reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja na początku nie chciałam znać płci haha kozak taki byłam ze dopiero PrZy porodzie bla bla bla... a teraz jakoś No
Do jutea to już odliczam godziny!!! A pewnie nic nie zobaczę 😁😂🤭 chooociaz córka pokazała się na prenatalnych w 12tyg. I od razy doktor powiedział 70% dziewczyna 🥰

Ale wg z drugim jakoś mi dziwnie... z córka tak kurde przeżywałam myślałam o wsuztakim wózki wybierałam w drugim msc a teraz bardzo na „chłodno”? Nie wiem jakoś jak to nawet nazwać... ogólnie nie czuje tego tak bardzo jak pierwszej ciąży... 😔 czy tez tak macie?

Oczywiście się
Cieszę !! Bardzo!! Ale jakoś nie czuje tej więzi na razie..
Pewnie, mam dokładnie tak samo. Kończę juz 13 tydzień, a ostatnio czekałam na wizytę, żeby kupić legginsy ciążowe, bo jakoś tego nie czułam...
 
reklama
Dzieki dziewczyny, fajnie wiedzieć ze tez (oczywiście na razie !!) TEGO nie czujecie... 💕 tez mam nadzieje ze jutrzejsze usg to zmieni! Może jak poznam płeć to się bardziej zzyje? No i mąż wraca Ok 8/10 październik - a wyjechał w dzień zrobienia testu.. :( wiec tez może przez to ze jestem z ttm jakby w domu sama to nie czuje.. ale
On wróci może jakoś będzie raźniej:))
 
Kurcze te testy to tylko mieszają. Po za tym wychodzi procentowo 2% wiec nie duzo a biorac pod uwage dobry wynik Usg szansa na zle jest znikoma.:) Z calego serca trzymam kciuki,zeby to byl tylko straszak😊 Zreszta jestem pewna ze Pappa nie zrobi nic oprocz strachu.
A daj spokoj :( co się raz usłyszy już się nie odslyszy :((( ja np jestem tego świadoma,ze to tylko statystyka, jednak siedzi mi to w głowie i nie umiem wyluzować :(
 
Hejka,ja juz tez po prenatalnych,3 godziny w szpitalu,4 razy naklucia do krwi i wkoncu z dloni,krew na pappa wzieta,dziecko ma wszystko w normie,miesci sie w widelkach,ma nos,serducho mocno bije,przeziernosc karku 2.2 do 3 jest norma chyba ,wiec ok chociaz wolalabym mniejsze,nadrobilo jeden dzien jestem 12+1(czyli 4 dni roznicy z om),płci nie znam,ale wroze sobie dziewczynke;)musze wstawic fotke na fb grupe:)Ogolnie panie przemile i cudowne,jestem wykonczona psychicznie ale zadowolona.zjadlam 3 plastry sera...bez razowego
Dzielna Mama i super Dzidzia ❤❤❤! Gratulacje i odpoczywaj w radosci 😃😃😃!

Cieszę sie #zytniakromazserem 😘😘😘😘
Ps.tez dobra praktyka sam ser 😉.
Super, ze już po!
 
A daj spokoj :( co się raz usłyszy już się nie odslyszy :((( ja np jestem tego świadoma,ze to tylko statystyka, jednak siedzi mi to w głowie i nie umiem wyluzować :(
Dokładnie, mam tak samo 😔 wiem że będzie dobrze, ale gdzieś tam jakieś ziarno już zasiane.... U mnie zastanawiające jest tylko obniżone białko pappa, reszta wszystko w normie.... Przyziernosc karkowa dobrze, bhcg też ok, tylko to pappa poniżej 0.5.... I chyba zdecydujemy się na nifty, żeby dzidziuś miał szczęśliwa mamę a nie smutas do końca ciąży 🙂 narazie usg w piątek u lekarza który robił usg 13 lat temu mojemu synkowi, chłopak zdrowy, rośnie jak na drożdżach 😇 później zdecydujemy co dalej dla naszego spokoju 😊
 
@Patii_666 w takim razie faktycznie mnogość języków może być problemem. Bo słyszałam o przypadkach, które wgapiały się dużo w tv i były przestymulowane po prostu.

@Loli05 spokojnie, nie tak łatwo się zarazić. My mieliśmy sytuację, w której kilkanaście osób witało się przytulając i rozmawiały z dziewczyną, która była zarażona i nic. Więc albo miała test fałszywie dodatni albo to nie takie hop siup. I mam jeszcze przykład z rodziny gdzie zarażona dziewczyna mieszkała z rodziną i pracowała do momentu gdy się dowiedziała o zarażeniu i też nikt od niej się nie zaraził.
 
reklama
Do góry