reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Kamiśka, jeśli u Ciebie jest taka pogoda jak u mnie to nawet tego nie próbuj bo jeszcze się przeziębisz [emoji846] Mi nawet w mieszkaniu w rajstopach jest zimno [emoji51] Najgorsze zawsze to czekanie... Ale zostały Ci tylko 2 godzinki [emoji4]
Monia nie wiem jak u Ciebie ale u mnie 15 stopni i pochmurno niestety [emoji17] zmarznąć nie zmarzne raczej bo samochodem jadę ale ludzie mogą się jak ja wariatkę patrzeć [emoji23][emoji23]
 
Tak swoją droga dziewczyny zastanawiam się gdyby był chłopiec, co do imienia bo mi niestety nic się nie podoba, oprócz Ignasia, ale mój się nie chce zgodzić na Ignacego 😅 Myśle czy nie zrobić niespodzianki mojemu i nie zgodzić się na Pawełka. Sam ma tak na drugie i jego ś.p dziadek miał tak na imię i wiem, ze chciałby Pawełka, ale nic nie mówi bo wie, ze mi tak srednio pasuje😁 Może się przekonam. Sama jestem ciekawa kto tam mieszka, bo zdania są podzielone, moja przyszła teściowa mówi, ze chłopak bo promienieje tak samo mówi mój partner, a znowu moja mama, ze dziewczynka bo ona to czuje 😅 Ja znowu wydaje mi się, ze zdecydowanie brzydne i przybieram 😒 Cera brzydka i szara, a nigdy z tym problemu nie miałam. 😁 Sama jestem bardzo ciekawa 😍
 
A u mnie chyba jest na odwrót z mężem. Do męża szybciej dociera ciąża niż do mnie. Nie pozwala mi nawet dźwigać papieru toaletowego jak z nim ide na zakupy😅
W poprzedniej ciąży był opiekuńczy bardzo, pózniej przejął wszystkie obowiązki w domu bo musialam lezec. Wszyscy go podziwiali a ten obrastał w piórka😁 teraz mimo że jeszcze wszystko robie w domu to co chwile mówi žebym sobie odpoczeła, albo pomaga mi. Najbardziej uwielbiam jak zabiera dwulatka na spacer, bo wtedy mam błogą ciszę. Wczoraj mój Młody przechodził samego siebie a moje nerwy były na skraju... Jak zasnął to miałam aż wyrzuty że tak się wściekam. Za to dzisiaj jest kochany❤
Ja na mojego też narzekać absolutnie nie mogę 🤗 jest bardzo przejęty moją ciąża, bardzo dba o mnie (bardziej niż ja o siebie samą 🤪), przejął praktycznie wszystkie obowiązki domowe, łącznie z gotowaniem, mimo że wcześniej od gotowania w 90% byłam ja, a w prezencie kupił nam robota sprzątającego, żeby też odciążył mnie od sprzątania i mycia podłóg 🤣
Jak za dużo biorę na siebie to na mnie krzyczy, że mam się położyć i odpocząć, gania mnie żebym wcześnie chodziła spać 🤗 ale to urocze ❤️
Ciekawe jak będzie jak się urodzi nasze maleństwo, bo to pierwsze nasze dzieciątko, także nie mam doświadczenia w tym, ale jestem ciekawa jak się sprawdzi w roli tatusia, choć patrząc na jego charakter myśle, że będzie wspaniałym tatusiem 😍
 
Dziewczyny czy słyszałyście kiedyś o czymś takim jak pH z moczu na chłopca lub dziewczynkę czy któreś się sprawdziło ? ;)
Tak, był już ten temat 🤗
U mnie nie mogę powiedzieć na pewno, ale usg prenatalne wskazuje 90% dziewczynę, a pH mam 5, także na ten moment się zgadza (i oby tak zostało) 😄
Za to moja siostra miała 7-7,5 i urodziła synka wiec u niej się sprawdziło 🤪
 
Tak, był już ten temat 🤗
U mnie nie mogę powiedzieć na pewno, ale usg prenatalne wskazuje 90% dziewczynę, a pH mam 5, także na ten moment się zgadza (i oby tak zostało) 😄
Za to moja siostra miała 7-7,5 i urodziła synka wiec u niej się sprawdziło 🤪
ja mam pH 6,5 i jak nic nie wiadomo z prenatalnych tak nawet z pH moczu😂
 
reklama
Tak, był już ten temat 🤗
U mnie nie mogę powiedzieć na pewno, ale usg prenatalne wskazuje 90% dziewczynę, a pH mam 5, także na ten moment się zgadza (i oby tak zostało) 😄
Za to moja siostra miała 7-7,5 i urodziła synka wiec u niej się sprawdziło 🤪
Ooo super dziękuję za odpowiedź ja mam pH 8 ale mocz badałam w 5 tygodniu ciąży ;)
 
Do góry