reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

U mnie z chińskiego dziewczynka z bicia też ale mocz ph chłopiec... Chociaż mi chiński przy poprzednich źle wskaxal🤪
Mi przy synu też, chiński wskazywał na dziewczynke, więc w niego nie wierze, a moczu nie mam bo nie badałam 🤷🏼‍♀️zostaje mi przeczucie które miesza mi w głowie 🤣 e tam od początku czułam dziewczynke i tak myślę, zobaczymy za parę miesięcy 🤣oczywiście tak sobie swiruje z tą płcią, najważniejsze aby zdrowe..
 
reklama
Znam to doskonałe, my też jesteśmy zdani sami na siebie, jego rodzice 300km raz na parę miesiecy, ja nie utrzymuje z rodziną kontaktu..tez mam takie myśli, młody dał mi wczoraj takie show że się popłakałam, no poprostu nie wiem jak do niego dotrzeć, wysiadam przy nim, i sobie pomyślałam a jak jeszcze będzie drugie? To jeszcze bardziej się popłakałam.. Chyba tak mi hormony wariują że szok.. Wczoraj nawet pomyślałam że gdyby mały był taki nieznośny w okresie kiedy się staraliśmy to bym zrezygnowała z drugiego.. A ty w jakim wieku masz dzieciątko?

Leee z chińskiego chłopiec 😭🤣
Według bicia serduszka może być dziewczynka
Trudno, cierpliwosc ważna lekcja 🤣🤷🏼‍♀️

My też 300km od babć :)
U nas nasze małe tornado za dwa miesiące skończy dwa lata ;) chciałam go wysłać już gdzieś do żłobka czy coś, ale boje się teraz przeziębień, bo pewnie by chorował na początku, a okazało się, że nie przechodziłam cytomegalii i na bank świrowałabym na tym punkcie, że mi to ze żłobka przyniesie haha

A ile u Ciebie jest serduszko?
U mnie wczoraj 155 i właśnie się zastanawiałam na kogo to może wskazywać ;)
W chińskim powinno się patrzeć według skończonych lat? Jak Wy patrzycie na tabelki jeśli chodzi o wiek?
 
Orany, byłam rano na badaniu krwi, jutro mam wizytę. Mój mężczyzna powiedział Młodemu dzisiaj rano, że ma iść babci powiedzieć, że będzie starszym bratem 😂. Powiedział, alr babcia jeszcze nie wyłoniła się z pokoju i mam takiego stresa, że lepiej nie mówić xD
 
My też 300km od babć :)
U nas nasze małe tornado za dwa miesiące skończy dwa lata ;) chciałam go wysłać już gdzieś do żłobka czy coś, ale boje się teraz przeziębień, bo pewnie by chorował na początku, a okazało się, że nie przechodziłam cytomegalii i na bank świrowałabym na tym punkcie, że mi to ze żłobka przyniesie haha

A ile u Ciebie jest serduszko?
U mnie wczoraj 155 i właśnie się zastanawiałam na kogo to może wskazywać ;)
W chińskim powinno się patrzeć według skończonych lat? Jak Wy patrzycie na tabelki jeśli chodzi o wiek?
Serduszko było 175 był to 11tydzien a teraz dopiero mam 12.10 i też tylko detektorem bez usg, ja chiński to patrzalam na każdy możliwy sposób, i tak mi chłopiec wychodzi no przeznaczenie 🤣🤷🏼‍♀️a ty wiesz co masz? Który tydzień jesteś?

U nas nie ma mowy na zlobek dostaliśmy odmowę z dofinansowania, byśmy musieli płacić całość sami a to nie możliwe, więc też musi siedzieć jeszcze ze mną 🤦‍♀️mój też dwa latka w październiku
 
Słuchajcie, wiadomo że jak dostajemy zły wynik testu to zaczynamy się stresować, ale przecież nawet stosunek 1:100 nie oznacza że to właśnie któraś z was będzie tym jednym przypadkiem! Dlatego denerwują mnie takie statystyki, które wpędzają w niepotrzebny stres.
Moja przyjaciółka po pappa dostała kopertę z wynikami oznaczonymi czerwonymi wykrzyknikami bo wyszły jej bardzo złe. Poszła na amniopunkcję i co? 100% zdrowa dziewczynka! I taka też się urodziła :)
Z kolei inna koleżanka nie miała tyle szczęścia... po złych wynikach pappa skierowali ją na amniopunkcję i ... poroniła (bo pamiętajcie, że przy amniopunkcji zwiększa się prawdopodobieństwo poronienia). I co się okazało?!! Że poroniła 100% zdrowego chłopca!!!! 🤯
Także dziewczyny, głowa do góry! Ja wierze, że każda z nas będzie miała zdrowe dzieciaczki 🤩 zobaczcie jak mały odsetek na świecie rodzi się chorych dzieci, a ile jest zdrowych... jestem przekonana, że te wszystkie zdrowe będą u nas ❤️
 
reklama
Cześć Mamusie,
ja zasypiam około 2:00, a później kilka pobudek na siusiu... W ogóle jakoś mi niewygodnie gdy się kładę, bolą mnie nogi, plecy, wiercę się i takie to spanie 🤷‍♀️
Po wczorajszym dniu naprawdę cieszę się, że nie musiałam robić testu pappa.
Oczywiście przed samym zaśnięciem zjadłam pół czekolady 🙈 Czego bym nie zjadła to i tak czuję nieprzyjemne ssanie, które ustępuje dopiero po zjedzeniu czegoś słodkiego 😂
Dobrego i spokojnego dnia 😘
 
Do góry