reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny.. czy wy tez macie taka nerwice o wszystko ze az na placz was bierze?
Ja kilka kilka dni temu bylam u fryzjerki.. i zamiast suszyc mi wlosy to sobie gadala z kolezanka. Ja juz zmeczona.. do domu chce juz isc.. a ona pogawedki sobie robi. Mialam taka narwice ze sie poplakalam na fotelu.
:sorry2:
Haha naszczescie tak nie mam, ale znam temat jak jest się zmęczonym.. Nieraz tak na okres miałam.. Choć teraz nerwy mi puszczają na małego, no ale wątpię że to objaw ciąży, mój dwulatek poprostu daje popalić 😜🤣ale fryzjerka musiała mieć mine co? 🤣🤣🤣
 
reklama
Haha naszczescie tak nie mam, ale znam temat jak jest się zmęczonym.. Nieraz tak na okres miałam.. Choć teraz nerwy mi puszczają na małego, no ale wątpię że to objaw ciąży, mój dwulatek poprostu daje popalić 😜🤣ale fryzjerka musiała mieć mine co? 🤣🤣🤣
Wstyd jak nic... oczywiscie powiedzialam jej ze jestem w ciazy.. zeby uzywac farby bezpieczne dla ciezarnych
 
Wstyd jak nic... oczywiscie powiedzialam jej ze jestem w ciazy.. zeby uzywac farby bezpieczne dla ciezarnych
Hahah, A rozjaśniasz właśnie włosy ? Ja rozjaśniam odrost,i byłam teraz przed okresem, i teraz też będę musiała powiedzieć ale myślę że nie ma problemy z rozjaśnianiem w ciąży? Tymbardziej odrostu raz na dwa, trzy miesięce..
 
Hahah, A rozjaśniasz właśnie włosy ? Ja rozjaśniam odrost,i byłam teraz przed okresem, i teraz też będę musiała powiedzieć ale myślę że nie ma problemy z rozjaśnianiem w ciąży? Tymbardziej odrostu raz na dwa, trzy miesięce..
Dla wszystkich Dziewczyn mających wątpliwości czy farbować włosy w ciąży, polecam post mamyginekolog: https://mamaginekolog.pl/piekna-w-ciazy-cz-1-wlosy/

PS. Ja byłam wczoraj u fryzjera też na farbowaniu 🙈
 
Jestem zdania ze wystarczy uzywaz farby bez ammoniaku.. bo jednak wdychanie takich silnych substancji nie jest zdrowe. Co do rozjasniania nie wiem. Ale moja fryzjerka mowi ze to nie jest szkodliwe dla dziecka.
 
Patrzcie jaka roznica... przed ciaza i teraz 😅😅
 

Załączniki

  • received_245743539700783.jpeg
    received_245743539700783.jpeg
    458,6 KB · Wyświetleń: 113
  • 20200525_104435.jpg
    20200525_104435.jpg
    770,4 KB · Wyświetleń: 112
reklama
Do góry