reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Powiedzcie mi, USG prenatalne powtarza się w późniejszych tygodniach ciąży? Czy to teraz (11-13) jest najważniejsze? Bo czytam na stronie kliniki, że potem są jeszcze dwa takie badania. Już sama nie wiem.
Drugie jest tzw połówkowe, które się robi między 20, a 21tc i wtedy już lekarz potwierdza płeć na 100%, a trzecie robi się około 32tc i ono nie jest obowiązkowe, a te dwa pierwsze, czyli prenatalne i połówkowe są obowiązkowe
 
Hej dziewczyny,bardzo Wam dziękuję za te słowa otuchy❤ ja już się trochę uspokoiłam bo wczoraj przepłakałam cały wieczór. Przetłumaczyłam sobie że to tylko statystyka,mam siostrę która była 3 razy w ciąży już w późnym wieku i ten sam lekarz u którego byłam ja powiedział jej to samo co u mnie. Że wysokie ryzyko,że inne rzeczy itd. Ma 3 zdrowych dzieci i żałuje że robiła ten test. Umówiłam się jeszcze na usg dodatkowo na piątek do innego lekarza, którego ona mi poleciła. Myślicie że jak miałam usg w poniedziałek to mogę tak szybko zrobic drugie? Nie szkodzi dzidziusiowi? Jestem już dobrej myśli 🙂
Pogoda paskudna, leje, nic tylko pod kocykiem ☺
Ufff... Przeleciałam prawie 20 stron żeby dokopać się do wieści od Ciebie. Musisz być twarda. Dzidzia na pewno będzie zdrowa ale tego co przeżyłas wczoraj żadna z nas nie jest w stanie sobie wyobrazić i nie może się porównywać. Myślę że pomysł z ponownym USG jest trafiony. Wynik krwi to jedno ale obraz mimo wszytko też jest ważny. A ten ostatnio był dobry:)
Trzymam za Was kciuki🤗
 
Monia nie napisałam tego w kontekście gniewu coś Ty! Na nikogo się nie złoszczę [emoji4][emoji4] ja też liczę że każdej z Nas urodzi się zdrowy piękny bobas , Wszystkim jak i sobie tutaj tego życzę [emoji7][emoji4] ja jestem człowiekiem który wybiega w przód i snuje bezsensowne scenariusze [emoji1751][emoji1751] na zapas... Nie potrzebnie się przy tym stresujac..... Ale już ochłonęłam czekam na wyniki pappa i wtedy będziemy się zastanawiać czy nifty czy amnio ale ta decyzję podjemiemy w domowym zaciszu tylko we dwoje bez forum i rodziny.
Dokładnie tak Kochana ❤️ Wszystkie Maluchy urodzą się zdrowe 😊 Limit złych wydarzeń został już w naszej grupie wyczerpany 😘❤️❤️❤️
 
Cześć dziewczyny czy Was też bolą plecy? Ja dzisiaj nie moge wyrobić...
Taak! Mam dziś to samo! Chciałam przebrać ciuchy mojego synka, postalam przy tym pół godzinki i musiałam przerwać😐 i brzuch tez dziś czuje... w ogóle zauważyłam, ze mam paskudne srody. Tydzień temu i dwa miałam okropna migrenę, wtedy Apap musiałam łykać
 
Najważniejsze, że wszystko w porządku 😍❤ Liczyłaś na dziewczynkę bo masz już chłopca, czy tak po prostu marzyłaś o warkoczykach i sukienusiach? Mi lekarz niby wywróżył dziewuszkę ale zaznaczył jednocześnie, że na tym etapie to jeszcze różnie może być 😂 U mnie w domu same chłopy 🙈
To moja pierwsza ciąża i po prostu zawsze marzyłam o córce :)
 
Taak! Mam dziś to samo! Chciałam przebrać ciuchy mojego synka, postalam przy tym pół godzinki i musiałam przerwać😐 i brzuch tez dziś czuje... w ogóle zauważyłam, ze mam paskudne srody. Tydzień temu i dwa miałam okropna migrenę, wtedy Apap musiałam łykać
Ja jestem ostatnio bez siły i chęci na cokolwiek, i ciągle bym spała a do tego te plecy😐
 
Cześć dziewczyny czy Was też bolą plecy? Ja dzisiaj nie moge wyrobić...
Ja miałam Was zapytać czy też bolą Was plecy oraz nogi? Bo u mnie jest z tym masakra, zwłaszcza w nocy jak się położę spać... A z ciekawostek to dziś skończyłam 13 tc i jestem w szoku bo zaczęły boleć mnie cycki 😂😂😂 Dopiero teraz 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry