reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja na początku nie chciałam znać płci haha kozak taki byłam ze dopiero PrZy porodzie bla bla bla... a teraz jakoś No
Do jutea to już odliczam godziny!!! A pewnie nic nie zobaczę 😁😂🤭 chooociaz córka pokazała się na prenatalnych w 12tyg. I od razy doktor powiedział 70% dziewczyna 🥰

Ale wg z drugim jakoś mi dziwnie... z córka tak kurde przeżywałam myślałam o wsuztakim wózki wybierałam w drugim msc a teraz bardzo na „chłodno”? Nie wiem jakoś jak to nawet nazwać... ogólnie nie czuje tego tak bardzo jak pierwszej ciąży... 😔 czy tez tak macie?

Oczywiście się
Cieszę !! Bardzo!! Ale jakoś nie czuje tej więzi na razie..
Pewnie, mam dokładnie tak samo. Kończę juz 13 tydzień, a ostatnio czekałam na wizytę, żeby kupić legginsy ciążowe, bo jakoś tego nie czułam...
 
reklama
Dzieki dziewczyny, fajnie wiedzieć ze tez (oczywiście na razie !!) TEGO nie czujecie... 💕 tez mam nadzieje ze jutrzejsze usg to zmieni! Może jak poznam płeć to się bardziej zzyje? No i mąż wraca Ok 8/10 październik - a wyjechał w dzień zrobienia testu.. :( wiec tez może przez to ze jestem z ttm jakby w domu sama to nie czuje.. ale
On wróci może jakoś będzie raźniej:))
 
Kurcze te testy to tylko mieszają. Po za tym wychodzi procentowo 2% wiec nie duzo a biorac pod uwage dobry wynik Usg szansa na zle jest znikoma.:) Z calego serca trzymam kciuki,zeby to byl tylko straszak😊 Zreszta jestem pewna ze Pappa nie zrobi nic oprocz strachu.
A daj spokoj :( co się raz usłyszy już się nie odslyszy :((( ja np jestem tego świadoma,ze to tylko statystyka, jednak siedzi mi to w głowie i nie umiem wyluzować :(
 
Hejka,ja juz tez po prenatalnych,3 godziny w szpitalu,4 razy naklucia do krwi i wkoncu z dloni,krew na pappa wzieta,dziecko ma wszystko w normie,miesci sie w widelkach,ma nos,serducho mocno bije,przeziernosc karku 2.2 do 3 jest norma chyba ,wiec ok chociaz wolalabym mniejsze,nadrobilo jeden dzien jestem 12+1(czyli 4 dni roznicy z om),płci nie znam,ale wroze sobie dziewczynke;)musze wstawic fotke na fb grupe:)Ogolnie panie przemile i cudowne,jestem wykonczona psychicznie ale zadowolona.zjadlam 3 plastry sera...bez razowego
Dzielna Mama i super Dzidzia ❤❤❤! Gratulacje i odpoczywaj w radosci 😃😃😃!

Cieszę sie #zytniakromazserem 😘😘😘😘
Ps.tez dobra praktyka sam ser 😉.
Super, ze już po!
 
A daj spokoj :( co się raz usłyszy już się nie odslyszy :((( ja np jestem tego świadoma,ze to tylko statystyka, jednak siedzi mi to w głowie i nie umiem wyluzować :(
Dokładnie, mam tak samo 😔 wiem że będzie dobrze, ale gdzieś tam jakieś ziarno już zasiane.... U mnie zastanawiające jest tylko obniżone białko pappa, reszta wszystko w normie.... Przyziernosc karkowa dobrze, bhcg też ok, tylko to pappa poniżej 0.5.... I chyba zdecydujemy się na nifty, żeby dzidziuś miał szczęśliwa mamę a nie smutas do końca ciąży 🙂 narazie usg w piątek u lekarza który robił usg 13 lat temu mojemu synkowi, chłopak zdrowy, rośnie jak na drożdżach 😇 później zdecydujemy co dalej dla naszego spokoju 😊
 
@Patii_666 w takim razie faktycznie mnogość języków może być problemem. Bo słyszałam o przypadkach, które wgapiały się dużo w tv i były przestymulowane po prostu.

@Loli05 spokojnie, nie tak łatwo się zarazić. My mieliśmy sytuację, w której kilkanaście osób witało się przytulając i rozmawiały z dziewczyną, która była zarażona i nic. Więc albo miała test fałszywie dodatni albo to nie takie hop siup. I mam jeszcze przykład z rodziny gdzie zarażona dziewczyna mieszkała z rodziną i pracowała do momentu gdy się dowiedziała o zarażeniu i też nikt od niej się nie zaraził.
 
reklama
Do góry