reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hej dziewczyny, witamy w 14+4 😁😘 Powiem wam, ze dawno nas już głód nie obudził, czyli ten objaw tez może minąć 😊 Czujemy się ok, w sumie żadnych objaw ciąży u siebie nie zaobserwowałam, wszystko jak ręka odjął. Czytam co tam u was, ale sama nic nie pisze. Wizytę dopiero mamy 12 października. 😁 Wczoraj z moim byliśmy w wietnamskiej restauracji i tam jest taka na maxa ostra zupa, miałam tak ochote na nią, a mój jak skosztował mówi, ze to dziecko tam spłonie. 😳 Swoją droga teraz dziecko na pewno pływa w tym co ja zjem. Mam nadzieje, ze nic mu się nie stało, chociaż ja to totalnie mam ochote na ostre i słone w ciąży. 😁 Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 😊 Ja za 2 tyg mam ślub, lekko się już stresuje 😁
Tulcia, ja też mam ślub w październiku ale dopiero 24 😄 Z ostrych potraw to wcinam codziennie jalapenio burgera a później tradycyjnie jem loda 😂
 
reklama
@Dzidziu - no jak to po Ciebie do szpitala po poronieniu nie przyszedł? :(

Dzień dobry,
lecę robić śniadanko, ogarnąć chałupę wg Fly Lady i porobić coś twórczego ;)
Eh...no nie przyszedl, bo pracował, bo był zarząd i go obsługiwał prawnie (jest radca), jak ma matkę odbierać teraz to wazna sprawa, bo nie chodzi, a ja miałam torbę i kto ja miał nieść po abrazji wtedy, no ja.
Mówił ze mogłam poczekać 4h.

Jest mnóstwo takich historii i ktoś by zapytał po co mi taki maż, ale jest inny z nia, przy niej a inny sam.

Teraz bedzie u matki z tydzień lub więcej, nie przedzkadza mi to.
Ja będę z kimś kto się mna i Dzieckiem ❤ interesuje - moja Mama ❤.
 
Dziewczyny 😃pytanie z serii niepolitycznych, czy wam też bąki nachodzą głównie na noc 🙈🙈🤣🤣🤣! 🤭
No ba! Mam wrażenie, że wtedy mój brzuch żyje własnym życiem 😂
Trafne, on nie ogarnia tego, bo jest jakby obok! Widzi, że poza pracą jestem zestresowana ciąża, a przecież jeszcze zakup tylu rzeczy przed nami, tylu spraw do załatwienia.
Nie wiem, czy to właśnie czy to nowość, jak on to czuje, zauważył mój dysnas dziś do niego po braku jego zainteresowania po poworcie z badania.
Przy poronienu w kwietniu br. wydaje się, że się wtedy się przejął, bo chciał na 10 USG chodzic, ale ze szpitala mnie nie odebrał wtedy...!
Może masz rację, że dla niego za wczesnie by to ogarnąć, aż do dnia w którym wezmie na ręce swoje Dziecko ❤!
Są chwilę w których widzę go tak:
1. Matka
2. Praca
3. Sukces (uznanie)
4. Ja

To się podzieliłam z Wami moimi rozkminami!
Dobrej nocy i ładnych snów 😴 jutro opowiecie 🧚‍♀️
Nie przejmuj się, to tylko facet 😊 Oczywiście nie powinno się generalizować, ale prawda jest taka, że większości mężczyzn niestety brakuje tzw. inteligencji emocjonalnej. Dlatego właśnie trudno nam interpretować ich emocje. Mnie nadal zdumiewa, że o niektórych rzeczach muszę rozmawiać jak z dzieckiem i tłumaczyć jak krowie na rowie, że takie zachowanie mnie rani, że przez jego zachowanie wydaje mi się to i tamto... Kiedyś sama zatruwałam swoje myśli odtwarzaniem różnych sytuacji, które w moim uznaniu świadczyły o braku zainteresowania moją osobą. Dręczyłam się tym. Później przemogłam się i za każdym razem mówiłam o tym, co mnie boli. I choć nie wiem czy moja druga połówka zawsze jest w stanie to zrozumieć o co mi chodzi, to jest mi dzięki temu lepiej. Nie ma ideałów i musimy to akceptować. Jestem pewna, że skoro jesteście razem to bardzo się kochacie i przezwyciężycie każdy kryzys. Szkoda mi tylko strasznie, że ta „mamusia” Ci napsuje tyle krwi 😏 To toksyczny człowiek... Znam kilka takich osób. Jedyne co możesz z tym zrobić to nauczyć się ignorować jej osobę. Masz Mamę, Sis, i nas ❤️ Girls power 😘❤️
 
No ba! Mam wrażenie, że wtedy mój brzuch żyje własnym życiem 😂

Nie przejmuj się, to tylko facet 😊 Oczywiście nie powinno się generalizować, ale prawda jest taka, że większości mężczyzn niestety brakuje tzw. inteligencji emocjonalnej. Dlatego właśnie trudno nam interpretować ich emocje. Mnie nadal zdumiewa, że o niektórych rzeczach muszę rozmawiać jak z dzieckiem i tłumaczyć jak krowie na rowie, że takie zachowanie mnie rani, że przez jego zachowanie wydaje mi się to i tamto... Kiedyś sama zatruwałam swoje myśli odtwarzaniem różnych sytuacji, które w moim uznaniu świadczyły o braku zainteresowania moją osobą. Dręczyłam się tym. Później przemogłam się i za każdym razem mówiłam o tym, co mnie boli. I choć nie wiem czy moja druga połówka zawsze jest w stanie to zrozumieć o co mi chodzi, to jest mi dzięki temu lepiej. Nie ma ideałów i musimy to akceptować. Jestem pewna, że skoro jesteście razem to bardzo się kochacie i przezwyciężycie każdy kryzys. Szkoda mi tylko strasznie, że ta „mamusia” Ci napsuje tyle krwi 😏 To toksyczny człowiek... Znam kilka takich osób. Jedyne co możesz z tym zrobić to nauczyć się ignorować jej osobę. Masz Mamę, Sis, i nas ❤️ Girls power 😘❤️
Dzieki Monika!!!
Staram się mu mówić co mnie rani, on przetrawia to i wydaje mi się, ze po czasie rozumie. Ale bywa ze długo mu zajmuje.

Dziś ma wyłączony telefon bym mogła spac i się udało!👍

W kobietach moc, mam naprawdę wspaniała Mamę❤ i Siostrę (bliźniaczkę)❤ i Was tu ❤! Wiecie że dziś humor dobry, jesteście w różnych miejscach na świecie a mi się wydaje tak "blisko"! Pięknego dnia 😘😘😘!
 
reklama
Mój mąż tez jakoś nie przeżywa ciąży specjalnie. Po porodzie to on dzieci kąpał na początku i on przewijał pierwszy bo ja się jakoś bałam 😀 Ale tak zadaniowo podchodził i więzi wielkiej nie widziałam. Jeszcze co wyjeżdżał do pracy to one później po 3/4 tygodniach się go bały jak obcego. Dopiero jak dzieci zaczęły chodzić i stały się komunikatywne wtedy ich relacja przeszła na wyższy poziom.
 
Do góry