reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

Nigdy nie miałam problemu z okresem :) to kwestia raczej bielizny i podpaski niż tego co dalej...

Spodnie zarówno robią z dziewczyn chłopczyce (byłam taką wiele lat) jak i skupiają wzrok często na pupie (też wiem z własnego doświadczenia), a legginsy już w ogóle. Oczywiście że 5 latka nie myśli o tym, ale wiele robi przyzwyczajenie. Są już 11 letnie dziewczynki zdające sobie z tego sprawę i że wtedy będą modne oraz podobać się chłopcom (wiadomo, nie wszystkie), często za to odpowiedzialni są rodzice właśnie za przyzwolenie na strój. Kojarzycie te filmy amerykańskie, gdzie takie 11-latki do szkoły noszą biodrówki i bluzki z pępkiem na wierzchu? Bo chcą być po prostu fajne, w grupie cool dziewczyn.

Spódnice noszę za kolano i dłuższe, dziewczynki mogą sobie pozwolić na trochę krótsze.
Bardzo ciekawe podejscie takie interesujace.a powiedz mi a co bedzie jak bedziesz miec synka ktory okaze sie byc gejem lub corke lesbijke?powanie pytam,bo ciekawa jestem twojej postawy:)ja mam w rodzinie geja i nikt sie tego nie spodziewal a najmnien rodzice
 
reklama
Wyżej pisałam, że zimą też nie marznę. Tak, tylko. :)

Ogółem odkąd tak się ubieram to wreszcie mi ciepło zimą. Jak sobie przypomnę chodzenie w jeansach, brak wkasanej koszulki, i ten wiatr hulający po nogach i nerkach... Brrr :D
A bo kurteczka do pasa😝, ja nie oganiam takiego stylu, ja mam do kolan 🤣 !!!
 
Nigdy nie miałam problemu z okresem :) to kwestia raczej bielizny i podpaski niż tego co dalej...

Spodnie zarówno robią z dziewczyn chłopczyce (byłam taką wiele lat) jak i skupiają wzrok często na pupie (też wiem z własnego doświadczenia), a legginsy już w ogóle. Oczywiście że 5 latka nie myśli o tym, ale wiele robi przyzwyczajenie. Są już 11 letnie dziewczynki zdające sobie z tego sprawę i że wtedy będą modne oraz podobać się chłopcom (wiadomo, nie wszystkie), często za to odpowiedzialni są rodzice właśnie za przyzwolenie na strój. Kojarzycie te filmy amerykańskie, gdzie takie 11-latki do szkoły noszą biodrówki i bluzki z pępkiem na wierzchu? Bo chcą być po prostu fajne, w grupie cool dziewczyn.

Spódnice noszę za kolano i dłuższe, dziewczynki mogą sobie pozwolić na trochę krótsze.
Bardzo ciekawe podejscie takie interesujace.a powiedz mi a co bedzie jak bedziesz miec synka ktory okaze sie byc gejem lub corke lesbijke?powanie pytam,bo ciekawa jestem twojej postawy:)ja mam w rodzinie geja i nikt sie tego nie spodziewal a najmnien rodzice
 
No i bardzo dobrze 😊 Trzeba się cieszyć ❤❤❤ Zwłaszcza, że wszystko jest w jak najlepszym porządeczku 😄 Ciekawe czy rzeczywiście będzie Córunia 😍 Ale myślę, że skoro pani doktor odważyła się już coś delikatnie zasugerować, to baaaardzo możliwe 😊 Cieszę się bardzo! 😘
Dziękuję, ja tez sie cieszę taka moja Córunia! A potem będzie Tatusia 😃🥰😉!
 
Oo pieluch tematu tez nie oganiam! 🙈😜!

Ide sie myc najadlam sie jak smok! Teraz bedzie odpowiedź z jelit! Jutro piątek 😃! Ufff, w robocie młyn i dzis szef na wk...ie, chyba z córkami w domu siedzi 🤣!
A ja jutro muszę się wymknac w ciagu dnia na odbiór badan pappa + wizyte. Na krew i mocz jak wstanę, najwyżej pójdę w sobotę albo poniedziałek! Dobranoc Mamy 😘😴
 
reklama
Tetra poskladana w tzw samolot i na to otulacz,albo wklad w rozmiarze noworodkowym i otulacz
Tu Natalka ma 2kg, w 1 dniu po szpitalu
Jakie malusie :-D tez myślałam o wielorazowch, dobrze mieć na forum eksperta [emoji14] ile takich ogólnie potrzeba? Wiem ze zależy od tego jak często się pierze, ale tak mniej więcej ?
 
Do góry