi dużo ponad normę. Śpiewa, mówi wierszyki, całe zdania itd i co? Jest uparciuch po mamie i jak jest bunt i się pytam co się stało albo o co chodzi to ma mnie w nosie :p Jak się pytam ,czy bolą ją zęby to mówi, że nie i włącza autodestrukcję 😂 Czasem lubię momenty kiedy przychodzi ktoś obcy, bo wtedy ona się wstydzi i siedzi cicho ;) Ale jak się rozkręci to gada non stop 😂
 
Hej, hej, ja z zachcianek to strasznie polubiłam pieczarki marynowane bondiuel 😂 słodyczy niekoniecznie, gdzie przed ciąża musiało być coś słodkiego w domu zawsze. 🙈 wczoraj wieczorem trochę brzuch mnie pobolewa jak na okres więc była szybka akcja łózko i spanie 😁 dziś czuję klucia raz z lewej, raz z prawej. Dziś leżę do oporu, nawet wstawać mi się nie chce 🙈
Dziewczyny po jakim czasie miałyście wyniki pappa? Czekacie jeszcze? Ja miałam bardzo szybko, w poniedziałek robiłam a we wtorek już były przed południem razem z opisem.
Ja wczoraj robilam,3 dni robocze telefon jak cos nie tak,7 dni list jak male ryzyko
 
Tutaj jest na 2018 i u mnie się zgadza :D
Hmm według tego 2020 wychodzi dziewczynka... Mąż chciał chłopaka i w sumie też stwierdzam, że tak by było chyba łatwiej... :D wcześniej chciałam parkę chłopca i dziewczynkę, ale teraz... Boję się, że dziewczynki nie pokocham tak jak synusia mamusi :D
Z 2018 mi się nie zgadza więc jest szansa że teraz też się nie będzie zgadzało i jednak będzie drugi synuś✊✊✊
 
Wow a w szpitalu nie sprawdzaja sluchu?u nas sprawdzaja
Cześć,
z opóźnionym rozwojem mowy nie ma żartów. Nie chcę absolutnie nikogo straszyć, tylko podzielić się swoją historią: Szymuś miał 2,5 roku i mówił kilka (może 10?) słów. Poprosiłam znajomą logopedę, żeby go zobaczyła, bo wcześniej pediatra, neurolog i inni dookoła mnie mówili, że to chłopak, mam mu dać czas itp. No i przyszła Kasia, zrobiła mu jakieś dam zadania i mówi do mnie, że Szymek prawdopodobnie nie słyszy. Ja na nią patrzę jak na wariatkę i go po cichu wołam, ładnie reaguje. Mówię jej, reaguje na dźwięki itp. Kasia swoje. No nic, kontrola u audiologa, skoro kazała. No i co się okazało? Że Szymon na jedno ucho nie słyszy totalnie nic, na drugie niewiele. Nie będę opisywać całej drogi - prawie rok bezskutecznego leczenia, przed samym zabiegiem CUDEM odzyskał słuch. Mowa wystrzeliła, inne dziecko.
Dlatego zawsze warto sprawdzić, takie badanie u audiologa nie jest bolesne, trwa kilka minut, a może okazać się kluczowe do diagnostyki.
 
reklama
Do góry