reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

@m.art. my używaliśmy karuzeli - mała bardzo lubiła oglądać zwierzątka i się do nich śmiała :)

W pracy zaczęłyśmy sezon grzewczy :D po przyjściu było 20 stopni, więc stwierdziłyśmy, że nie ma co się narażać na przeziębienia tylko włączyłyśmy grzejnik elektryczny :D
jejku już sezon grzewczy :) lubicie chyba ciepełko.
Ja jestem zimnolubem, u nas wszyskie okna nadal pootwierane, i spimy przy otwartych, ja dodatowo otwieram balkon.
I cieszę się, że jeszcze nie grzeją kaloryfery bo w domu to wiadomo mozna zakręcić, ale na klatce schodowej juz nie i dla mnie jest za gorąco.

@m.art. - nie zgodzę się z Tobą, że tylko wierzący zrozumieją ... wiara nie ma tu nic do rzeczy. Nie znasz dziewczyny, nie znasz jej relacji i przejśc z mężem, a z taką łatwością podsumowujesz. Sorry, ale to takie katolickie :/ , że aż smutne.
W moim kościele, usłyszysz - widzisz wystawę, bo to każdy pokazuje, ale zaplecza nie widzisz i nie znasz.
Teściowe bywają różne, synowe również nie pozostają bez winy. I szczerze ... tego się obawiam najbardziej, że mimo wychowania syna w przekonaniu, że jest samodecydującą o sobie jednostką, mogącą i umiejącą podejmować decyzje zakocha się w jakieś pindzi, która postanowi go wychowywać od nowa.

Nie wiem, jak pozostałe dziewczyny, ale proszę o uszanowanie innych osób i nie mieszanie w wątkach tematu wiary.

Widze, że na forum mamy termin albo poczatek kwietnia, albo końcówka - ja należę do końcówki :)
Prenatalne mam 12 i 19.10 i tutaj o ile dojdzie do wizyty wiem, że poznam płeć. Dziśm i się sniło, że chłopak , ale ja jestem tak nastawiona na juniora drugiego, ze nie dopuszczam innej opcji :)

W kwestii zaparc, dostalam w zaleceniach pić łyżkę oleju lnianego 2 razy dziennie - w smaku bleeeee, ale działa :)
 
reklama
A ja dzisiaj piekę drugie ciasto w ciągu 2 tygodni. Chyba dzidzia jakieś talenty cukiernicze we mnie obudziła, bo wcześniej upiekłam może 3-4 ciasta i zawsze wychodziły średnie 🙊🙉🙈 a ostatnio Brownie wyszło mistrzowskie, dzisiaj robię bananowiec zobaczymy co z tego wyjdzie 😁
mnie słodkie nie kręci w ciąży, chłopaki proszę od ponad tygodnia o szarlotkę, ale boję się, ze zapachy mnie pokonają i bedzie mnie mdlic
 
Dziewczyny jestem tak w skrócie..
Wszystko ok. Ale doktor prosił mnie o zrobienie pappa więc lece na pobranie...
Płci nie znamy..
Fhr wysokie 178
Nosek jest
Przezierność niska 1.0mm ale mówi że dobrze.
Caly czas miało rączki u góry ciężko było zobaczyć twarz... Zobacz załącznik 1181984
No to wszystko wyglada super,mozesz sie zaczac cieszyc ciaza,ja obstawiam dziewczynke
 
jejku już sezon grzewczy :) lubicie chyba ciepełko.
Ja jestem zimnolubem, u nas wszyskie okna nadal pootwierane, i spimy przy otwartych, ja dodatowo otwieram balkon.
I cieszę się, że jeszcze nie grzeją kaloryfery bo w domu to wiadomo mozna zakręcić, ale na klatce schodowej juz nie i dla mnie jest za gorąco.

@m.art. - nie zgodzę się z Tobą, że tylko wierzący zrozumieją ... wiara nie ma tu nic do rzeczy. Nie znasz dziewczyny, nie znasz jej relacji i przejśc z mężem, a z taką łatwością podsumowujesz. Sorry, ale to takie katolickie :/ , że aż smutne.
W moim kościele, usłyszysz - widzisz wystawę, bo to każdy pokazuje, ale zaplecza nie widzisz i nie znasz.
Teściowe bywają różne, synowe również nie pozostają bez winy. I szczerze ... tego się obawiam najbardziej, że mimo wychowania syna w przekonaniu, że jest samodecydującą o sobie jednostką, mogącą i umiejącą podejmować decyzje zakocha się w jakieś pindzi, która postanowi go wychowywać od nowa.

Nie wiem, jak pozostałe dziewczyny, ale proszę o uszanowanie innych osób i nie mieszanie w wątkach tematu wiary.

Widze, że na forum mamy termin albo poczatek kwietnia, albo końcówka - ja należę do końcówki :)
Prenatalne mam 12 i 19.10 i tutaj o ile dojdzie do wizyty wiem, że poznam płeć. Dziśm i się sniło, że chłopak , ale ja jestem tak nastawiona na juniora drugiego, ze nie dopuszczam innej opcji :)

W kwestii zaparc, dostalam w zaleceniach pić łyżkę oleju lnianego 2 razy dziennie - w smaku bleeeee, ale działa :)
Oj tak, ja zdecydowanie należę do stworzeń ciepłolubnych 😁
Dla mnie właśnie fajne jest to, że mogę poznać różne punkty widzenia, również w kwestii wiary. To, że się z czymś zgadzam lub nie, nie stanowi o moim szacunku do poglądów innej osoby. Szanuję wszystkich i w ludziach uwielbiam najbardziej tę różnorodność. Bardzo sobie cenię swobodę wyrażania własnego zdania, jak również możliwość zaznajamiania się ze zdaniem innych.
Masz rację, że tak samo jak teściowe tak i synowe bywają różne. Niestety moja Babcia zawsze była taką teściową z piekła rodem dla mojej Mamy. Tacy ludzie potrafią zmienić życie w koszmar...
A co do płci to myślę, że skoro intuicja dyktuje Ci chłopca to pewnie nosisz w sobie małego Juniorka 😄 Z moim pierworodnym od początku czułam, że to facet. Ba! Ja to po prostu wiedziałam 😄 I przeczucie nie myliło 🙂
 
Dziewczyny jestem tak w skrócie..
Wszystko ok. Ale doktor prosił mnie o zrobienie pappa więc lece na pobranie...
Płci nie znamy..
Fhr wysokie 178
Nosek jest
Przezierność niska 1.0mm ale mówi że dobrze.
Caly czas miało rączki u góry ciężko było zobaczyć twarz... Zobacz załącznik 1181984
Jaki śliczny Maluszek 😍🥰❤️ Cudownie 😊
 
jejku już sezon grzewczy :) lubicie chyba ciepełko.
Ja jestem zimnolubem, u nas wszyskie okna nadal pootwierane, i spimy przy otwartych, ja dodatowo otwieram balkon.
I cieszę się, że jeszcze nie grzeją kaloryfery bo w domu to wiadomo mozna zakręcić, ale na klatce schodowej juz nie i dla mnie jest za gorąco.

@m.art. - nie zgodzę się z Tobą, że tylko wierzący zrozumieją ... wiara nie ma tu nic do rzeczy. Nie znasz dziewczyny, nie znasz jej relacji i przejśc z mężem, a z taką łatwością podsumowujesz. Sorry, ale to takie katolickie :/ , że aż smutne.
W moim kościele, usłyszysz - widzisz wystawę, bo to każdy pokazuje, ale zaplecza nie widzisz i nie znasz.
Teściowe bywają różne, synowe również nie pozostają bez winy. I szczerze ... tego się obawiam najbardziej, że mimo wychowania syna w przekonaniu, że jest samodecydującą o sobie jednostką, mogącą i umiejącą podejmować decyzje zakocha się w jakieś pindzi, która postanowi go wychowywać od nowa.

Nie wiem, jak pozostałe dziewczyny, ale proszę o uszanowanie innych osób i nie mieszanie w wątkach tematu wiary.

Ja lubię ciepło, ale nie za ciepło, a jak się siedzi 8h w 20 stopniach i zero ruchu to bywa zimno ;)

Jeśli chodzi o @m.art. to więcej negatywnego wydźwięku ma Twoja wypowiedź niż jej, szczególnie "to takie katolickie :/ , że aż smutne." - zaznaczyła, że "może" to trafić, a nie, że trafia tylko do katolików, a po drugie było wyrażenie swoich odczuć - wiele dziewczyn komentuje sytuację, a tak na prawdę nikt nie zna ani Dzidziu, ani jej męża, ani tym bardziej teściowej, ale każda wyraża swoje odczucia i myśli a raczej nie ocenia. Za to Ty oceniasz i obrażasz katolików - śmieszy mnie jak ktoś mówi, że poszczególne negatywne zachowania są "typowo katolickie", bo takie zachowania są typowo ludzkie, bez względu na wiarę.
 
Faktycznie większość ma termin na początek albo koniec kwietnia. A ja na połowę, apka pokazuje 16.04, lekarz wyliczył 17.06 a położna 18.04😂
Ja też z tych ciepłolubnych. Mąż zadowolony że wkońcu chłodniej a ja bym z chęcią odkręciła grzejniki, ale jeszcze nie grzeją :(
 
reklama
Do góry