reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja powoli wychodzę z szoku że będzie 3 dzieciątko... No i nie ukrywam że bardzo marzę o synku, ale przeczucie mówi mi że będzie 3 kobitka
W sensie ja chciałam max 3 zawsze se to powtarzałam:) No ja też bym chciała syna bo w domu babiniec ale też mam takie przeczucie ze to kolejna dziewczynka haha choć u męża rodzą się sami chłopcy i to od męża zależy jaka płeć hmm teściowa zakochana bo zawsze chciała mieć córeczkę a tu sami synowie to samo jej teściowa, więc wnuczkami zakochane
 
Na tą chwilę to ja się boje żebym nie wymiotowała tak jak z dziewczynami, wtedy miałam 3 miesiące wyjęte z życia....
 
Dziewczyny jak to jest z tymi naszymi babciami, w weekend narzeczony gadał przez kamerkę ze swoją babcia i ona odrazu czy u mnie nie ma dziewczynki bo się zmieniłam (pewnie miała na myśli zbrzydlam) hehe, no i tym bardziej się nakrecilam na dziewczynke, tylko pytanie czy te babki tak czują wszystko czy ściemniaja, bo nikomu jeszcze nie mówiliśmy.. [emoji1787][emoji1787][emoji12]
Coś w tym jest bo przy pierwszej ciąży babcia mojego męża od razu poznała że jestem w ciąży mimo że nikomu nie mówiliśmy [emoji1745][emoji57]
 
Witajcie😃 chciałam się przywitać z moimi 2 kreskami 😍 wg moich wyliczeń termin 17 kwietnia, ale zobaczymy co powie lekarz 😍
 

Załączniki

  • 20200808_061542.jpg
    20200808_061542.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 56
A takie pytanie, kiedy mówicie swoim bliskim o ciąży?? Narazie wie tylko mąż
Ja juz powoli przygotowuje do tej nowiny mojego synka. Domownikom powiem po wizycie, jak już serduszko usłyszę. Miałam mieć wizytę w najbliższy poniedziałek ale mi przesunęli dopiero na 24 [emoji33][emoji24][emoji24]. Jak ja wytrzymam tyle czasu? [emoji24]. Będzie już wtedy 8+3...
 
reklama
Do góry