reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja dzisiaj prawie zeszłam w sklepie. Pojechałam bo wymyśliłam śniadanie a brakowało mi czegoś i jak już kończyłam to tak mi słabo było i mroczki jakieś. Jak doszłam do samochodu to rozłożyłam siedzenie i leżałam na tym parkingu tak chyba z 20 minut pijąc sok zanim doszłam do siebie na tyle żeby jechać do domu. Dobrze ze dzieci były w domu bo by się wystraszyły. Na męża mam focha bo polazł na siłownie i nawet tel nie odebrał zaraz jak dzwoniłam się wyżalić.
Ja wtedy jem coś słodkiego i jest lepiej.
Dla mnie spanie jest najwazniejsze i rzadko wstaje w nocy siusiu. Chyba dzidzius bedzie przesypial cale noce w takim razie😅 byłoby super bo syn budził się przez 16miesięcy raz lub dwa razy.
Spać nie mogę bo mój mąż chrapie! Charczy jak dzik z przemęczenia. Chce szybko skończyć to co ma do zrobienia i pracuje po 12h. Przychodzi do domu padnięty i potrafi chrapać pół nocy. Ostatnio jak go budziłam co chwile żeby przestał to się obraził i spał prawie tydzień w salonie. Wrócił i zaś chrapie. Modle się żeby nie poddusić go poduszką😂😂
Macie pomysł na szybki obiad, który łatwo przygrzać? My jemy obiad o 15 a mąż o 19 i już mi brakuje pomysłów😅
Moj też chrapie, tylko to bardziej wtedy przypomina orangutana, któremu nogę żywcem ucinają 🤦‍♀️ wtedy dziobie go w bok i przekłada się na prawy bok i przestaje 🤣
 
reklama
Ja wtedy jem coś słodkiego i jest lepiej.

Moj też chrapie, tylko to bardziej wtedy przypomina orangutana, któremu nogę żywcem ucinają 🤦‍♀️ wtedy dziobie go w bok i przekłada się na prawy bok i przestaje 🤣
Właśnie i to dziobanie się obraził😂 tzn. Powiedział że nie chce być bity co chwile, bo nie może się wyspać i idzie do salonu. Bity bidulek.. Dobrze że niebieskiej karty mi nie założył😅
 
Razowy chleb nie jest dobry dla cukrzyków. Pracowalam w sklepie cukierniczo piekarniczym i najlepszy chlebek dla diabetyków jest chleb żytni. I z czystym sumieniem polecam.
A tu Cię zaskoczę diabetolog kazała jeść jedynie razowy , dostałam też na szkoleniu broszury i tam też Wszystko razowe chleb makaron mąka ;)
 
Właśnie i to dziobanie się obraził😂 tzn. Powiedział że nie chce być bity co chwile, bo nie może się wyspać i idzie do salonu. Bity bidulek.. Dobrze że niebieskiej karty mi nie założył😅
Ahahaha, to moj biedny ma juz odruch obronny jak tylko ręką ruszę 🤣🤣🤣 ale ja go na litosc nie bije 🤣 chyba ze mnie w tylek klepnie znienacka i z porządnym rozmachem, to wtedy reka sama leci mu w leb 🤣
 
Z tym chodzeniem na boso też jestem za. Syn bardzo długo chodził na boso, lub w skarpetkach antypoślizgowych. Kilka osób mi mówiło żeby zakładać mu buty bo nie będzie przywyczajony to się śmiałam że będzie drugi Cejrowski, boso przez świat. Ma prawie 2 lata, w butach chodzi po dworze, w domu na bosaka. Czasem jak jesteśmy u mamy to i po podwórku na boso chodzi. Z chorobami mamy spokój bo nigdy chory nie był. Jedynie trzy gorączki jednodniowe ale to chyba od zęborów bo innego wytłumaczenia nie widze.
Tez jestem za i mój nawet w zimę leżał chodził w bodach i bez skarpetek, ani razu nie byl chory. Ale hitem jest jak mały zaczynał chodzić i teściowa że musi mieć twarde za kostkę buciki itd, że jej córka tak dziewczynka robiła.. I co? I mają problem z układaniem nog! A mój osioł oczywiście się mamusi słucha co i jak i żeby kupić takie buty, ile ja nerwow zzarlam przy tym, wysyłam mu takie linki i wszystko że wkoncu odpuścił,.. Kupiłam mięciutkie buciki na podeszwie takiej jakby elastycznej, mały ma super chód, aż teściowa chwaliła.. A te swoje średniowieczne rady to niech chowają, bo ja w nic nie wierzę i zawsze sprawdzam ..

Buty po domu to wgl hit... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
reklama
Właśnie i to dziobanie się obraził😂 tzn. Powiedział że nie chce być bity co chwile, bo nie może się wyspać i idzie do salonu. Bity bidulek.. Dobrze że niebieskiej karty mi nie założył😅
Ja mam spokój bo Nasz synek wymeldował tatusia z sypialni do salonu chyba jeszcze w tamtym roku😉 więc mój daje nocne koncerty ale ja słyszę je tylko gdy wstaję siku.
 
Do góry